Autor Wątek: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii  (Przeczytany 75398 razy)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 17, 2014, 16:08:59 pm »
Oczywiscie na sobote równiez zapraszamy wszytskich kibiców, tam gdzie zawsze,
SportBar ul. Rakowicka 17, godz 14 ! :)

Ja, mam nadzieje, z częscia Krakowskiej Ekipy zobacze sie na Podpromiu! :)
PozdRRo! :)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 22, 2014, 00:07:39 am »
Z reczna rzeczywiscie bedzie ciezko wygrac, ale Kraków tez nie odpuszcza :D Rezerwacja na godz 20 SportBar ul Rakowicka 17 ! PozdRRo :)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 23, 2014, 12:51:02 pm »
Cześć wszytskim!

Kilka słow apropo naszego wczorajszego, znow zwycieskiego spotkania, napisanych przez naszego kolegę Szymona :)

"Kolejne spotkanie za nami, kolejne zwycięstwa przed nami.
Tym razem Kraków nie dopisał, ale sorry - taka pora roku. Ponadto ostatnimi czasy prezesowa zaczęła zdradzać nas z niejakim Podpromiem, więc jeśli znacie typa, to dajcie znać.

Na meczu pojawiła się niewiadomoiluosobowa grupa osób (piszący relacje siedział dupą do wszystkich). Nie przeszkodziło to jednak stworzyć gorącej atmosfery słyszalnej aż w Belgii.

W trakcie spotkania na przemian gorzkie i słodkie łzy lały się po policzkach. Radość z awansu mieszała się z goryczą po porażce naszych krewnych od trochę mniejszej piłki.

Po meczu - tradycyjnie - doszło do wymiany uwag taktycznych. Burzliwa dyskusja na temat tego czy stawianie Alka do przyjęcia na czwórce przy serwisie Tervaportiego to dobry pomysł skończyła się wnioskiem, że Lotman ma fajne buty.

Atmosfera się rozkręca, dzisiaj przy piłce meczowej stało 3 i 1/3 osoby, jest dobrze. Idziemy na majstra.

Na następny mecz nie idziemy, bo sesja (taaa... :p)

Na osobny akapit zasługuje dziewczyna, która na mecze Resovii dojeżdża z innej gminy. Niestety mecz na tyle się przeciągnął, że uciekł jej ostatni PKS. Teraz wraca poboczem (Majchrowski zbuduj chodnik!). Klaudia jeśli to czytasz, to daj znać czy żyjesz. W każdym razie byłaś świetnym kibicem/(ką?)."

PozdRRo
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2014, 12:52:49 pm wysłana przez _elite_ »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 23, 2014, 23:33:14 pm »
No sorry, dziewczynie odlatuje ostani samolot (czy coś podobnego) i sama się przebija poza nocny Kraków?
Nie znalazł się żaden gentelman, króry zaproponował by swoje miejce do spania a sam udał by się na podłogę?
Nie mówiąc o innych wariantach rozwiązania tej sytuacji w efekcie korzystnych dla obu stron?
Panowie w Krakowie - macie duży minus!

Spodziewajcie się inspekcji w stosownym czasie!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2014, 23:38:57 pm wysłana przez fanzwawy »

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 24, 2014, 11:31:47 am »
Panowie w Krakowie - macie duży minus!

Spodziewajcie się inspekcji w stosownym czasie!

Ano właśnie! Raz mnie nie było i takie cyrki. Widzę, że więcej meczów opuszczać nie mogę i sesja tu za wymówkę robić nie może. :)

Na inspekcję serdecznie zapraszamy!

kika

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 24, 2014, 12:17:45 pm »
Oj Szymon co było w tej coli że tak wszystko Ci się zabełtało? Toż ja w Krakowie mieszkam, a na autobus mpk(nie pks) oczywiście zdążyłam i bezpiecznie wróciłam do domu ;)
A do Krakowa oczywiście zapraszamy:)

_elite_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 04, 2014, 11:34:29 am »
Cześć wszystkim ponownie!!
Ogłaszam wielka mobilizacje w Krakowie!!
Jako ze przed nami kolejny najwazniejszy mecz sezonu zapraszam wszytskich do wspólnego kibicowania! Juz teraz spodziewamy sie rekordu frekwencji, takze czakamy na nowych kibicow! Niech nas bedzie w srode jak najwiecej a doping niech bedzie słyszalny az w Jastrzebiu!! :) Spotykamy sie tam gdzie zawsze: SportBar, ul. Rakowicka 17 godz, ok 17.15 :) Oj bedzie sie działo!!  PozdRRo! :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam takze do grupy na fb: https://www.facebook.com/groups/490045497772733/
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2014, 11:39:51 am wysłana przez _elite_ »

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 20, 2014, 11:42:59 am »
Wczoraj udaliśmy się z Krakowa w 4 osoby na mecz do Kędzierzyna. Był to nasz pierwszy wyjazd i mamy z niego same świetne wrażenia. :) Na miejscu zasililiśmy gardłami nasz KK, od lat bywam na Podpromiu, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji całego meczu dopingować w bezpośrednim towarzystwie Klubu Kibica, wspaniała sprawa. :) Dzięki za wspólny doping, na pewno nie ostatni raz na wyjazdowym meczu się pojawiliśmy. Przetarliśmy szlak, mam nadzieję, że następnym razem zbierzemy tyle osób, że wynajmiemy busa. ;)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 20, 2014, 11:51:47 am »
Proponuję naszym wzorem zrobić sobie baner - Krakowski Klub Kibica Resovii z adresem internetowym tutejszego forum. Po pierwsze to miło prezentować, że Resovia ma kibiców w różnych miejscowościach a po drugie będzie to komunikat to tych kibiców z Krakowa, którzy o Was jeszcze nie wiedzą.

Pozdrawiamy
WKK 

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Krakowski Klub Kibica Asseco Resovii
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 20, 2014, 11:57:35 am »
Wczoraj udaliśmy się z Krakowa w 4 osoby na mecz do Kędzierzyna. Był to nasz pierwszy wyjazd i mamy z niego same świetne wrażenia. :) Na miejscu zasililiśmy gardłami nasz KK, od lat bywam na Podpromiu, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji całego meczu dopingować w bezpośrednim towarzystwie Klubu Kibica, wspaniała sprawa. :) Dzięki za wspólny doping, na pewno nie ostatni raz na wyjazdowym meczu się pojawiliśmy. Przetarliśmy szlak, mam nadzieję, że następnym razem zbierzemy tyle osób, że wynajmiemy busa. ;)
Dzieki wam za pomoc we wczorajszym meczu i tak powinno być zawsze na wyjazdach że siedzi sie razem a nie jak na innych halach rozwaleni bo się boją przyjść i pomóc w dopingu ( przedewszystkim chodzi mi o Warszawe)
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie