Autor Wątek: Turnieje przed sezonem 2012/2013  (Przeczytany 46557 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #180 dnia: Września 21, 2012, 23:33:41 pm »
no ale zachowanie naszej jednej gwiazdki...pozostawię bez komentarza....

Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi? To nie finał ligi, żeby wszędzie o tym pisali  ;)

luki930

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #181 dnia: Września 22, 2012, 09:35:03 am »
Chodzi mi o to, że po meczu można było zrobic zdjęcia z chocby igłą, Paulem, Jochenem, Kosokiem, Nowakowskim, no a zabrakło oczywiście Bartmana....moja profesorka z niemieckiego nawet rozmawiała z Schoepsem czy mógłby zawołac zibiego, bo tylko jego zabrakło z pierwszej szóstki, no a on odpowiedział, że nie ma szans żeby przyszedł. Powiecie błahostka, no ale nie dla mnie....Po to są takie mecze żeby się wypromowac...Na mecze przyjdę dla takiego Schoepsa, który wyszedł z sali, gdy już po prostu musiał... Nie wiem jeszcze, czy był w tym bistro u Zygmuntów, bo tam też było spotkanie...Może się ktoś orientuje???Którzy zawodnicy zostali???

Nataliad6

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 105
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #182 dnia: Września 22, 2012, 09:46:32 am »
Nie każdy lubi podpisywać autografy czy robić sobie zdjęcia z kibicami! Osoby wyżej pisały, że Zbyszek nie miał swojego dnia, może po prostu był zmęczony albo ma jakiś problem? Zawodnicy to nie są maszyny i też mają prawo mieć gorszy dzień.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #183 dnia: Września 22, 2012, 10:19:02 am »
Spodobała mi się dyspozycja Buszka, regularna zagrywka, dostawał piłki na podwójnym bloku i radził sobie znakomicie. Reszta też ok no i El Profesore Schoeps ten to ma spokój i repertuar zagrań :) Zibiego bym tak nie ganił miał kilka piłek sytuacyjnych na potrójnym bloku których nie skończył no i ten kciuk, myślę że to też go trochę blokowało. To 3-0 to tak na spokojnie wygrane obydwie drużyny nie pokazały fajerwerków ale Sovia zaprezentowała się o wiele lepiej niż Fenerbahce, widać było że nie mają pierwszego rozgrywającego.  Co do spotkania pomeczowego to byli wszyscy siatkarze Sovii i kilku podstawowych z Fenerbahce, rozdawali autografy i do zdjęć też parę razy przystanęli jedynie Paul czmychnął szybko do autokaru....

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #184 dnia: Września 22, 2012, 11:09:36 am »
Chodzi mi o to, że po meczu można było zrobic zdjęcia z chocby igłą, Paulem, Jochenem, Kosokiem, Nowakowskim, no a zabrakło oczywiście Bartmana....moja profesorka z niemieckiego nawet rozmawiała z Schoepsem czy mógłby zawołac zibiego, bo tylko jego zabrakło z pierwszej szóstki, no a on odpowiedział, że nie ma szans żeby przyszedł.

Zibi może miał dość po turnieju w Krośnie ;). Tam nawet w dniu kiedy sobie palec wybił, wrócił na hale po przeswietleniu i pewnie tego żałował, bo ledwie wyszedł. Ludzie się na niego po prostu rzucili. W sumie to mu współczułam.


maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #185 dnia: Września 22, 2012, 11:42:02 am »
...no ale zachowanie naszej jednej gwiazdki...pozostawię bez komentarza....

Nie wiem o co Ci wogóle chodzi ?? przecież spiker kilka razy prosił żeby zaraz po meczu nie rzucać się na siatkarzy i puścić ich do szatni, a autografy dostanie każdy kto przyjdzie do hotelu gdzie jedli kolacje, to było 30 minut po meczu. Widocznie tego  nie rozumiesz. Ale dobrze napisałeś "bez komentarza" bo tu nie ma co komentować zachował się normalnie  ;) 

luki930

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #186 dnia: Września 22, 2012, 12:13:47 pm »
Nie wiem o co Ci wogóle chodzi ?? przecież spiker kilka razy prosił żeby zaraz po meczu nie rzucać się na siatkarzy i puścić ich do szatni, a autografy dostanie każdy kto przyjdzie do hotelu gdzie jedli kolacje, to było 30 minut po meczu. Widocznie tego  nie rozumiesz. Ale dobrze napisałeś "bez komentarza" bo tu nie ma co komentować zachował się normalnie  ;)
Na końcu spiker ogłosił, że zawodnicy jednak zostaną...Jochen się zachował...no może jakiegoś dramatu nie było,ale nie mogłem iśc do hotelu, a bardzo mi na tym zależało, żeby dostac autografy całego składu...no cóż może innym razem...

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #187 dnia: Września 22, 2012, 13:32:14 pm »


Uwiną się przed rozpoczęciem turnieju? Muszą :)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #188 dnia: Września 22, 2012, 13:44:25 pm »
 8) To miejsca dla posiadaczy karnetów...

janusz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Turnieje przed sezonem 2012/2013
« Odpowiedź #189 dnia: Września 22, 2012, 17:20:38 pm »
jak widac wylaczenie z rezerwacji miejsc karnetowych bylo glupota. hala swieci pustkami ;/