Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412378 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1270 dnia: Maja 25, 2010, 17:29:05 pm »
Nie mam nic do Ivana, ale jesli zostanie to będzie to największa głupota zarządu jaką mogą w tej chwili zrobić.
Podwojne zmiany to nie wszystko, a co jesli Baranowicz złapie kontuzje, albo zacznie słabo grać?
Zdejmiemy atakującego, czy któregoś z przyjmujących aby zrobić miejsce w 6-ce dla Ilicia?


Ivan ma ważny kontrakt, zresztą to jeden z najlepszych drugich rozgrywających(o ile nie najlepszy), który zgadza się pełnić drugoplanową rolę. Dla mnie też jest to dziwne że musiał być to Polak, po cichu liczyłem na Tischnera, i jego zgranie z Alkiem, plus np. Łasko.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1271 dnia: Maja 25, 2010, 17:30:55 pm »
Resoviacy w pierwszej kolejności na rozegraniu widzieli Pawła Zagumnego, ale gdy rozmowy z nim zakończyły się fiaskiem, szybko dogadali się z Baranowiczem. Ten związał się z Asseco Resovią na dwa lata, na zasadzie wypożyczenia z zespołu mistrza Włoch, Bre Banca Cuneo, z którym ma podpisany długoletni kontrakt. Tam jednak pierwszym rozgrywającym jest doskonały Serb Nikola Grbić, dlatego klub zdecydował się na wypożyczenie młodego siatkarza.  
W 2012 konczy sie kontrakt Grbica. Mlodemu pare rzeczy wyjdzie, pare zepsuje, ale okrzepnie, wiec Wlosi beda miec zastepce jak znalazl.

prawda, dlatego my też może nie w tym roku ale w przyszłym już na 100% powinniśmy wypozyczyć Głoda, Długosza, Peszkę.... a Kusiora powinniśmy już w zeszłym sezonie puścic do gry.

haniwald

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1272 dnia: Maja 25, 2010, 17:37:14 pm »
praktycznie od samego poczatku planowali zakup Polaka wiec nie mam pojecia dlaczego sie teraz czesc z Was dziwi. Przeciez jak znowu mielibysmy rozgrywajacego i atakujacego z zagranicy sytuacja bylaby taka sama jak na poczatku obecnego sezonu. Moim zdaniem chcieli zakupic 2 dobre armaty z zagranicy, ktorym wlasnie nie jest niewiadomo jak potrzebny zajebisty rozgrywajacy - popatrzcie na torentino -  w ciul graczy ofensywnych a ze srednim zygadlem wygrali lige mistrzow. Ofensywa jest poprostu najwazniejsza bo bez niej nie ma kto zdobywac pkt.

semek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1273 dnia: Maja 25, 2010, 17:53:35 pm »
witam wszystkich na forum :) od dłuższego czas obserwuje i powiem szczerze ze mam mieszane uczucia (obym sie mylił), wielka szkoda Redwitza i Oivanena, jeszcze bardziej żałowałem ze odszedł, ale to dużo wcześniej Hernandez, duże wzmocnienie dla naszego bloku, ale coz taki jest sport, dla mogli zostać o wiele dłużej w naszej drużynie, jakoś już przywykłem do nich. co do Zagumnego nie mozna na sile kogoś wciągać do drużyny na pewno by to nie pomogło atmosferze i myślę ze teraz jeśli wróci do ZAKSY to zapewne za mniejsze pieniądze, wątpię żeby chciał zostać w Grecji ze względu na kryzys. Ale liczę na jakiej "spektakularne" transfery ;)

kornelito147

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1274 dnia: Maja 25, 2010, 17:57:06 pm »
Według mnie atakującym będzie Rouzier ,który podpisze kontrakt gdy bedzie mecz w Rzeszowie.

Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1275 dnia: Maja 25, 2010, 18:00:09 pm »
Cytuj
Fatalnie. Rzeszów w pucharze CEV szybko odpadnie, JW bez zawodników również w LM nic nie ugra. Jedynie PGE i KK stanowią
jak na razie siłę plus ligi.

Belchatowscy fani sa niesamowici. Na podstawie nieskompletowanych skladów potrafia przewidziec kolejny sezon :D

Cytuj
Ten związał się z Asseco Resovią na dwa lata, na zasadzie wypożyczenia z zespołu mistrza Włoch, Bre Banca Cuneo, z którym ma podpisany długoletni kontrakt.

Troszeczke mi sie to nie podoba. Jezeli mamy ogrywac i nie wiazac przyszlosci z tak mlodym zawodnikiem to pytam sie czy nie lepiej bylo wykupic Drzyzge i go ogrywac, zeby miec z niego pocieche za 3 lata?

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1276 dnia: Maja 25, 2010, 18:01:27 pm »
Baranowicz związał się z A.Resovią na zasadzie wypożyczenia.................. aha???


źródło?

kornelito147

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1278 dnia: Maja 25, 2010, 18:04:51 pm »
Dzięki  

A więc ha ha ha ha, masakra.... może Travica planuję za 2 lata zostać trenerem Italianos, ogra sobie rezerwowego sypacza u nas w Rzeszowie, a później będzie mógł wybierać między synkiem swoim a Michałkiem :D
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 18:07:16 pm wysłana przez szefb3 »

wlazly107

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1279 dnia: Maja 25, 2010, 18:09:31 pm »
Z początku cieszyłem się w miarę z tego transferu ale teraz jak się okazuje że to tylko wypożyczenie to na myśl nasuwa mi się zwrot: WTF?!     Ten transfer to jak dla mnie porażka...
A gdybyśmy sprowadzili Starovica do siebie co jest podobno przesądzone  to również na zasadzie wypożyczenie z Lube i im go ogrywać??!!
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 18:11:33 pm wysłana przez wlazly107 »