Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412378 razy)

Latka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1020 dnia: Maja 24, 2010, 11:16:13 am »
Repres nie wiem czy to była ironia ale zgadzam się z Twoim ostatnim postem ... Prochu a skąd do cholery jasnej wiesz kim się interesuje Resovia ?! z wpisów na tym forum ? przecież nie ma nigdzie oficjalnej informacji kim się interesujemy ! OGARNIJ SIĘ !

Pozdrawiam !

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1021 dnia: Maja 24, 2010, 11:17:15 am »
"Nie po to by chyba cholera zostawiali LT za ciężkie pieniądze na następne dwa lata żeby mieć skład na środek tabeli, Ljubo sam na parkiet nie wejdzie, a i sam by pewnie odszedł gdzieś indziej widząc, że ma prowadzić drużynę która nie bedzie walczyć o najwyższe cele.".
janntar, do tanga trzeba dwojga.
Poza tym, mieliśmy do wyboru: albo trener, albo zawodnicy, którzy nam się marzą. A przecież najważniejsza jest "głowa"(czyli trener), bo to głowa ma kręcić ramionami (zawodnikami), a nie odwrotnie. Jak się ma mądrą głowę, to i ramię można wytrenować. Nie możemy stawiać sprawy przyszłego sezonu na ramionach zawodników. Musimy ją postawić na głowie, czyli na trenerze. U podstaw musi się znaleźć głowa a dopiero wyżej (później) ramiona, korpus i nogi.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1022 dnia: Maja 24, 2010, 11:21:30 am »
Repres nie wiem czy to była ironia ale zgadzam się z Twoim ostatnim postem ... Prochu a skąd do cholery jasnej wiesz kim się interesuje Resovia ?! z wpisów na tym forum ? przecież nie ma nigdzie oficjalnej informacji kim się interesujemy ! OGARNIJ SIĘ !

Pozdrawiam !

Interesujemy się Samicą, Starovicim, Zagumnym i Nerojem, ale już w wielu przypadkach słyszałem, że opcją rezerwową jest Vlado Petković.

P.S: Ja napisałem kim powinni się zainteresować, bo pieniędzy nam nie brakuje i nie powinno być kłopotów finansowych. A takie gwiazdy jak Schops lub Miljkovic w ataku i na rozegranie Tischer gwarantowałyby walkę o MP i może nawet o FF LM.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 11:25:43 am wysłana przez prochu95 »

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1023 dnia: Maja 24, 2010, 11:25:02 am »
Im bardziej czytam wiesci transferowe tym bardziej jestem przerazona. Jedno to miec kase a drugie to ze w polsce nie ma juz tyle zawodników do wziecia a obcokrajowcami samymi nie mozna grac... :-[ Teraz to nawet miljkovic by nam nie wiele dał...

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1024 dnia: Maja 24, 2010, 11:28:14 am »
Jest jeszcze opcja z Grozerem ale najlepiej z Tichackiem go sprowadzić. Wiadomo, że gdy miał świetny dzień Georg potrafił sam wygrywać mecze ze Skrą.

grzyb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 62
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1025 dnia: Maja 24, 2010, 11:29:57 am »
Prawa jest taka nikt nie chce grać z Travicą. Jak widać pieniądze to nie wszystko. A to co się stało to jakaś paranoja wymienić 3/4 drużyny to po prostu w głowie się nie mieści

Latka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1026 dnia: Maja 24, 2010, 11:30:18 am »

Interesujemy się Samicą, Starovicim, Zagumnym i Nerojem
 

tak jest napisane na siatka.org jak Ty to uważasz za oficjalną informację - nie mam pytań ;D (w tamtym roku w kręgu zainteresowań Resovii był niejaki Dante Amaral - to chyba wszystko na temat ''sprawdzalności'' transferów z tej strony)

jkszczepan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 100
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1027 dnia: Maja 24, 2010, 11:37:16 am »
Prawa jest taka nikt nie chce grać z Travicą. Jak widać pieniądze to nie wszystko. A to co się stało to jakaś paranoja wymienić 3/4 drużyny to po prostu w głowie się nie mieści
Tu nikt nie gra z Travica czy dla Travicy.
Zawodnicy maja grac dla siebie i dla kibicow bo to my w duzej wiekszosci jestesmy sponsorami klubu,a jak komus nie pasuje to dowidzenia.
Dziwne jest tez to ze nikt z Travica nie chce grac,jak piszesz a gosc juz ladnych kilkanascie lat jest trenerem,moze to taka mentalnosc ze jak trzeba z......lac to od razu trener zly,a moze czesc nie dorosla do zawodostwa.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1028 dnia: Maja 24, 2010, 11:58:18 am »
Ja też myślę, że my, Polacy nie jesteśmy przyzwyczajeni do ciężkiej pracy i nikt, kto nam obieca tylko pot, krew i łzy, nie uzyska naszego poparcia. To samo dotyczy sportowców. Myślicie, że dlaczego reprezentanci Polski uciekają przed Resovią do Skry, Jastrzębia i Zaksy? Bo tam mają znacznie lżej. Jest ich tam wielu i dlatego nie muszą trenować z taką intensywnością, z jaką musieliby to czynić w Resovii, w której reprezentantów Polski trudno znaleźć (aczkolwiek są, tylko nie na teraz). Przecież w Skrze i Zaksie nie będą musieli tak zapylać na treningu, bo skład mają znacznie mocniejszy. I koło się zamyka. Widział ktoś kiedyś niedomknięte koło?
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 12:06:01 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1029 dnia: Maja 24, 2010, 12:06:12 pm »
A ja myślę, że to pobliska rzeka Wisłok tak oddziaływuje, że tracą u nas swoje walory m.in.Wika,Woicki,Akhrem zatracił gdzieś mocną zagrywkę. A może u nas zawodnicy za bardzo są rozpieszczani i zapominają po co przyszli?