Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412400 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1330 dnia: Maja 26, 2010, 00:04:54 am »
Jeśli jest to gracz, który od dawna był alternatywą dla Zagumnego, czyli nie było żadnej łapanki, zostaje powołany do kadry Włoch to reprezentuje sobą dobry poziom.

Z jednej strony tak, ale z drugiej to z tą alternatywą to bym chyba nie przesadzał. Guma przy nim, to trochę tak jak Ferrari do Opla Astry(być może z Turbo, czego mu życzę:)). Co do powołań do reprezentacji, to raczej za dużo nie znaczą, znajdą się też niezłe jednorazowe "perełki". Obawiam się że to trochę kupowanie kota w worku który może się sprawdzić, a może się całkowicie spalić.

Serie A2 wcale nie odstaje od Plusligi. Chyba trochę za wcześnie uwierzyliśmy w bajki o naszej mocarności porównując się z A1. Lało Trentino wszystkich w LM równo, łącznie z nami, a później finał swojej ligi przegrali. Ciągle nam do europejskiej czołówki daleko.
Niby tak, ale z drugiej strony Włosi chyba jakoś nie zdominowali strasznie LM, tylko Trentino, bo choćby Ach sobie z Włochami z A1 poradził :)
Pozyjemy, zobaczymy, póki co jutro jakieś dwie armaty pozyskamy
No mam nadzieję na te Armaty przez duże A :)

milekvfb

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1331 dnia: Maja 26, 2010, 00:07:18 am »
Boże święty.

Co z tego, że Baranowicz jest "wypożyczony"? Robicie dramat z byle czego. Uwierzcie, że są różne rodzaje kontraktów - wypożyczenie, wypożyczenie z możliwością wykupu, wypożyczenie z dodatkową klauzulą, którą trzeba zapłacić aby pozyskać zawodnika. Nawet jeśli jest wypożyczony to uwierzcie mi, że jeśli zawodnikowi się spodoba w Polsce, a konkretniej w Rzeszowie to stanie na głowie, żeby tu zostać. Najważniejszy jest sam zawodnik, na drugi plan schodzi klub, który wypożycza (już mi się niedobrze robi na widok tego słowa) zawodnika.

Mała rada dla wszystkich nowych: nie tykajcie starych wyjadaczy na forum

Aha, czyli ten co ma 1500 postów wie lepiej od tego, kto ma 10? Są użytkownicy, którzy się dopiero co zarejestrowali i mają jakąś wiedzę na temat siatkówki, a są ludzie, którzy dopiero co założyli konto, żeby wszystkich zapewnić, że Milijković o 15:30 w czwartek podpisuje kontrakt w Resovii. Każdy, kto otwiera na forum nowe konto liczy na wymianę zdań z pozostałymi użytkownikami forum. I jak dla mnie nie powinno być żadnych wytycznych.

Ale niestety, nie pozostaje mi nic innego jak czekać na bana. Złamałem już Twój regulamin, bo tknąłem się starej wyjadaczki forum. ;)

A tak oprócz tego to spokojnej nocy życzę.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2010, 00:54:00 am wysłana przez milekvfb »

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1332 dnia: Maja 26, 2010, 00:14:56 am »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1333 dnia: Maja 26, 2010, 01:03:56 am »
Michał, witaj w Rzeszowie.
Wypożyczony/nie wypożyczony to bez różnicy. Jest u nas przez następne 2 sezony i tylko to się liczy.
Słowo "budowanie" nie pasuje do Resovii, więc cieszmy się, że możemy mieć rozgrywającego na 2 lata.
Obejrzę mecz w jego wykonaniu to i opinię o Michale będę mógł zacząć sobie wyrabiać. Ten fragmencik na youtube niewiele o Michale mówi. Więcej o jego kolegach z drużyny: przyjmujących, atakujących i asekurujących.
Na pierwszy rzut oka chłopak wart jest ryzyka, a jest ryzyko = jest zabawa!
No to przed nami jeszcze jedna zagadka, bo zakontraktowanie Starowicia wydaje mi się pewne, a bańka zielonych na Stanleya to zbyt duża i nierozsądna kwota. Niepotrzebnie pozbywaliśmy się Mikiego. "Zysk" na Saszy nie wydaje mi się w szerszym znaczeniu (Miki "szedł w górę", Saszka swoje potrafi, ale będzie potrzebował czasu na zaaklimatyzowanie się)opłacalny, ale co się stało, to się nie odstanie. Myślę, że dziś kilka osób z zarządu nie czuje się dobrze z powodu odejścia Mikiego.
Całe szczęście, że Polak na rozegraniu i nie jest to jakiś kiep.
Temat "Zagumny" zamkniemy na... chyba na zawsze. Czy to dobrze, czy źle? Takie rozważania będą czysto teoretyczne, więc szkoda na nie czasu.
Czy mamy szansę na złoto w +L? Tak. Akhrem, Starowić i ten trzeci ( wierzę, że ktoś o europejskiej renomie) powinni być w stanie rozstrzelać nawet Skrę, o ile to wszystko "się zgra".
Mam nadzieję, że Łukasz Kruk, jako "awaryjna, polska opcja" (na wypadek kontuzji Michała, tfu, na psa urok), zostanie.
Czyli, prawdopodobnie urwiemy się ze sznurka i skrzykniemy przyzwoitą pierwszą "siódemkę".
Jeszcze raz: Michał, witaj w Rzeszowie; jesteś nasz!
Ps. swoją drogą, szkoda, że u nas nie robi się transmisji tv z play-off II ligi (zwanej, bez sensu, I ligą). Walka była zacięta.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2010, 01:08:54 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1334 dnia: Maja 26, 2010, 07:54:32 am »
Witamy nowych (i starych ;) ) - ciekawe kto zostanie kapitanem? Aleh czy np. Józek? (chociaż lepiej, żeby kapitan był na boisku)

Rich

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1335 dnia: Maja 26, 2010, 08:19:59 am »
z wypowiedzi Travicy wynikało, że Baranowicz to opcja ratunkowa, pewno zdaje sobie sprawę co znaczy tej klasy rozgrywający ale odnoszę jednak  wrażenie, że Travica podporządkowuje wszystko pilnemu odrabianiu lekcji na treningu, a tu nie wszystko da się skalkulować i wytrenować nawet gdy się trenuje 48 godz na dobę ;D, na tak wysokim poziomie liczy się talent, na którym najlepsze zespoły opierają skład, co w decydujących momentach wychodzi, a jaką wartośc dodaną ma rozgrywający się uzyskuje wystarczy przypomnieć sobie mecz PAO z JW, myśle że skutkiem tej nietolerancji odrabiania lekcji był w zeszłym sezonie bład z Hernendezem. Mam nadzieję ,ze te transfery słuzą budowaniu stabilnego składu, bo to chyba nie metoda co rok ustawiac prawie nową 6, a nie łudźmy się, że będą niesamowite wyniki z dobrze zapowiadającym sie rozgrywającym Drzyzga bis.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1336 dnia: Maja 26, 2010, 09:27:00 am »
Starović nie przyjdzie do Resovii. Podpisał dwuletnią umowę we Włoszech z Latiną.

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1337 dnia: Maja 26, 2010, 09:30:03 am »
Starović nie przyjdzie do Resovii. Podpisał dwuletnią umowę we Włoszech z Latiną.

 :) :) :) :) Jakże ta wiadomość mnie ucieszyła! Dzięki pk+  ;D Starović to nie jest jeszcze na tyle doświadczony zawodnik, żeby pociągnąć naszą grę. Jednocześnie oznacza to, że coraz bardziej prawdopodobne staje się przejście Rouzier!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1338 dnia: Maja 26, 2010, 09:32:37 am »
Obejrzałem 1,5 seta w wykonaniu Crema i jedyne, co można o Michale powiedzieć, to to, że ma bardzo szybkie nogi. Przyjmujący tak ganiali go po parkiecie, że śmiało może przekwalifikować się na sprintera. Większość piłek musiał wystawiać z pozycji "leżąc", po szaleńczym sprincie i efektownym wślizgu  ;D
Zagrywka w wykonaniu włoskich II-ligowców...hm. Albo niektórzy mieli dzień konia, albo II-ligowy włoski zespół z powodzeniem mógłby powalczyć o "czwórkę" w Polsce  ;D
Michał lubi ryzyko. Niektóre "wrzutki" do środkowych bardzo efektowne. Będzie miał kto zatrudnić Wojtka Grzyba 2 metry od siatki.
C.d.n. (dla niektórych "niestety!"  ;D ), ale, na moje wyczucie, chyba uratowaliśmy sezon. Lubię ryzyko (jest ryzyko - jest zabawa), więc transfer zaliczę "na plus".
pk+, trochę mnie zasmuciłeś. Czyżby bańka zielonych na Stanleya? Nie wierzę w akt takiej desperacji.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1339 dnia: Maja 26, 2010, 09:39:56 am »
Starović nie przyjdzie do Resovii. Podpisał dwuletnią umowę we Włoszech z Latiną.

 :) :) :) :) Jakże ta wiadomość mnie ucieszyła! Dzięki pk+  ;D Starović to nie jest jeszcze na tyle doświadczony zawodnik, żeby pociągnąć naszą grę. Jednocześnie oznacza to, że coraz bardziej prawdopodobne staje się przejście Rouzier!

No jakby nie patrzeć jest szansa że przyjdzie ktoś lepszy... ale także niebezpieczeństwo że gorszy.