Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412390 razy)

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #960 dnia: Maja 23, 2010, 22:28:42 pm »
Samica najprawdopodobniej wyladuje w Odincowie, a nie u nas (z czego akurat osobiscie bardzo sie ciesze).

krokodyl790

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #961 dnia: Maja 23, 2010, 22:31:36 pm »
Bosh, ile wy macie lat zeby sie pytac o bzdury z wikipedii?


Pewności nikt nie ma, a może rzeczywiście jest coś na rzeczy. Ktoś chyba musiał mieć jakieś podstawy by tak twierdzić nie sądzisz?

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #962 dnia: Maja 23, 2010, 22:34:02 pm »
Samica najprawdopodobniej wyladuje w Odincowie, a nie u nas (z czego akurat osobiscie bardzo sie ciesze).

Też się z tego cieszę :)

Ale oby zarząd zakontraktował jakiegoś gwiazdora z naprawdę dobrym przyjęciem i atakiem na przyzwoitym poziomie.
Bosh, ile wy macie lat zeby sie pytac o bzdury z wikipedii?

Z Raphaela przy nie podpisaniu kontraktu przez Zagumnego cieszył bym się choć Redwitz na pewno jest lepszy ;)

Pewności nikt nie ma, a może rzeczywiście jest coś na rzeczy. Ktoś chyba musiał mieć jakieś podstawy by tak twierdzić nie sądzisz?

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #963 dnia: Maja 23, 2010, 22:35:48 pm »
Z tego co wiem Travica gadał z Raphaelem na FF w Łodzi,więc wszystko możliwe.Ale ja za bardzo nie wierzę.


Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #964 dnia: Maja 23, 2010, 22:38:06 pm »
Bosh, ile wy macie lat zeby sie pytac o bzdury z wikipedii?


Pewności nikt nie ma, a może rzeczywiście jest coś na rzeczy. Ktoś chyba musiał mieć jakieś podstawy by tak twierdzić nie sądzisz?

Ja nie wiem kto ma pewnosc a kto nie, ale kliknij sobie na wersje robocza. Tam Raphael przymierzany jest do Interu Batista Gnojnica. Ktos pewnie tez mial podstawy by tak sadzic. Ja tez za chwile wpisze cos przy jakims zawodniku w Wikipedii i pol swiata zobaczy gdzie kto bedzie gral.


Vlado Petkovic ? Nie przemawia do mnie to nazwisko, gracz średniego, bardzo średniego formatu. Pamiętam Memoriał Wagnera i jego występ... Naprawdę, nie ma już lepszych rozgrywających w Europie ?  :-[ :-\

Pomijajac fakt, czy to plotka czy prawda, to gracze bardzo sredniego formatu raczej nie sa pierwszymi obecnie rozgrywajacymi reprezentacji Serbii.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 22:46:00 pm wysłana przez Twinkle »

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #965 dnia: Maja 23, 2010, 22:39:15 pm »
repres
Jednego nie mogę pojąć: po co się "produkujesz" i piszesz nowe posty? Wklejaj co godzinę ten sam i będzie ci łatwiej.

PS
Nie musisz stawiać piwa. Tę podpowiedź masz gratis.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #966 dnia: Maja 23, 2010, 22:43:06 pm »


Sasha wg mnie będzie dobrym posunięciem tylko niech nabierze więcej dynamiki oraz niech poprawi technikę to będzie perfekcja, ale osobiście wolę Rouzier albo


Jak dla mnie to kluczowe będzie czy Starovic będzie na normalnym kontrakcie, czy włosi pożyczą nam go na rok... jeśli pożyczka to bez sensu, bo znowu będzie zmiana a nie mamy drugiego atakującego z aspiracjami na bycie pierwszym.


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #967 dnia: Maja 23, 2010, 22:54:46 pm »
Zagraniczny rozgrywacz rozwala nam skład. Nie będzie Gumy, to trzeba pobrać jakiegokolwiek Polaka na przyzwoitym poziomie (daj Boże Dobrowolskiego, a nawet Grześka Pilarza). 3 armaty: Akhrem, Starović i np. Veres poradzi sobie z każdym przeciwnikiem w Polsce, nawet przy niegenialnym rozegraniu. Granie tylko Akhremem i Staroviciem musi skutkować bęckami ze Skrą.
Resofan, dla Ciebie, od tej chwili będę popierał każdy głupi pomysł naszego klubu. Będziesz miał radość z czytania i odbicie swoich najskrytszych przemyśleń.
(ja tylko odpowiadam na argument ad personam)
Jest jeszcze jedno, ważne pytanie: dlaczego Resovia zatrudnia na ważnym stanowisku Nikodema Dyzmę? Czyżby dlatego, że Dyzma ma układy w Ministerstwie Rolnictwa i Ministerstwie Komunikacji?
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 23:03:03 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #968 dnia: Maja 23, 2010, 23:05:44 pm »
A może Resovia pokusiłaby się o Woickiego? Co o tym sądzicie?  :D

Starović - Akhrem - Veres to nie skrzydła jak w Trento Vissotto - Kaziyski - Juantorena i brak gry środkiem oznacza w około 70-80% piłek wystawianych na podwójny blok, a para Veres - Akhrem nie zabezpiecza nam przyjęcia. Ja bym wolał sprowadzić gwiazdę na rozegranie Tischer, Tichacek, Pujol czy Esko i zostawić Gierka, który zmieniał by się z Buszkiem w razie kłopotów Krzyśka i sprowadzić prawdziwą gwiazdę na atak jak Rouzier, Schops(potrafiłby sam mecze wygrywać z LEKKĄ pomocą skrzydeł i środka), Nilsson, Celitans czy Grozer(najlepiej z Tichackiem, grają ze sobą już 2-3 sezony).. Taka opcja gdy Gumy nie ma na podpromiu ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #969 dnia: Maja 23, 2010, 23:07:42 pm »
Pomysł z Woickim wcale nie jest taki zły.
prochu, a'propos Trento: czy widziałeś na Podpromiu jak Trento gra środkiem? Chciałbym żebyśmy tak potrafili.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 23:12:45 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.