Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412376 razy)

Sova29

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1090 dnia: Maja 24, 2010, 16:00:37 pm »
Myślę kto do nas przyjdzie na przyjęcie i z jakiego kraju. I wymyśliłem, że przecież zawodnicy z reprezentacji Kuby są świetnymi kandydatami to gry w naszym zespole np. Osmany Portuondo Juantorena. Młody, bo ma 25 lat i utalentowany. Jego zasięg w ataku to 360cm, a w bloku 330cm. Co wy o tym sądzicie?

Riddiczek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1091 dnia: Maja 24, 2010, 16:01:54 pm »
Tak sobie myśle, ze niezależnie kto przyjdzie jako pierwszy atakujący raczej nie zdarzy się juz taka sytuacja jak w poprzednim sezonie, w meczach na Olsztyn na wyjeździe, KK w Rzeszowie, ze Akhrem musiał grać na nie swojej pozycji. Zawsze wrazie kontuzji/tragicznej formy 2-ki atakujących mozna Buszka wysłać na atak, więc tutaj juz jest moim zdaniem duży + względem poprzedniego sezonu. Bo niestety przez takie właśnie sytuacje pogubiliśmy troche pkt w tym sezonie.

Gdyby przyszedł Bartman to też bym nie płakał, ale to jest dość ryzykowna opcja, bo z jego przyjęciem różnie bywało w Częstochowie, jak w ubiegłym sezonie w Taranto to trudno powiedzieć, w statystykach to źle nie wyglądało, ale meczu żadnego nie widziałem. Jeśli miałby przyjść zagraniczny rozgrywający to raczej wielkiego wyboru na pozycje przyjmującego w kraju nie ma i coś mi się wydaje ze Zbyszek moze u na nas wylądować, tym bardziej ze juz rok temu Resovia o niego pytała.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1092 dnia: Maja 24, 2010, 16:03:26 pm »
My tak napalamy się na znanych graczy, znane, ale już często wypalone nazwiska, a potem według zestawionego zespołu z tych nazwisk, próbujemy ustalić, czy idziemy na mistrza, czy będziemy walczyć o 5 miejsce. Ja bym się tak nie napalał np. na Miljikovica, czy Samica, czy znanego rozgrywajacego. Niech przyjdą wypatrzeni, już doswiadczeni, ale jeszcze(nie z pierwszych stron gazet) mało znani zawodnicy i właśnie u nas zabłysną. Takie mistrzostwo dopiero smakowałoby. Mamy Buszka, mamy Mike, w rezerwach jest Głod itd. Mamy bardzo dobrego trenera.

edwardo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 196
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1093 dnia: Maja 24, 2010, 16:04:00 pm »

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1094 dnia: Maja 24, 2010, 16:08:56 pm »
Nie wiem dlaczego pare osób tak krytykuje zarząd ,że niby zaspali itp...Dali Zagumnemu propozycje i musieli czekac a przy okazji kupili 2 zawodników.Wszystkie transfery i posuniecia zarządu bedziemy oceniac w maju za rok ;P


Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1095 dnia: Maja 24, 2010, 16:10:00 pm »
Myślę kto do nas przyjdzie na przyjęcie i z jakiego kraju. I wymyśliłem, że przecież zawodnicy z reprezentacji Kuby są świetnymi kandydatami to gry w naszym zespole np. Osmany Portuondo Juantorena. Młody, bo ma 25 lat i utalentowany. Jego zasięg w ataku to 360cm, a w bloku 330cm. Co wy o tym sądzicie?


Czy ty wiesz co ty mówisz? Juantorena to jeden z najlepszych siatkarzy świata i raczej nie przyjdzie to "marnej" Resovii (porównując Reske do Trento)


Panie! Dużych liter Pan nie uznajesz?

« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 16:48:52 pm wysłana przez kasia84 »
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1096 dnia: Maja 24, 2010, 16:12:17 pm »
Mamy bardzo dobrego trenera.

MarianG, chyba jaja sobie robisz...
Piotras, z tym wyjazdem Travicy na wakacje to jakiś żart, czy pisałeś serio, bo w pośpiechu mogłem czegoś nie zauważyć...?

ratatuj0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1097 dnia: Maja 24, 2010, 16:17:40 pm »
Mamy bardzo dobrego trenera.

MarianG, chyba jaja sobie robisz...
Piotras, z tym wyjazdem Travicy na wakacje to jakiś żart, czy pisałeś serio, bo w pośpiechu mogłem czegoś nie zauważyć...?
Marian dwno sie tak nie uśmiałem ;D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1098 dnia: Maja 24, 2010, 16:19:19 pm »
Zagumny to tylko ferment sieje i psuje dobrą atmosferę w drużynie. Nie po to zarząd i trener pracują nad stworzeniem atmosfery pracy i wzajemnego zaufania, żeby narażać tę atmosferę na fochy i dąsy jakiejś gwiazdeczki średniego rozmiaru. Guma nigdy nie pasował do Resovii, bo brak mu resoviackiego charakteru.
Pamiętacie jak się zachowywał w Olsztynie? Dopóki PZU sponsorowało i forsa leciała - lał nas niemiłosiernie, ale jak forsy zaczęło brakować, to "kontuzje", "urazy", fochy, dąsy.
Niektórzy piszą o Bartmanie i Kadziewiczu. To jeszcze Piotrka Gabrycha weźmy! Przecież oni wszyscy pozabijaliby się na pierwszym treningu.
Jeszcze 2-3 lata i Mika z Buszkiem będą rządzić reprezentacją Polski. A Bartman? Niby ma tyle lat co Buszek, ale w reprezentacji to już zgrana karta, wszyscy wiedzą jak gra.
Kadziewicz? Nie pamiętacie jak rozłożył Trefla? On się najwyżej do Rosji nadaje, bo nie zna rosyjskiego i nikt nie rozumie czy się Kadziu kłóci, czy cieszy.
Spokojnie, przecież sezon transferowy dopiero się zaczął. Jeszcze zdążymy wszystkich zadziwić!
Ten się śmieje, kto się śmieje na końcu.
koorde ktoś podebrał represowi konto???
Bo my się chcemy śmiać ze wszystkich na końcu. Kto bogatemu zabroni?
sovik, nie kończ. Tak przyjemnie zaczęło się rozmawiać. Nareszcie możemy się odstresować. Teraz czekają nas same dobre wiadomości. Zobaczycie.
Nie sądzicie chyba, że członkowie naszego zarządu śpią jak bobry?
A nie wierzycie, że z końca będziemy się śmiać ze wszystkich?
Pora skończyć z krótkowzrocznością. Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i postanowił postawić na młodych, perspektywicznych graczy, którzy pójdą za Resovią w ogień.
Płaciliśmy "gwiazdom" i co? Jakie są tego efekty? Zamiast być coraz lepiej, było coraz gorzej. Rozprężenie totalne. Na trening mógł wleźć byle kto i jak tu utrzymać dyscyplinę?
Tak dalej trenować się nie da. Treningi otwarte powinny być raz w półroczu, bo inaczej będziemy mieli do czynienia z rozkapryszoną i niezdyscyplinowaną bandą.
Jak ktoś chce trening pooglądać, to niech sobie na Skrę idzie. Te barany nikomu nie zabraniają oglądać treningu i co? Dobrze na tym wychodzą? Nawet pucharu LM nie zdobyli.
Rację ma shark 1905: tylko końcowy wynik daje podstawę do oceniania poruchów kadrowych, a ten poznamy dopiero w maju 2011 roku.
I wtedy, będąc na końcu, będziemy się ze wszystkich śmiać. Bo ten się prawdziwie śmieje, kto na końcu albo ten się śmieje, kto ostatni.  :P
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1099 dnia: Maja 24, 2010, 16:28:08 pm »
Zagumny to tylko ferment sieje i psuje dobrą atmosferę w drużynie. Nie po to zarząd i trener pracują nad stworzeniem atmosfery pracy i wzajemnego zaufania, żeby narażać tę atmosferę na fochy i dąsy jakiejś gwiazdeczki średniego rozmiaru. Guma nigdy nie pasował do Resovii, bo brak mu resoviackiego charakteru.
Pamiętacie jak się zachowywał w Olsztynie? Dopóki PZU sponsorowało i forsa leciała - lał nas niemiłosiernie, ale jak forsy zaczęło brakować, to "kontuzje", "urazy", fochy, dąsy.
Niektórzy piszą o Bartmanie i Kadziewiczu. To jeszcze Piotrka Gabrycha weźmy! Przecież oni wszyscy pozabijaliby się na pierwszym treningu.
Jeszcze 2-3 lata i Mika z Buszkiem będą rządzić reprezentacją Polski. A Bartman? Niby ma tyle lat co Buszek, ale w reprezentacji to już zgrana karta, wszyscy wiedzą jak gra.
Kadziewicz? Nie pamiętacie jak rozłożył Trefla? On się najwyżej do Rosji nadaje, bo nie zna rosyjskiego i nikt nie rozumie czy się Kadziu kłóci, czy cieszy.
Spokojnie, przecież sezon transferowy dopiero się zaczął. Jeszcze zdążymy wszystkich zadziwić!
Ten się śmieje, kto się śmieje na końcu.
koorde ktoś podebrał represowi konto???
Bo my się chcemy śmiać ze wszystkich na końcu. Kto bogatemu zabroni?
sovik, nie kończ. Tak przyjemnie zaczęło się rozmawiać. Nareszcie możemy się odstresować. Teraz czekają nas same dobre wiadomości. Zobaczycie.
Nie sądzicie chyba, że członkowie naszego zarządu śpią jak bobry?
A nie wierzycie, że z końca będziemy się śmiać ze wszystkich?
Pora skończyć z krótkowzrocznością. Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i postanowił postawić na młodych, perspektywicznych graczy, którzy pójdą za Resovią w ogień.
Płaciliśmy "gwiazdom" i co? Jakie są tego efekty? Zamiast być coraz lepiej, było coraz gorzej. Rozprężenie totalne. Na trening mógł wleźć byle kto i jak tu utrzymać dyscyplinę?
Tak dalej trenować się nie da. Treningi otwarte powinny być raz w półroczu, bo inaczej będziemy mieli do czynienia z rozkapryszoną i niezdyscyplinowaną bandą.
Jak ktoś chce trening pooglądać, to niech sobie na Skrę idzie. Te barany nikomu nie zabraniają oglądać treningu i co? Dobrze na tym wychodzą? Nawet pucharu LM nie zdobyli.
Rację ma shark 1905: tylko końcowy wynik daje podstawę do oceniania poruchów kadrowych, a ten poznamy dopiero w maju 2011 roku.
I wtedy, będąc na końcu, będziemy się ze wszystkich śmiać. Bo ten się prawdziwie śmieje, kto na końcu albo ten się śmieje, kto ostatni.  :P

Repres ja się zaczynam Ciebie bać :D