Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412371 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #640 dnia: Maja 20, 2010, 18:13:47 pm »
Wie ktoś jak jest sprawa z Michałem Łasko? Ponoć gdy nie uda się sprowadzić Gumy można sięgnąć po zagranicznego sypacza, a Michał jest świetnym atakującym i ma Polski paszport... Gdyby Guma został w PAO albo przeszedł do Bydzi lub KK to proponowałbym Tichacka z VFB Fr. lub Fina Mikko Esko... Co z Christianem Savani, dalej chcę do Rzeszowa czy zostaje w Perugii? Słyszałem również pogłosy o Grozerze i Staroviciu... Czekam na odpowiedź..  ;)
A kto Ci powiedział że Savani chce do Rzeszowa? zabawne :D przyjmij do wiadomości że Włosi mając limit nie oddadzą tak łatwo swoich dobrych zawodników, za Savaniego mówiłam już że Macerata chce oddać każde pieniądze. Podobnie Michał Lasko... ma polski paszport, ale przedewszystkim ma włoski. Mikko Esko ma ważny kontrakt.

Zejdźcie na ziemię, nic z tego nie będzie.
Jeśli prawdą jest to, co napisał A:) (dla Zagumnego część kwoty za podpis, a część pod warunkiem zdobycia złota), to z Zagumnym możemy się pożegnać. Nie przyjmie tak zabawnej oferty.
Zgadzam się z Tobą (nigdy nie sądziłam, że to napiszę) traktowanie takiego zawodnika w taki sposób to śmiech na sali... No ale naszym klubem podobno rządzą profesjonaliści...
Przeczytałem artykuł o Savanim i byłem ciekawy..

Jeden z forumowiczów(siatka.org) napisał, że w Rzeszowie ma tak wyglądać skład i że to informacja pewna:
Łasko - Józek
Vlado Pertković - Ilić
Akhrem - Caldeira - Gierek - Mika
Nowakowski - Grzyb - Kosok
Igła

Stąd pytanie co z Michałem Łasko..
No fajnie a co z Łukaszem Perłowskim? Jakoś nikt nie mówi, że odchodzi, a to gracz zdrowy=solidny...

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #641 dnia: Maja 20, 2010, 18:16:02 pm »
Skład będzie pewny, jak zostanie ogłoszony przez Klub.
Jeżeli Guma miałby prawdopodobnie dostać premię za MP, to może z nim w składzie uda się go zdobyć.
W przypadku odmówienia Gumy upierał się będę przy rozgrywających takich jak Esko, Tischer czy Tichacek.
Savani jest nieosiągalny.
To czekanie nie staje się zbytnio fajne. Musimy podpisywać kontrakty a nie prowadzić rozmowy.
Nie pasuje nam dwóch rozgrywających z zagranicy.

1120arrfan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #642 dnia: Maja 20, 2010, 18:20:33 pm »
Najbardziej to szkoda Mikko. :( Jeszcze będziemy bronić trzeciego miejsca z Wiką na przyjęciu Iliciem na rozegraniu i Papke na ataku... :-[
volleyball.xaa.pl Nowo powstałe forum dla kibiców siatkówki.

haniwald

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #643 dnia: Maja 20, 2010, 18:21:29 pm »
Najbardziej to szkoda Mikko. :( Jeszcze będziemy bronić trzeciego miejsca z Wiką na przyjęciu Iliciem na rozegraniu i Papke na ataku... :-[

10 pkt !:D:D:D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #644 dnia: Maja 20, 2010, 18:22:00 pm »
Oivanen wróci do nas; ma dziewczynę tutaj.Kiedyś kolejni będą wracać. Józek, prawdziwy Resoviak, juz wraca. Gierczyński, Perłowski, pewniacy, zostają.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #645 dnia: Maja 20, 2010, 18:33:25 pm »
Dziewczyna w torpedę (burkę) 5 razy dziennie tryk w dywanik i kaska leci ;) a poważnie to ja już tęsknię do meczów (koza meczy)... kiedy ta Francyja zjedzie?

edwardo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 196
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #646 dnia: Maja 20, 2010, 18:39:42 pm »
Czy Paweł Zagumny zagra w Kędzierzynie?

- Pytajcie jego. Ja na pewno bardzo chciałbym zagrać u jego boku. Zresztą kto by nie chciał. Rozmawiałem z Pawłem dwa dni temu. Wszystko zależy od władz Panathinaikosu. "Guma" ma w Grecji ważny kontrakt. I chce tam zostać. Nie wiadomo tylko, czy Panathinaikos będzie wciąż stać na zatrudnianie takiego rozgrywającego.
http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/27298

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #647 dnia: Maja 20, 2010, 18:48:36 pm »
Czy Paweł Zagumny zagra w Kędzierzynie?

- Pytajcie jego. Ja na pewno bardzo chciałbym zagrać u jego boku. Zresztą kto by nie chciał. Rozmawiałem z Pawłem dwa dni temu. Wszystko zależy od władz Panathinaikosu. "Guma" ma w Grecji ważny kontrakt. I chce tam zostać. Nie wiadomo tylko, czy Panathinaikos będzie wciąż stać na zatrudnianie takiego rozgrywającego.
http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/27298

Skoro chce to niech już lepiej zostanie, bo po co ma przychodzić do Resovii? Dla samej kasy?? Bez sensu :-\.

A tak serio, to robi się coraz ciekawiej...

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #648 dnia: Maja 20, 2010, 18:51:22 pm »
Jutro kończy się tydzień roboczy, a transferu jak nie było tak ni ma.

Alex, co tam slychac w kolejce? Ktos sie wnerwia ze inny sie "wepchneł"? ;D Czy, ze zapisal sie tydzien temu na nać pietruszki, a oni dalej nie dowieźli? ;D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #649 dnia: Maja 20, 2010, 18:53:37 pm »
Roboczy się kończy, ale może działacze szykują coś na weekend żeby można było oblewać dobry transfer.
Jeżeli Guma ma przychodzić dla kasy to bierzmy kogoś innego.