Autor Wątek: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia  (Przeczytany 46827 razy)

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 23, 2018, 19:21:38 pm »
Odbiegając od tematu ,to na mecz o nic z Jastrzębiem powinien być wstęp za symboliczną złotówkę w klubie który chce walczyć o medale.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 23, 2018, 20:06:19 pm »
Darmochy zwykle się nie docenia.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 23, 2018, 20:25:05 pm »
" Tak było wczoraj piłki oddanej za darmo nie potrafimy dobrze przyjąć rozegrać pełno błędów i chaosu " a temu jest winien ..... Kowal.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 23, 2018, 20:33:45 pm »
Może by tak naszego trenera polecić do dziewczyn za miedzę.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 23, 2018, 22:00:20 pm »
http://www.assecoresovia.pl/2018/04/oswiadczenie-aleksandra-sliwki/                                   

                                                                                         OŚWIADCZENIE
Drodzy Kibice,

Gdy opadły już "emocje" związane z tegorocznym sezonem, chciałbym Was wszystkich serdecznie przeprosić za swoje zachowania:

1. Podczas meczu 3. kolejki z ZAKSĄ, po jednej z akcji szpetnie przekląłem
2. Podczas meczu 8. kolejki po udanym bloku Resovii emocjonalnie wstałem, zasłaniając widok kibicom siedzącym za mną.
3. Podczas meczu 10. kolejki, przy zagrywce naszego rywala głośno buczałem (całe szczęście, że nie umiem gwizdać bo zapewne i do tego poziomu bym się zniżył)

Uważam, że moje wyżej opisane zachowania, które mieli okazję zobaczyć kibice zgromadzeni w hali "Podpromie" oraz być może  widzowie TV Polsat Sport nie licują z postawą profesjonalnego kibica. Jednak jesteśmy tylko ludźmi i czasem nie udaje się nam stłumić w sobie prostackiego zachowania.

Z wyrazami szacunku,
wog

To by było na tyle z mojej strony jeśli chodzi o ten sezon.
----------------------------------------

Zachowania Olka wczoraj nie zauważyłem. Filmik gdzieś mi dzisiaj przemknął. Ale jak mi dzisiaj koledzy pokazali to oświadczenie, na początku myślałem, że to fejk. A jednak...
Myślę, że ktoś polecił Olkowi zamieścić takie oświadczenie (nie mam na to żadnych dowodów) albo, w najgorszym układzie, zezwolił, żeby to oświadczenie znalazło się na oficjalnej stronie klubu.

Właściwie jest ono... doskonałym podsumowaniem tego jak Asseco Resovia od jakiegoś czasu funkcjonuje. Myślałem, że jest źle. Niestety, jest dużo gorzej.
----------------------------------------

Olku, jak dzisiaj zobaczyłem ten filmik to powiem Ci, że... dla mnie jest on więcej wart niż 100 najlepszych Twoich zagrań w pasiaku. Nie pamiętam jak wczoraj grałeś. Ten filmik zapamiętam na długo. OGROMNY SZACUNEK!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2018, 22:03:17 pm wysłana przez wog »

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 23, 2018, 22:18:11 pm »
Wiem, że to nie pedagogiczne, ale mi też podobało się zachowanie Olka po meczu. Wiedząc, że w następnym sezonie będzie w innym klubie niejeden zawodnik machnąłby ręką i myślał o przyszłości, nie bacząc na to co się stało. Zachowanie Olka wskazuje na to że chciał osiągnąć jak najwięcej z Resovią i dać temu klubowi na odchodne jak najwięcej od siebie. Niestety się nie udało.
Chyba nie ma co także doszukiwać się jakichś ,,nakazów rodzicielskich" ze strony Górskiego czy kogoś innego. Myśle, że Olek jest na tyle rozumnym i inteligentnym chłopakiem, że sam postanowił przeprosić kibiców.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 23, 2018, 22:24:12 pm »
Za co przeprosić? Że mu zależało na wygranej i jako jedyny z tej zbieraniny poczuwa się do odpowiedzialności za wynik?

Siatkówka jest obrzydliwie ugrzeczniona, niby tylu facetów, a nawet krzywo dłużej popatrzeć na siebie nie mogą, bo ich sędzia upomni..

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 23, 2018, 22:51:03 pm »
Przepraszam ale Żurek i Woicki nie mieli z tym problemu. Wystarczy trochę sprytu i cwaniactwa. I rogatej duszy. 😁

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 23, 2018, 23:44:10 pm »
Za co przeprosić? Że mu zależało na wygranej i jako jedyny z tej zbieraniny poczuwa się do odpowiedzialności za wynik?

Siatkówka jest obrzydliwie ugrzeczniona, niby tylu facetów, a nawet krzywo dłużej popatrzeć na siebie nie mogą, bo ich sędzia upomni..
Jakby nawet uszkodził, to byłbym jednym z  pierwszych, który by się dołożył do kosztów renowacji tej ławki.

I nikt nie powinien zarzucić, iż jemu nie zależało. To jest złość, to są emocje.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 24, 2018, 08:09:14 am »
Jakby nawet uszkodził, to byłbym jednym z  pierwszych, który by się dołożył do kosztów renowacji tej ławki.

I nikt nie powinien zarzucić, iż jemu nie zależało. To jest złość, to są emocje.
Masłowski to dopiero wyszedł na mecz nabuzowany, aż się bałem, że za bardzo...