Autor Wątek: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą  (Przeczytany 51321 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 27, 2014, 21:03:06 pm »
Powinniśmy być zadowoleni! Całe 20 minut będą tylko dla Nas :)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 27, 2014, 21:06:46 pm »
Powinniśmy być zadowoleni! Całe 20 minut będą tylko dla Nas :)
:-X

Proszę o potwierdzenie na priv do mnie swojej obecności.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 28, 2014, 11:03:07 am »
Właśnie wpadłem na pomysł, żeby wydrukować takie coś i dać chłopakom na pamiątkę z jednej strony, a dla siebie mieć zdjęcie z akcji z podpisami wszystkich zawodników. Trzeba by było jednak wydrukować około 60 - 70 sztuk. Chyba że odpuszczamy temat, bo za mało czasu.
Albo wydrukujemy kiedyś na spokojnie na A3, podpiszemy się my i na prezentacji oraz przy odwiedzinach meczowych (dla tych zawodników, którzy pójdą do innych klubów) wręczymy jako pamiątkę...

Jakby ktoś dysponował możliwością wydruku, to dzwonić do mnie - podeślę w wysokiej rozdzielczości.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 28, 2014, 15:44:46 pm »
Mam tylko nadzieję że pomimo konstruktywnej krytyki gry naszej drużyny Wszyscy obecni na Rynku pokażą prawdziwe SeRRce kibica Sovii .

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 28, 2014, 21:27:47 pm »
Dzięki Why za pomysł, organizacje i wykonanie supeRRowego pomysłu! :)
Dzięki Kchudz za zorganizowanie dzisiejszego spotkania. Miało być krótko i zwięźle a w klubie spędziłem prawie godzinę :)
Dzięki A:) za zdjęcia!
Hej! Hej! RESOVIA!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #235 dnia: Kwietnia 28, 2014, 23:04:37 pm »
Zdjęcia wyszły OK. Przekażę KChudz i dalej pójdzie. Wyszło około 1,5 GB a mam chwilowo zablokowany dostęp do dropboxa. Ma ktoś jakiś pomysł na inny serwer?

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #236 dnia: Kwietnia 29, 2014, 07:25:31 am »
Dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania za podporządkowanie się "prowadzącemu" ;)
Każdy będzie miał swoje indywidualne wspomnienia.
Ja zapamiętam rozmowę z Lukasem. Pablo masz pozdrowienia od Tichego. Był bardzo "wniebowzięty" że ma takiego fana.

Banery pozostawione w klubie zostaną podpisane przez Alka. Na priv z każdym uzgodnię formę przekazania ich. Zdjęcia zgram na płytki i dołączę do banerów  8)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #237 dnia: Kwietnia 29, 2014, 08:06:23 am »
Ja zapamiętam rozmowę z Lukasem. Pablo masz pozdrowienia od Tichego. Był bardzo "wniebowzięty" że ma takiego fana.

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Nie kopie się leżącego psa :'( :'( :'( W podobnym tonie dostałem kilka wiadomości na priv. Myślałem że chłopaki na priv jaja sobie ze mnie robią, a ja widzę że .......... to nie nie do końca są jaja :(. Qwa to ja doła mam jeszcze większego niż po Zielonej Górze :( :(.
"Dziekuję" Panom Prezesom za życiową godzinę tego spotkania, zwłaszcza że to był dzień powszedni/roboczy >:( >:( >:(
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #238 dnia: Kwietnia 29, 2014, 08:57:55 am »
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Nie kopie się leżącego psa :'( :'( :'( W podobnym tonie dostałem kilka wiadomości na priv. Myślałem że chłopaki na priv jaja sobie ze mnie robią, a ja widzę że .......... to nie nie do końca są jaja :(. Qwa to ja doła mam jeszcze większego niż po Zielonej Górze :( :(.
"Dziekuję" Panom Prezesom za życiową godzinę tego spotkania, zwłaszcza że to był dzień powszedni/roboczy >:( >:( >:(
Pablo - spoko - my w dobrej wierze tak o tobie z Lukasem.
Chcesz to ci umówię indywidualne spotkanie z Tichym, jeśli zostanie w Resovi, a wszystko na to wskazuje  ;) 8)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Pomysł nowej oprawy - przygotowania na mecz ze Skrą
« Odpowiedź #239 dnia: Kwietnia 29, 2014, 09:13:24 am »
Pablo - spoko - my w dobrej wierze tak o tobie z Lukasem.
Chcesz to ci umówię indywidualne spotkanie z Tichym, jeśli zostanie w Resovi, a wszystko na to wskazuje  ;) 8)
W Czeskiej Gospodzie.... Najlepsze miejsce. Przez jakiś czas pewnie będzie w Rzeszowie. Klub tez będzie pewnie otwarty. Można dorobić brakujące zdjęcia. Jak będzie trzeba to Krzysiek chyba to dogra.