Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412376 razy)

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #970 dnia: Maja 23, 2010, 23:10:23 pm »
Pomysł z Woickim wcale nie jest taki zły.

Ale w przypadku przyjścia Woickiego Ljubo Travica powinien dać mu więcej "swobody" w prowadzeniu drużyny, bo systemem to Woicki na pewno by nie przyszedł!!

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #971 dnia: Maja 23, 2010, 23:12:03 pm »
a para Veres - Akhrem nie zabezpiecza nam przyjęcia

Rzeczywiscie, facet ktory ostatnimi laty w Superlidze ma przyjecie niemal 60% na sezon, a w Serie A powyzej 50%, nie zabezpieczy nam przyjecia. Litosci..

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #972 dnia: Maja 23, 2010, 23:12:37 pm »
mialam nie pisac swoich przeczuc ipomysłów ale niech tam... ;) Moim zdaniem zagumnego w resovi nie bedzie choc ciagle licze ze moze sie cud zdarzy bo z zagranicznnym rozgrywajacym to bedzie masakra z limitem obcokrajowców no ale... Jezeli chodzi o kogoś na przyjecie (na inne pozycje tez) to nie szukałabym zawodników w serbii. Jako druzyna tworza kolektyw ale w klubie to nie zawsze jest tak dobrze. Pamietam jeszcze sezon janica w treflu(wiecznie kontuzjowany) ale jezeli juz kogos wybierac to wg mnie to kovacevic. Wydaje sie byc solidnym zawodnikiem. Na srodku to marzylby mi sie podrascanin (ale to nie realne a zreszta to tylko dlatego ze oprocz miljkovica to moj ulubiony zawodnik) ;D. Teraz czekam na jakis ciekawy transfer bo moze wtedy przestane wchodzic 7 razy dziennie na portale siatkarskie szukajac newsów  :P

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #973 dnia: Maja 23, 2010, 23:14:36 pm »
Nie rozumiem transferów Resovii, tak naprawdę jeśli pierwszemu atakującemu stanie się coś poważnego (a takie rzeczy dzieją się w siatkówce) to o medale mamy walczyć z Józkiem na ataku(z całym dla niego szacunkiem i sympatią) ? Czy będziemy kombinować jak ostatnio, że będzie wchodził Akhrem na atak...
A nie można poszukać kogoś młodego i utalentowanego w stylu Miki ? Który będzie się powoli ogrywał (wpuszczany na końcówki, i niektóre spotkania z mniej wyszukanymi rywalami) i zdobywał doświadczenie. Ewentualnie jeśli jest taka możliwość (wiem że w piłce nożnej coś takiego jest czasami stosowane) że kupujemy zawodnika, wypożyczamy do innego klubu, z opcją że może wrócić w każdej chwili do nas. Zapychanie dziury osobami które odstają dość od ogólnej klasy zawodników zespołu, jest moim zdaniem trochę niepotrzebne, to już lepiej robić losowanie, że jeden z kibiców siedzi z zawodnikami na ławce :). Zresztą uważam że Papke jest po prostu lepszym zmiennikiem.
A myślisz że zawodnik taki jak Mika pociągnął by nam gre na ataku w walce o medale? Myśle ze nie i i tak byśmy kombinowali grajac z Akhremem na ataku. A co do Józka, to napewno jest bardziej skoczny i dynamiczny od Papkina,prawdziwy Resoviak,walczak,nieco młodszy,dobry duch drużyny,potrafi dobrze zaserwować i mocno uderzyć, bo Paweł Papke ostatnimi czasy poprostu piłke plasował w ataku,a zagrywka to flocik i Józek napewno będzie troche mniej zarabiał.

Mika "pociągnął" grę w czasie spotkań ze Skrą, i grał naprawde fajnie, czy zrobiłby tak Józek, nie wiem.
Bardziej zastanawia mnie taka opcja(nie wiem czy jest możliwa) kupujemy młodego bardzo zdolnego gracza, z bardzo dużymi perspektywami, wypożyczamy go do klubu na zasadzie my płacimy część kasy, Wy płacicie część kasy, ale jeśli u nas numer jeden jest kontuzjowany to w tej chwili do póki nie będzie zdrowy przychodzi do nas ten drugi. Tak więc chłopak się ogrywa, za mniejszą kasę mamy drugiego atakującego (jeśli tamta drużyna szybko odpadnie z play offów to też do nas wcześniej), no i perspektywy na przyszłość. Tak to jest trochę budowanie kolosa na glinianych nogach, i modlenie się o zdrowie zawodników, bo nie daj boże kontuzja która wyklucza atakującego numer 1 na większą część sezonu i play offy i jesteśmy w ciemnej ...

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #974 dnia: Maja 23, 2010, 23:20:32 pm »
a para Veres - Akhrem nie zabezpiecza nam przyjęcia

Rzeczywiscie, facet ktory ostatnimi laty w Superlidze ma przyjecie niemal 60% na sezon, a w Serie A powyzej 50%, nie zabezpieczy nam przyjecia. Litosci..

Alek nie jest profesorem w przyjęciu choć było trochę meczy gdzie radził sobie z przyjęciem, nie znam statystyk Veresa choć jeśli mówisz, że zabezpieczyłby Resovii przyjęcie to może i masz rację, ale jest taka opcja, że Alek mógłby być ostrzeliwany jest jeszcze opcja wpuszczenia Miki by pomógł w przyjęciu, ale jest "małe" ryzyko: Mateusz przyjmię kilka piłek to wtedy trudno go jest złamać, ale jeśli ustrzelą jego ze 2-3 razy to potem ciężko im się podnieść...

Miejmy nadziej, że przyjdzię Guma, Rouzier/Starović(na normalnych warunkach nie na wypożyczeniu z LUBE) i Samica albo Kunnari i mamy paczkę zdolną walczyć o MP

fafa?

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #975 dnia: Maja 24, 2010, 00:21:28 am »
http://www.plusliga.pl/news/id/2618/Asseco_Resovia_bez_kapitana

No i pożegnaliśmy Gierczyńskiego...
Czyli jednak przyjdzie Guma ?
Bo jeśli nie to nie rozumiem tego kroku...
Jestem ciekawy co się wydarzy w najbliższych dniach :)

Edit:
Chyba jednak to nie ma nic do tego czy przyjdzie Guma bo Gierek nie przedłużył kontraktu mimo otrzymania oferty przedłużenia kontraktu...
Oj niedobrze...
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 00:23:25 am wysłana przez fafa? »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #976 dnia: Maja 24, 2010, 00:26:17 am »
"Nie będzie Zagumnego
Przez długi czas klub z Rzeszowa prowadził mocno zaawansowane rozmowy z Pawłem Zagumnym, ale ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia. Najprawdopodobniej w sezonie 2010/2011 rozgrywający reprezentacji Polski zagra w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Kto zatem, obok Ivana Ilicia, będzie odpowiedzialny za rozegranie w zespole Asseco Resovii? Zanosi się na to, że będzie to mimo wszystko polska opcja."

No to sie troche zdziwiłem, bo byłem pewnien że Guma jest dogadny i jutro sie o tym dowiemy,w takim razie Alek musi mieć już gotowe obywatelstwo bo jeśli nie,i jeśli rudy faktycznie nie przyjdzie to jesteśmy w D


"Zanosi się na to, że będzie to mimo wszystko polska opcja"
Teraz jednak myśle że Myśliwiec nie bardzo wie co pisze
Chyba że wymiana z AZS ,ale Drzyzga pierwszym rozgrywającym???
Jest jeszcze młody rozgrywający we Włoszech(nie pamiętam nazwiska),też z polskim paszportem ,ale dalej myśle że jednak pomyłka
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 00:31:43 am wysłana przez kael »
W końcu.

kinina

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 130
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #977 dnia: Maja 24, 2010, 07:17:34 am »
nie ma REDWITZA OIVANENA PAPKE WIKI GIERCZYNSKIEGO I TO WSZYTSKO ZA SPRAWĄ GUMY,JESLI TERAZ NIE PODPISZE KONTRAKTU Z RESOVIĄ TO BEDZIE KATASTROFA .A TAKIE POGLOSKI JUZ CHODZĄ
Nie będzie Zagumnego
Przez długi czas klub z Rzeszowa prowadził mocno zaawansowane rozmowy z Pawłem Zagumnym, ale ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia. Najprawdopodobniej w sezonie 2010/2011 rozgrywający reprezentacji Polski zagra w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Kto zatem, obok Ivana Ilicia, będzie odpowiedzialny za rozegranie w zespole Asseco Resovii? Zanosi się na to, że będzie to mimo wszystko polska opcja.

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #978 dnia: Maja 24, 2010, 07:24:33 am »

Jest jeszcze młody rozgrywający we Włoszech(nie pamiętam nazwiska),też z polskim paszportem ,ale dalej myśle że jednak pomyłka

To Michele (Michał) Baranowicz, wychowanek Cuneo, ostatnie dwa sezony Samgas Crema w A2. W tym sezonie znalazł się w 19 Włoch na LŚ jako 3 sypacz.
http://www.legavolley.it/DettaglioAtleta.asp?IdAtleta=BAR-MIC

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #979 dnia: Maja 24, 2010, 07:41:22 am »
W obecnej sytuacji na rozegraniu spodziewajmy się Drzyzgi, Dobrowolskiego lub Neroja. No chyba, że Ilic będzie sypaczem nr 1..? W każdym bądź razie nie ma tragedii. Taki scenariusz był bardzo prawdopodobny i myślę, że nie ma co nad nim biadolić. Wprawdzie nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale sądzę, że dzisiaj, jutro, no - do końca tygodnia padnie ostateczna odpowiedź. Dziwi mnie tylko, dlaczego właśnie Zaksa..
__
A nie, Ilic nie, to nic nie rozwiązuje.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 07:46:38 am wysłana przez em »