Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412370 razy)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #240 dnia: Maja 17, 2010, 13:21:00 pm »
Myślę ,że przy ewentualnym przyjsciu Michala Lasko rafa mógl zostac ale chyba juz za pózno .


SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #241 dnia: Maja 17, 2010, 14:24:00 pm »
ściągniecie Michała Lasko przy odejściu Oivanena było by pomyłką jeśli chodzi o dokonanie czysto sportowe (czyli o poziom zawodników)
chyba że Lasko bedzie zmiennikiem kogoś innyego to i owszem;
czemu piszecie żeby o Zagumnym zapomnieć ze nie przyjdzie do nas ? podajcie jakieś info ską macie taką pewność ...
nie ma sensu największego pisać o fabianie bo nie przyjdzie do nas i kropka.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #242 dnia: Maja 17, 2010, 14:27:36 pm »
My tu gadu gadu o zawodnikach a na chwile obecną nie było oficjalnego komunikatu że nasz Ljubo zostaje  ;D ;D ;D poprawcie mnie jeśli się myle ...

No właśnie. Może pierwsza zmiana powinna nastąpić na samej górze układanki.
Jest jeszcze jedna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. Otóż postępowanie transferowe Resovii z ubiegłego roku było delikatnie mówiąc mało odpowiedzialne. Stwierdzenie, chyba P.Łuki, że dopóki Ljubo jest trenerem wyklucza powót do Resovii było wypowiedziane w kontekście sposobu postępowania z zawodnikami i było to zdanie, jakie mieli również Woicki i Hernadez. Raczej nie wzbudziliśmy zaufania rok temu w środowisku siatkarskim...
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 14:31:33 pm wysłana przez alex »

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #243 dnia: Maja 17, 2010, 14:30:22 pm »
ściągniecie Michała Lasko przy odejściu Oivanena było by pomyłką jeśli chodzi o dokonanie czysto sportowe (czyli o poziom zawodników)
chyba że Lasko bedzie zmiennikiem kogoś innyego to i owszem;

Ile widziales spotkan z udzialem Michala? Bo sadzac z tego co napisales, to niewiele. O ile jakiekolwiek. Za ladne oczy i polsko brzmiace nazwisko nie jest sie jednym z dwoch podstawowych atakujacych wloskiej reprezentacji. Jak nie lubie statystyk, tak zapytam dla przykladu - dlaczego ktos kto w lidze wloskiej ma srednia 46% w ataku, jest gorszy sportowo od kogos, kto ma 45% w lidze polskiej?

PS. Zeby nie bylo - jestem za tym, zeby Miki zostal i nie chodzi mi tylko o wzgledy 'czysto' sportowe.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #244 dnia: Maja 17, 2010, 14:32:00 pm »
ściągniecie Michała Lasko przy odejściu Oivanena było by pomyłką jeśli chodzi o dokonanie czysto sportowe (czyli o poziom zawodników)

Czyli dla Ciebie Oivanen > Łasko ?  6kowy reprezentant Włoch, jeden z lepszych atakujących serie A na ławke raczej nie przyjdze(już nie pisze o kosztach), poza tym po co rezerwy przy Travicy? Zrobić tak jak JW mocna 6 i modlic sie żeby nie było kontuzji

Z informacji które dziś się pojawiły Mikko raczej zostanie, ale z nim to MP nie zdobędziemy
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 14:35:20 pm wysłana przez kael »
W końcu.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #245 dnia: Maja 17, 2010, 14:46:23 pm »
a to dziwne bo w reprezentacji włoch zazwyczaj występował Fei a nie Lasko;
widziałem kilka meczy serie A1 z udziałem Michała, nie na żywo bo nie mam takich środków aby jeżdzić i oglądać meczy, ale potrafi zagrać mecze dobrze, potrafi zagrać mecze w których mówiąc krótko zwodzi, wiem każdy zawodnik miewa takie mecze, ale ja poprstu nei widze go w naszym składzie i już; możecie sie zacwhycać ze lewo ręczny i że ma ponad 360 w ataku ale on mnei nie przekonuje ;
i na dzień dzisiejszy, tak Oivanen > Lasko;
a przy okazji - na głownej mamy potwierdzenie takie oficjalne o odejściu Rafy;

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #246 dnia: Maja 17, 2010, 14:55:35 pm »
Pablo skąd masz info, że Guma nie przyjdzie ??
Ale jeżeli to jest prawda to pozostaje nam tylko wybrać kogoś z: Esko/Pujol/Tishcer/Depestele/Raphael??
Mogliby sprawdzić się w Resce. Myślę, że Mikko i Michał uzupełnialiby się na pozycji atakującego.
Nowakowskiemu NIE. !!! Już wolałbym Wiśniewskiego,ale upierał się będę przy Kadziu.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #247 dnia: Maja 17, 2010, 14:56:34 pm »
a to dziwne bo w reprezentacji włoch zazwyczaj występował Fei a nie Lasko;
widziałem kilka meczy serie A1 z udziałem Michała, nie na żywo bo nie mam takich środków aby jeżdzić i oglądać meczy, ale potrafi zagrać mecze dobrze, potrafi zagrać mecze w których mówiąc krótko zwodzi, wiem każdy zawodnik miewa takie mecze, ale ja poprstu nei widze go w naszym składzie i już; możecie sie zacwhycać ze lewo ręczny i że ma ponad 360 w ataku ale on mnei nie przekonuje ;
i na dzień dzisiejszy, tak Oivanen > Lasko;
a przy okazji - na głownej mamy potwierdzenie takie oficjalne o odejściu Rafy;

Ale przewagę ma Lasko bo ma polski paszport w naszej sytuacji może mieć to olbrzymie znaczenie !! przy braku polskiego sypacza !! środek bym zostawił bez zmian Wojtek ,Grzesiek i zdrowy Łukasz powinni spokojnie wystarczyć , ewidentnie potrzeba wzmocnienia przyjęcia - z polaków lepszego od Gierka wolnych nie widzę więc kierunek zagranica , polski atakujący może być jedynym logicznym rozwiązaniem chyba że będzie Guma (sam nie wiem czy go chcę w Rzeszowie ... chyba że już od dawna był ugadany )
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 15:02:25 pm wysłana przez mumcio »

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #248 dnia: Maja 17, 2010, 15:00:47 pm »
Nowakowski nie ! też jestem tego zdania;
ja również uważam że Mikko i Michał by się uzupełniali, ale jak już wcześniej ktoś napisał, nie bedziemy mieć 2 osobowości na tej pozycji;
Pujola i Raphaela też jakoś nie widze ;
Esko tylko w ewentualności gdy Guma nie przychodzi do nas;
a jeśli chodzi o Józefackiego - no prosze was, jak on ma być tym zawodnikiem który w razie (tfu) kontuzji 1 atakującego wchodzi i gra nam na mistrza to ja dziękuje; jak to ma być człowiek od dobrego ducha zespou to niech bedzie, ale jako 3 atakujący;

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #249 dnia: Maja 17, 2010, 15:08:46 pm »
A jakiego widzisz zawodnika, który z chęcią przyjdzie na ławkę do Resovii? Myślisz, że zawodnicy garną się drzwiami i oknami do małego klubu z podkarpacia w słabej polskiej lidze? I czy stać nas na wielkie nazwisko w kwadracie? Józek jest najlepszym wyjściem.
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.