Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44966 razy)

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 19, 2017, 21:28:51 pm »
A ja mam tylko nadzieję, że jeśli w piątek Andrzej ogłosi iż odchodzi po obecnym sezonie, to kibice godnie go pożegnają i podziękują. Co by nie było to właśnie on odzyskał wraz z drużyną mistrzostwo polski po wielu latach.
Liczę na taki gest ze strony kibiców, na pewno trochę podbudowałoby to psychicznie Naszego trenera, a z pewnością podczas całej swojej kariery trenerskiej w Resovii na to sobie zasłużył.

Nie widzę innej możliwości niż gromkie brawa i głośne dziękujemy.

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 19, 2017, 22:06:00 pm »
Lukas Tichacek po meczu z Jastrzębiem

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,lukas-tichacek-wciaz-zalezy-nam-na-medalu,artykul,777835,1,899.html

"Wariantów do zamiany libero nie było zbyt wiele. Wejście Frederica Wintersa spowodowałoby, że na ataku ze względu na limit obcokrajowców zagrałby któryś ze środkowych?
Lukas Tichacek: Nikt nie przypuszczał, że obu naszym libero na samym finiszu sezonu przytrafią się kontuzje. Musimy sobie jednak jakoś radzić.


Teraz wobec tych kłopotów w rewanżu stoicie w bardzo trudnej sytuacji?
Lukas Tichacek: Walczymy dalej i spróbujemy odwrócić losy tej rywalizacji. Sytuacja jest trudna, ale nie pozostaje nam nic innego, jak zrobić wszystko, żeby choć ten brąz został w Rzeszowie. Szansa jest zawsze i nie można już wcześniej skazywać nas na porażkę. W podobnej sytuacji byliśmy w meczu ze Skrą, gdzie w rewanżu było blisko, ale się nie udało, więc liczę, że teraz będzie już zdecydowanie lepiej.


Rewanż na Podpromiu będzie też meczem pożegnalnym dla kilku zawodników, jak i najprawdopodobniej trenera. Czy dla Lukasa Tichacka też?
Lukas Tichacek: Bez komentarza."

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 19, 2017, 23:02:20 pm »
Choć trzeba też przyznać, iż Resovia to odskocznia do Rosji i wielkich pieniędzy. Nie każdego da się utrzymać.

Zaksie i Skrze jakoś się udaje, tylko nasi wypuszczają każdego kto wybije się ponad przeciętność.

A tak swoją drogą, Kuba Jarosz nie jest powołany na LŚ, więc Nasz przyszły I trener będzie miał go do dyspozycji to chyba dobrze. Nie będzie zmęczony sezonem reprezentacyjnym :)

Ja mam jednak nadziej że ten żart z Jaroszem zakończy się jak podobna sytuacja z Janeczkiem. Ktoś się wygłupił i teraz trzeba to będzie prostować
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 19, 2017, 23:47:05 pm »
Nie do końca zgodzę się z przedmówcą. Ze Skry odeszli Atan i Conte to Ci z lepszych  zagranicznych oraz polskich Kurka, Zatorskiego i Winiarskiego , Zaksa straciła Fontelesa, Castelaniego, Koya. Wypuścili też Gładyra, Novotnego itd...

Zmiany klubów to normalne zjawisko.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2017, 23:49:27 pm wysłana przez A :) »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 20, 2017, 02:06:02 am »
Nie do końca zgodzę się z przedmówcą. Ze Skry odeszli Atan i Conte to Ci z lepszych  zagranicznych oraz polskich Kurka, Zatorskiego i Winiarskiego , Zaksa straciła Fontelesa, Castelaniego, Koya. Wypuścili też Gładyra, Novotnego itd...
Zmiany klubów to normalne zjawisko.
Atan puszczony bo Wlazły, Conte puszczony bo konflikt z Wlazłym, Zatorski wyrzucony żeby zrobić miejsce dla syna prezesa, Kurek/Winiar odeszli po przegraniu mistrzostwa, Fonteles ok, Castelani ok, Kooy puszczony wolno po kontrakcie, Gładyr brak miejsca dla obcokrajowca, Novotny prehistoria.
Troche to inne przypadki niż u nas, my oddawaliśmy serca zespołów po największych sukcesach i to bez wielkiej walki.
W końcu.

Miguell

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 20, 2017, 05:01:58 am »
Miguel, uważasz że w Rosji są debile, którzy kupują zawodników z Resovii, bo tu przecież wszyscy tracą na swojej wartości. Ty czytasz co piszesz?.
Faktycznie tylu od nas tam graczy odeszło i są tam gwiazdami? Powiedz ktory odszedł i  gra dalej w Rosji?Ty wiesz co piszesz??
A po drugie słyszałem że paru zawodnika nie jest po drodze z A.K choćby Marko który ze jak trener zostanie on raczej odejdzie. Ja nie ujmuje A.K sukcesów ale mam wrażenie że jego pomysł na drużynę minął już w tamtym roku
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2017, 05:10:08 am wysłana przez Miguell »

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 20, 2017, 07:20:11 am »
właśnie w radiu usłyszałam że w Supernowościach już piszą że niedzielny mecz będzie pożegnaniem trenera Kowala z klubem, czyli chyba dojdzie do tego jednak, mamy co chcieliśmy...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Lewy21

  • Gość
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 20, 2017, 08:23:24 am »
Nie jestem fanem Andrzeja Kowala, ale jeżeli w piątek ogłosi honorowo, że po tym sezonie odchodzi to w niedzielę podziękuję mu za to co zrobił dla naszego klubu. Można go nie lubić, ale to pod jego wodzą Reska odzyskała MP.

Oddajemy Cesarzowi co cesarskie!!!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 20, 2017, 09:28:51 am »
Artykuł z SN w załączniku. Fajnie, że Perrin zostanie.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 20, 2017, 10:03:49 am »
A ja jestem ciekaw czy SyNy nie wywnioskowały na podstawie naszego forum, że AK ma się żegnać  ;D ;D ;D ;D