Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412381 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1060 dnia: Maja 24, 2010, 14:46:35 pm »
Nie chodzi o to, ile ma wpisane, widziałem go w tv i on rzeczywiście nie skacze.

faktycznie zero zasięgu






Przemku, dziwię się, tyle fajnych zdjęć robisz, a nie pomyślałeś o skrócie jaki jest na tej fotce?

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1061 dnia: Maja 24, 2010, 14:49:14 pm »
Panie i Panowie!

Spokojnie. Nic na siłę, nie podpalajmy się, jeszcze tylko tego brakuje, żeby ktos napisał, że "Zagumny albo śmierć". Naprawdę pierwszą dobrą wiadomością jest to, że wraca Józek, człowiek, który ma na drugie imię Resovia. Ktoś, z kim mogę i chcę się utożsamiać. Transfer Buszka również na plus. Dlaczego? Jak myślicie, kto będzie grał pierwsze skrzypce w Sovii za dwa lata? Przypominacie sobie wywiad rzecznika Skry Iwańczyka z Góralem w jednym z numerów "GW"? Pan Góral powiedział wtedy mniej więcej takie coś: "...za parę lat, licząc od tego sezonu, Mateusz Mika będzie liderem tej drużyny". I to mnie cieszy, stawianie na młodych gniewnych, którzy gwiazdami zostają nie ze względu na sowite płace a cieżką pracę, harówkę wręcz. Drugą dobrą wiadomością jest, a jakżeby inaczej- brak Zagumnego Pawła. Może, ba, na pewno jest on w "3" najlepszych rozgrywających świata, ale (wszyscy wiemy, że to co przed wyrazem ale tak naprawdę traci znaczenie), nie chcę mięć dąsów, grymasów i buty w barwach Resovii, a tym bardziej kogoś, kto się z tym klubem utożsamia na zasadzie robię co swoje, kasuję co swoje i idę dalej. Ktoś słusznie wspomniał, że Zagumny mistrzostwa w Olsztynie nie zdobył. Przypominam, że 3-4 lata temu miał do dyspozycji Ruciaka, Bąkiewicza, Papkego, Możdżonka, Nowaka, przez klub przewinęli się gracze pokroju Andrae, Szymański i co? Nawet Pucharu Polski nie było. Pech? No nie wiem...
W każdym razie, jestem spokojny o co najmniej dwa mega transfery. Dlaczego? Zbyt dobrze pamiętam "ochy" i "achy" kiedy dwa lata temu przychodził "zaciąg częstochowski" a rok temu Alek i Rafa.
Ale żeby nie było tak kolorowo, to przyznam, że niczego nie palę ani nie zażywam, ba, nic nie zapowiada, że "będzie dobrze", ale optymizm po prostu taki mam :D.
Z siatkarskimi pozdrowieniami
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1062 dnia: Maja 24, 2010, 14:59:16 pm »
Kolejny tydzien i- brak Zagumnego, brak kogokolwiek.
Brawo, Klubie nasz! ::)
Bedziemy sie bic w przyszlym sezonie o gre w pucharach. Jakichkolwiek.

Moze lepiej niech ta dzika karte dostanie zespol, ktory nie bedzie odstawal od stawki tak jak my ::)

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1063 dnia: Maja 24, 2010, 15:00:46 pm »
Wałęsa! Dawaj nasze sto milionow bo na Zagumnego nam brakuje!

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1064 dnia: Maja 24, 2010, 15:07:50 pm »
Chaos i rozsypka.
Brak slów. Bez Gierka, bez Gumy. Mozemy pomarzyc o podium.
Niestety, u nas panuje "głęboka komuna", podobna do takiej jaka panuje w co drugiej Radzie Osiedlowej. ::)

valdinho

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1065 dnia: Maja 24, 2010, 15:10:25 pm »
Radio Rzeszów: "bardzo możliwe, że nowego rozgrywającego Resovii poznamy jeszcze dzis", czy coś w tym stylu.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1066 dnia: Maja 24, 2010, 15:11:06 pm »
aż tak źle nie jest Grbić i Ivan M. i walczyć możemy  8)

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1067 dnia: Maja 24, 2010, 15:13:21 pm »
A ja bym podszedł do tego całego nazwijmy "zamieszania" spokojnie. Przecież czas transferów dopiero się rozpoczął. Popatrzmy co robią inne drużyny, też w wielu przypadkach jest na tym etapie krucho...

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1068 dnia: Maja 24, 2010, 15:16:33 pm »
To ja to napisze!! Zagumny albo śmierć!! drogi zarządzie, jeśli nie spełnisz moich żądań odnośnie Pawła Zagumnego to... zabije muchę która od godziny lata w moim pokoju!!

A tak trochę bardziej poważnie, to Zagumny mi od samego początku nie pasował do tej drużyny. Może niektórzy zapomnieli, jaki był stosunek dużej części kibiców na Podpromiu do tego zawodnika, jak z AZS Olsztyn przyjeżdżał na pojedynki z Resovią. Zatem brnąc dalej w hipokryzje, zatrudnijmy wspomnianego Gumę, Bartmana(którego 2 sezony temu też wszyscy "wielbili" w Rzeszowie), Plińskiego (który tak ładnie się z nami zaprzyjaźniał podczas drugiego meczu ze Skrą w ramach rozgrywek o Puchar Polski), oraz Jarosza w pakiecie ze swoim ojcem....cud miód malina :D
Bo przecież nosić koszulkę z herbem ukochanego Naszego Klubu może każdy...


Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1069 dnia: Maja 24, 2010, 15:18:26 pm »
Bardzo rozczarował mnie Zagumny.W prawdzie za bardzo nie liczyłem na jego przyjście do rzeszowa,ale podczas tegorocznego okienka transferowego wyszło jego kilka złych cech."Rudy" pokazał ,że dla niego liczą się pieniądze.Uważam ,że jeden z najlepszych siatkarzy swiata(za takiego się uważa) przechodząc do jakiegos klubu powinien przywiązywac wage do danego klubu,organizacji itp...Pan Paweł natomiast pokazał ,że chce wydoic z Resovi ile tylko się da.Bardzo ładnie panie Karbarz.Niech teraz gra za pół ceny w Zaksie.