Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412424 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1400 dnia: Maja 26, 2010, 17:04:43 pm »
Stokr to był by lepszy transfer niż Grozer czy Rouzier
A przez czytanie takich przecieków jak Nemec, czy wcześniej Dobrowolski boje się wchodzić na główną ;D
W końcu.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1401 dnia: Maja 26, 2010, 17:06:47 pm »
Gierek miał już podpisać kontrakt, ale przyszła w ostatniej chwili propozycja z Częstochowy, gdzie również zna środowisko i dobrze mu się żyje. Wybrał większe możliwości grania i to zaważyło na jego decyzji. Pozostałe sprawy miały mniejszą wagę ważności.

Jest też taka możliwość że jakby Gierek został to przyszedłby zagraniczny rozgrywający i atakujące, a tak będzie przyjmujący i atakujący.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1402 dnia: Maja 26, 2010, 17:12:18 pm »
Ponieważ wiem, że nic nie wiem, pospekuluję i przyjdzie: Grozer!
Uzasadnienie: zawodnik wolny,dysponujący silną i powtarzalną zagrywką, dynamiczny i kończacy trudne piłki.

anty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1403 dnia: Maja 26, 2010, 17:25:39 pm »

Samica za Gierczyńskiego? Też żaden postęp i też duży bałagan.


 /facepalm

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1404 dnia: Maja 26, 2010, 17:28:54 pm »
Ponieważ wiem, że nic nie wiem (brawo Miarian, podoba mi się ta formuła  ;D ), pospekuluję: przyjdzie Stanley!
Uzasadnienie: zawodnik szybki  ;) , dysponujący jeszcze silniejszą i jeszcze bardziej powtarzalną zagrywką, dynamiczny i kończący każde piłki. Można sprzedać maszynę do zagrywek, bo Stanley jest lepszy do niej i też nie do zdarcia.
Poza tym, wszystkich by zatkało!
No co? Marzenia nic nie kosztują a poprawiają samopoczucie!  ;D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
anty  ::) bijaliśmy Samicę to wiem. Nie widziałeś? Młody jesteś to i doświadczenia ci brak.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1405 dnia: Maja 26, 2010, 17:30:08 pm »
fakt, Samika złamali...śmy ;D flocikami

anty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1406 dnia: Maja 26, 2010, 17:34:30 pm »

anty  ::) bijaliśmy Samicę to wiem. Nie widziałeś? Młody jesteś to i doświadczenia ci brak.

Mlody to jest moj syn, ale dziekuje za komplement (nawiasem mowiac skad Ci sie bierze taka latwosc w przyjmowaniu niczym nie popartych zalozen?)
Samica ma swoje slabsze momenty i strony, ale postawic znak rownosci pomiedzy nim a Gierkiem?  :o
To moze trzeba bylo zaproponowac PAO wymiane Samika na Gierka? Pewnie by na to poszli, bo roznica pomiedzy nimi zadna.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1407 dnia: Maja 26, 2010, 18:16:07 pm »
Nie obchodzi mnie co myśli Panathinaikos. Oni mogą stawiać nawet na Eskimosów.
Gdyby Samica był Polakiem do reprezentacji Polski by się nie załapał (no może na ławkę). Ani nie ma siły ognia Kurka, ani przyjęcia Winiarskiego (w normalnej formie). Patrząc na grę Krzyśka w ubiegłym sezonie (chyba wszyscy się dziwią, dlaczego nie grał cały czas w I składzie Resovii) nie zamieniłbym go na Samikę.
Jeśli się wymienia zawodnika, który jest w klubie na... może(?) odrobinkę lepszego (jakoś Gierczyńskim w sezonie 08/09 Samica nie umiał sobie poradzić), to taka zmiana nie dodaje klubowi wartości.
Bajanie na zasadzie "o kim mówią przekaziory - ten lepszy" niespecjalnie mnie interesuje. Twierdzisz, ze Samica jest super? Contreras też jest bardziej znany w świecie od Gierczyńskiego. I jest do wzięcia!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

anty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1408 dnia: Maja 26, 2010, 18:35:55 pm »
Twierdzisz, ze Samica jest super? Contreras też jest bardziej znany w świecie od Gierczyńskiego. I jest do wzięcia!

Umiejetnosc czytania ze arozumieniem tez sie klania. Wskaz miejsce w ktorym mowie, ze Samica jest super.
Jedyne co twierdze to ze stawianie znaku rownosci pomiedzy nim a Gierkiem to spore naduzycie.
Ty masz swoje zdanie, ale zwaz na to, ze nie wszyscy je podzielaja.
A teraz pojde za rada Diny i przestane karmic trola.

A tak wracajac do tematu transferow, to kto w ogole poruszyl temat Samika w Resovii? Bo rewelacji na stronie siatka.org nie uznamy chyba za wiarygodne zrodlo?

asd

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1409 dnia: Maja 26, 2010, 18:58:18 pm »
 
Wydaje mi się że Paweł Zagumny od przyszłego sezonu zostanie nowym rozgrywającym PGE Skry Bełchatów :0

Gdyż http://sport.onet.pl/siatkowka/reprezentant-czeka-na-telefon-od-skry,1,3231600,wiadomosc.html


Edit: Ten temat przerobiliśmy tu już rano. dina
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2010, 19:00:04 pm wysłana przez dina »