Autor Wątek: Finał Plus Ligi Resovia - Skra  (Przeczytany 171826 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 13, 2012, 10:22:29 am »
Rzeszowski KK, mam nadzieję wesprze warszawski KK swym dopingiem w środę w Bełku! ;) (We wtorek niestety nie możemy).

Ale uwaga! Podobno niedaleko nas będzie siedzieć sam Konradek P! Damy mu popalić!!!

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 13, 2012, 10:51:39 am »
kapello; , Pan Bińczyk jest na usługach "ula" i wiadomo, że to jest też element gry tzw. przedmeczowe harce.
Ja najbardziej obawiam się tych pozasportowych działań, które mogą rozregulować nasz zespół.
Obsady sędziowskie też takie mi obce.
Niech mi ktoś napisze, że to są hajlepsi sędziowie na jakich nas stać obecnie. Bo finał tacy powinni sędziować.

kapello

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 229
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 13, 2012, 10:58:18 am »
MarianG

Ja wiem, ale jak można być aż tak stronniczym? Redaktor Lew z Rzeszowa, pomimo tego, że widać, że Resce kibicuje, jest rzeczowy i obiektywny!

Co do pierwszej obsady to się nie wypowiadam.
Sędzia Maroszek to ten który stał na słupku u nas w środę. Nie znosze faceta bo ze sprawiedliwością u niego bywa różnie. W środę podwójne Gumy, niesione SAMIKI i ROUZIERA to były dobre piłki.


poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 13, 2012, 11:21:18 am »
http://www.sport.pl/sport-lodz/1,124022,11526465,Resovia___PGE_Skra__sila_kontra_umiejetnosci__czyli.html
Zgodnie z treścią w/w artykułu odmawia chłopakom wysokich umiejętności a sprowadza naszą grę jedynie do brutalnej siły.
Rosjanie tez graja silowa siatkowke, a cele osiagaja.
Reasumujac - idziemy po zwyciestwo i ... slowa 'ekspertow' :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2012, 11:49:57 am wysłana przez poyjla »
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 13, 2012, 11:58:17 am »
Też się zdenerwowałam po tym artykule. Jasne, bo nasza Resovia to tylko siła a Skra wielkie umiejętności.

Jesteśmy najlepiej zagrywającym zespołem ligi co potwierdzają statystyki. Taktyka - ile wlezie celować w Kurka. Można też spróbować Winiara - chyba każdy z nas pamięta pierwszy set półfinału Skry z JW gdzie ci drudzy wyeliminowali Michała zagrywką.Był taki nieporadny że oczy ze zdumienia przecierałam.   :o

Używać Nowakowskiego ile wlezie, grać każdą strefą coby było zagrożenie, Igła niech przyjmuje tak jak ostatnio, odciążyć Grozer środkiem właśnie.

Skupić się na Kurku - to włąśnie on odpowiada za sytuacyjne, nie Wlazły. Mariusz może być groźny jak mu Falasca będzie ładnie rozgrywał i dokładnie wystawiał. Od piłek trudnych i beznadziejnych jest Kurek.

Uważać na plasy Winiarskiego - jego siła znacznie osłabła po kontuzji. Ostatnio przez większą część meczu plasował.


Kto będzie lepiej zagrywał - ten wygra.


Dilerek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 196
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 13, 2012, 14:06:40 pm »
Zejdzcie na ziemie [;
Jak wygramy jeden mecz to bedzie sukces

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 13, 2012, 14:50:54 pm »
Zejdzcie na ziemie [;
Jak wygramy jeden mecz to bedzie sukces

Chyba wszyscy myślimy pozytywnie:D
Tak to będzie sukces do zwycięstwa wygrać 1 mecz w ulu i u nas 2 :D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 13, 2012, 17:50:13 pm »
jak na polskie warunki i na siatkówkę w ogóle to kocioł na podpromiu robi wrażenie... aczkolwiek jak chodzi o doping na hali to są kluby przy których kibice RESOVII to potulne baranki...
pisze to jedynie jako ciekawostkę- bo poczciwa hala na podpromiu mogła by tego nie przetrzymać (nie mowiąc o kosztach za sprzątanie i remont)
http://www.youtube.com/watch?v=OpZ3bkTnRzs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=WcvAOpnnMK0&feature=related

Taki doping to jest szok !!! coś takiego pierwszy raz widziałem !!
Jakby w Rzeszowie była większa hala to wyobraźcie sobie taki młyn !!! Marzenia ... może kiedyś się spełnią.
Ale nawet po zdobyciu złota takie confetti czy serpentyny można rzucić :P

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 13, 2012, 18:01:45 pm »
Co wy gadacie. U nas w środę było większe święto! Pierwszy raz coś takiego widziałem. Kibice nie chcieli wychodzić z hali, każdy śpiewał, klaskał. Masakra :d

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 13, 2012, 18:19:21 pm »
Co wy gadacie. U nas w środę było większe święto! Pierwszy raz coś takiego widziałem. Kibice nie chcieli wychodzić z hali, każdy śpiewał, klaskał. Masakra :d

Ja nie pierwszy... Pamiętam jakby to było wczoraj, ostatni mecz półfinalowy z ZAKSĄ 18.04.2009 i ten dramatyczny tie-break, wtedy też był niesamowity kocioł i wielki ładunek emocjonalny bo był to pierwszy od wielu, wielu lat finał dla Resovii. Koło mnie siedział starszy pan, który pamiętał na pewno czasy tej wielkiej Resovii i po ostatniej piłce mu po prostu łzy ciekły po policzkach. Takich meczów jak ten niedawny, jak i ten 3 lata temu się nie zapomina...