Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412370 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1310 dnia: Maja 25, 2010, 20:51:04 pm »
Travica go zepsuje predzej czy pozniej. Jak juz to zrobi, to za 2 lata bedzie w sam raz, zeby sie z nim pozegnac.

Mistrzostwo  ;D ;D ;D

Smutne to jest że Novotny mówi że zostanie jak zostanie Santili, a Gierek odchodzi bo zastaje Travica

W końcu.

Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1311 dnia: Maja 25, 2010, 20:54:45 pm »
O ile wiem Gierek odchodzi, bo chce grac a nie dreptac w kwadracie :p
i za to podziwiam tego zawodnika. Nie kierowal sie kasa, a checia gry. Brawo!
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 20:59:47 pm wysłana przez Crocc »

haniwald

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1312 dnia: Maja 25, 2010, 20:58:10 pm »
no nie dziwne ten zawodnik ma juz 35 lat a u nas dalej bylby tylko rezerwowym, pewnie chce zakonczyc kariere grajac na boisku a nie siedzac na lawce, ja mu tak moge zyczyc jedynie powodzenia :)

semek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1313 dnia: Maja 25, 2010, 21:37:29 pm »
a ja wroce do wspomnien, wielka szkoda ze Rafa nie został, był to dobry zawodnik jak również showman. na dowód mecz gwiazd.. http://www.joemonster.org/filmy/22726/Siatkowka_na_wesolo ... szkoda go wielka..

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1314 dnia: Maja 25, 2010, 21:39:00 pm »
Artykuł który podalem zaprzecza sam sobie, bo raz mówi:
Cytuj
podpisał z rzeszowskim klubem dwuletni kontrakt

a w nastepny akapicie

Cytuj
Ten związał się z Asseco Resovią na dwa lata, na zasadzie wypożyczenia z zespołu mistrza Włoch

wiec 100% nie ma pewnosci.

O jego gre nie martwil bym sie az tak bardzo, bo Travica zna dobrze wloski rynek i kota w worku by nie kupil/wypozyczyl

Na oficjalnej nic o wypożyczeniu nie jest napisane, więc to wszystko jest dziwne, brakuje oficjalnego stanowiska klubu. Poza tym 2 lata to jest dobry okres, po którym można rzetelnie ocenić grę zawodnika i to czy jest przydatny, może przez te dwa lata Resovia (i PLS) poczynią takie postępy, że Baranowicz będzie się zastanawiał, w którym klubie zagrać.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1315 dnia: Maja 25, 2010, 21:42:44 pm »

Smutne to jest że Novotny mówi że zostanie jak zostanie Santili, a Gierek odchodzi bo zastaje Travica


Tak z tym że pierwszy to powiedział, a o drugim niektórzy myślą że powiedział...

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1316 dnia: Maja 25, 2010, 21:48:26 pm »
Dobra dobrnęłam do końca tych "pasjonujących" wypowiedzi, na początek kilka uwag... Witam nowych użytkowników forum (wszystkim radzę zapoznać się z regulaminem forum), cieszę się bardzo, że taki wysyp nowych nagle nastąpił w okresie transferowym. Ale... kilka dobrych rad... moja cierpliwość ma swoje granice, forum to nie czat, na którym można paplać ile wlezie. Na forum można i należy dyskutować, ale... ostrzegam Szanownych Państwa... forum to nie śmietnik (jest taki punkt w regulaminie)! Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia, nie zamierzasz dyskutować, tylko prowokujesz, to radzę Ci dobrze powstrzymaj się od tych wypowiedzi... Posty z błędami (nazwę klubu i nazwiska zawodników piszemy wielką literą!), posty poniżej pewnego poziomu będą kasowane, podobnie posty, które nie wnoszą niczego nowego do tematu (naprawdę mało nas interesuje, że masz przeczucie, że nic w tym roku z transferów nie wyjdzie albo że wyjdzie). Dyskutujcie, rozmawiajcie, spierajcie się, ale zachowujcie kulturę wypowiedzi.

Mała rada dla wszystkich nowych: nie tykajcie starych wyjadaczy na forum, nie dokarmiajcie trolli (bo sprowadzą was do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem), nie obrażajcie użytkowników! Dobrze na tym nie wyjdziecie, bo oni się odgryzą, a ja wam rozdam bany. Ignorowanie prowokacji jest mile widziane.

Uchodzę za forumową zołzę, radzę mnie nie denerwować ;)


A żeby offtopu samego nie było :D Michał Baranowicz... mam mieszane odczucia, z jednej strony kamień mi z serca spadł, bo jak usłyszałam wczoraj, że Polak ma być to nieciekawe pomysły przychodziły mi do głowy. Wiem że to najlepszy z możliwych wyborów jakie miał zarząd, ale nie wiadomo co chłopak będzie grał, więc nie wpadam w euforię. Rzuciłam okiem na filmiki, ciężko po tym coś sądzić... Nie należy się bać, że chłopak się spali przed polską publicznością, z tego co widziałam we Włoszech (i to w serie A2!) również potrafią zrobić piekiełko :) A że chłopak na wypożyczeniu... oczywiście szkoda, że tylko tak, ale zdaję sobie sprawę że młody, włoski, zdolny zawodnik po tych dwóch latach i tak wróciłby do Włoch. Włosi również mają limit, bardzo dobry włoski rozgrywający to dla nich skarb. Gdyby to było wypożyczenie na rok, to bym się krzywiła, jest na dwa lata, jestem spokojniejsza (o ile będzie dobrze grał). Wiemy na czym stoimy i tak za rok musimy szukać nowego sypacza (Ivanowi skończy się kontrakt), jeśli wygrzebiemy na tej polskiej pustyni kogoś sensownego będzie miał rok żeby przejąć pałeczkę. Ten chłopak to jest dobry ruch transferowy, pozwala nam nadal ściągnąć dwóch zawodników zagranicznych. A nam przecież o to chodzi żeby się jakoś w limicie zmieścić :D (a tak btw: nie mogę się nadziwić jak oni go tam znaleźli ;))
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1317 dnia: Maja 25, 2010, 21:59:19 pm »
Odpowiedzcie mi proszę(bo się nie orientuję,nie przyglądałem mu się nigdy, i nie widziałem jak gra), czy ten zawodnik to jest rozgrywający na miare majstra? Czy to osoba która będzie potrafiła zgubić blok Skry, Zaksy, i unieść ciężar rozegrania? Czy to jest to tylko materiał w najbliższych latach na taką osobę ? 

I czy faktycznie to nie będzie zbyt duży przeskok A2 względem naszej PLS?(bo jednak to druga liga a pierwsza często dzieli przepaść)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1318 dnia: Maja 25, 2010, 22:08:59 pm »
dina; Gdy przeczytałem Twoją wypowiedź, przyszło mi do głowy, że to dzięki Ljubo mamy tego zawodnika. Travica jest znany we Włoszech,był ceniony i zdobył uznanie, syn też tam gra. Bardzo trudno by było ściągnąć takiego zawodnika do Resovii. Ktoś zapytał; ilu siatkarzy z Włoch gra w polskich klubach? Nie przypominam sobie. Owszem, byli trenerzy z Włoch, ale zawodników nie ma.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1319 dnia: Maja 25, 2010, 22:17:30 pm »
Nie ma już czegoś takiego jak PLS. ;-) Jeśli jest to gracz, który od dawna był alternatywą dla Zagumnego, czyli nie było żadnej łapanki, zostaje powołany do kadry Włoch to reprezentuje sobą dobry poziom. Serie A2 wcale nie odstaje od Plusligi. Chyba trochę za wcześnie uwierzyliśmy w bajki o naszej mocarności porównując się z A1. Lało Trentino wszystkich w LM równo, łącznie z nami, a później finał swojej ligi przegrali. Ciągle nam do europejskiej czołówki daleko. Michał na pewno sobie u nas poradzi, szkoda, że jest tylko wypożyczony. Kontrakty mają to do siebie, że można je wykupywać, jeśli będzie wola obu stron, mam na myśli nasz klub i Michała to ja nie widzę problemu by sypnąć groszem i Michała z Cuneo wykupić. Wiem, że to rzadkość w siatkówce, ale Cuneo na pewno by nie robiło problemów, gdyby Michał wyraził chęć pozostania w Rzeszowie. Z niewolnika nie ma pracownika i dobrze by tam o tym wiedzieli. Pozyjemy, zobaczymy, póki co jutro jakieś dwie armaty pozyskamy. Nie wiecie czy już Francuzi do Rzeszowa przylecieli? :)