Autor Wątek: Resovia vs. Resovia  (Przeczytany 11103 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Resovia vs. Resovia
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 29, 2014, 18:44:29 pm »
Wczorajszy sparing pokazał jak na dłoni że para Akhrem-Veres nie ma żadnej racji bytu na mecze z ZAKSĄ

Zwłaszcza, że było nie było ZAKSA ma największy potencjał jeśli chodzi o zagrywkę.. :o

silnego młota u nas brak

Nu, ale to przed sezonem było wiadome. Żadna nowość w zasadzie.
Seize the day or die regretting the time you lost.

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Resovia vs. Resovia
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 30, 2014, 12:03:42 pm »
A skończy się i tak i tak, że Niko parkietu na dłużej nie powącha. A szkoda bo mocno na niego liczę i mam nadzieję że się mylę. :)

Kolejna sprawa to ciężko posadzić będzie Veresa (już sobie wyobrażam Swędrowskiego  ;D) bo o Alku to nie ma mowy że ławka, każdy wie jakby to wyglądało. :)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Resovia vs. Resovia
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 30, 2014, 18:44:30 pm »
a wczorajszy sparing jak ogólnie ? jak środkowi? jak zagrywka ?

Totmes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 218
Odp: Resovia vs. Resovia
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 30, 2014, 22:54:49 pm »
A skończy się i tak i tak, że Niko parkietu na dłużej nie powącha. A szkoda bo mocno na niego liczę i mam nadzieję że się mylę. :)

Kolejna sprawa to ciężko posadzić będzie Veresa (już sobie wyobrażam Swędrowskiego  ;D) bo o Alku to nie ma mowy że ławka, każdy wie jakby to wyglądało. :)
Dlaczego Alek nie może siedzieć na ławce- powinni grać zawodnicy z najlepszą formą. W Mceracie ze słabo przyjmującym Kurku nikt się nie patyczkuje-ława mimo, że jest drugim w kolejności opłacanym zawodnikiem po Zajcewie w zespole. Mogę wyobrazić sobie zamiast Alka lub Veresa Penczewa, chociaż na 99% będzie grał Achrem z Węgrem. Takie zestawienie przy mocno zagrywających zespołach przynosi nam porażki, ale Andrzej liczy na przełamanie. Dzięki naszemu niedokładnemu przyjęciu nie możemy grać kombinacyjnie co sobie założyliśmy przed sezonem.