Autor Wątek: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022  (Przeczytany 50116 razy)

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #160 dnia: Lutego 18, 2022, 23:24:53 pm »
Marzy mi sie aby atmosfeta wróciła chociaż w 70 procentach ale patrząc po sprzedaży biletów moze byc ciezko. Tak sie zastanawiam czy klub w ogole cos robi aby ludzie wrócili na hale.. Mecz ze Skra a tu tyle wolnych biletów, kiedys nie do pomyślenia... rozumiem ze pandemia, slabe wyniki w ostatnich latach i wiele kibiców odeszło ale moze warto powalczyć o nowego kibica i zacząć promowac na nowo Resovie, nawet jesli gra i wyniki Resovii nie zachęcaja do przyjścia na Podpromie, wydaje mi się że klub osiadł na laurach w ostatnich latach jeśli chodzi o pozyskanie nowego kibica ale moze jednak warto;)

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #161 dnia: Lutego 19, 2022, 08:07:37 am »
Najlepszą promocją jest dobra gra i wyniki na miarę oczekiwań. Napisałem "na miarę oczekiwań", bo niekoniecznie musi to być Mistrzostwo Polski. Kibic (w większości) całkiem głupi nie jest i wie czego może oczekiwać po danym składzie personalnym, jakich wyników się spodziewać. Resovia "na miarę oczekiwań" ostatni raz grała 7 lat temu. Dawno.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #162 dnia: Lutego 19, 2022, 17:37:42 pm »
Rozczarowanie. Tak krótko mogę opisać dzisiejszy mecz. Niby stosunkowo mało błędów, ale to tylko mówi o tym, że więcej z gry miała Skra.
Niesamowicie nierówni są rzeszowscy przyjmujący w tym sezonie. No i Muzaj- patrząc na suche statystyki zagrał świetny mecz. Jest jednak jedno ale i to wielkie. Nie skończył piłek na kontrach w tie-breaku, co w ostatecznym rozrachunku miało wpływ na końcowy wynik.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #163 dnia: Lutego 19, 2022, 20:17:08 pm »
Dobry, emocjonujący mecz, w którym nie było powodów, żeby wątpić w zespół.
Przeczuwałem 5 setów i miałem cichą nadzieję, że ten piąty set będzie nasz. Trudno.
Zdobyliśmy ważny punkt. Szkoda, że nie 2, ale... jeszcze żyjemy.
Trenerze, litości! Nie psuje się dobrego. Timo ma grać. Dobrze, że Szerszeń wrócił na parkiet.
Dobry, emocjonujący mecz, w którym nie zagraliśmy dobrze. Najgorzej było w bloku. Jeśli Tacht jest najlepiej punktującym w Skrze, wykręca 67% w ataku i ani raz nie potrafimy go zablokować... Timo musi wrócić do składu!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dudi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #164 dnia: Lutego 19, 2022, 20:49:51 pm »
Ja najbardziej cieszę się z tego, że na trybuny wróciło życie. Jeszcze momentami nieśmiało, ale jednak ......

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 19, 2022, 21:13:41 pm »
Swędru mówił że Timo jakiś uraz kolana i stąd zmiana.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #166 dnia: Lutego 19, 2022, 21:46:07 pm »
Marzy mi sie aby atmosfeta wróciła chociaż w 70 procentach ale patrząc po sprzedaży biletów moze byc ciezko.

Chyba te 70 procent było ;) Przed meczem jak widziałem kolejkę do kas to czułem, że zapowiada się fajna atmosfera. 2 set i moment kiedy siatkarze Skry rzucili się na sędziów i reakcja hali 8) Widać trochę świeżej krwi. Szczególnie dwóch panów w sektorze obok kamery tv którzy często wstawali i byli mocno pobudzeni  ;D

Jeśli chodzi o mecz to mam nadzieje, że to prawda
Swędru mówił że Timo jakiś uraz kolana i stąd zmiana.
Bo nie zasłużył Estończyk na taki zjazd do bazy...
Szerszeń miał dużo śmieciowych piłek ale bił trochę bez głowy i dobrze, że Mendez go zmienił ale z tym powrotem się spóźnił. Poza tym mam do Mendeza jeszcze jedno ,,ale''. Powinien się nauczyć bardziej szanować challenge. Już co najmniej po raz trzeci potrafi na samym początku seta pozbyć się jednego sprawdzania. Przy początku seta powinno się sprawdzać tylko, jeśli się jest prawie na sto procent pewien, a nie na zasadzie ,,a nóż się uda''.
Po ostatnich sezonach kaszany mimo przegranego meczu, wyszedłem co najmniej usatysfakcjonowany. Na rewanż przyjdzie czas w play-off.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2022, 21:47:46 pm wysłana przez Blejd »

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #167 dnia: Lutego 20, 2022, 10:23:09 am »
Dlaczego nie potrafią się wznieść ponad przeciętność i usatysfakcjonować kibiców, którzy przyszli na mecz.
Obawiałam się Tahta bo wiedziałam że jak odpali to może być niebezpieczny dla nas. On lubi grać na Podpromiu szczególnie przeciwko nam /Cuprum Lubin/, bo jak był w naszej drużynie to tego nie było widać bo też Guliani Go nie wprowadzał do gry. Wczoraj Taht zagrał mecz życia a nam zabrakło determinacji, tego ciągle nam brakuje, jeśli tak będzie dalej to nic nie wywalczymy.
Nam potrzebny prawdziwy kapitan taki jakim był Oleg, bez tego nic nie ugramy.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #168 dnia: Lutego 20, 2022, 12:45:53 pm »
Nam potrzebny prawdziwy kapitan taki jakim był Oleg, bez tego nic nie ugramy.

Jakie rozwiązanie tego problemu Pani proponuje, żebyśmy coś w tym sezonie ugrali?

PS. Taht wczoraj zagrał z nami bardzo dobrze, a w Pucharze w Bełchatowie zagrał z nami bardzo źle. Reguły nie ma.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #169 dnia: Lutego 20, 2022, 22:24:52 pm »
Naprawdę warto się pogodzić z tym, że jesteśmy drużyną przeciętną (jak na warunki +L). Wtedy inaczej będzie się odbierać mecze takie jak wczorajszy. Nie jesteśmy już mocarzami. Jesteśmy jednym z 8 - 10 klubów, z których każdy może wygrać z każdym, a po mistrzostwo sięga się, gdy w play-off gra się na bardzo wysokim poziomie.
Porozrzucaliśmy mnóstwo punktów od początku sezonu. Obecnie nie mamy nawet pewności, że załapiemy się do play-off, nie mówiąc o tym, żeby obronić 6. miejsce. Nasz margines błędu jest niewielki. Musimy ugrać ze 2 punkty w meczach z Zawierciem lub Zaksą i wygrać pozostałe mecze za 3 punkty. Biorąc pod uwagę naszą niestabilność, każdy mecz będzie dla nas emocjonalnie trudny.
W przyszłym sezonie będzie podobnie - też będziemy średniakiem - bo rynek siatkarzy Polaków jest już posprzątany.
Oby udało się ocalić polski trzon Resovii: Drzyzga - Zatorski - Kochanowski - Muzaj i (wciąż mam nadzieję) Szerszeń.
Szerszeń jest dla mnie bardzo ważny. Bez niego znów będziemy musieli tworzyć linię przyjęcia od nowa.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.