Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412389 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1640 dnia: Maja 27, 2010, 22:18:48 pm »
Bo Jarosz Maciej to wszystko widzi odwrotnie, dlatego w następnym sezonie będzie komentował mecze stojąc na głowie. Taka jego percepcja.

On widzi wszystko przez pryzmat syna. Po części go rozumiem, wszak duma i te sprawy, ale jak ktoś nie potrafi tego odłożyć na bok podczas komentowania meczu, to się tym nie powinien zajmować. To już Drzyzga przy starym Jaroszu jest arcyobiektywny i jest wzorem neutralności. Ale ok, wątek nie o tym.

Żałuję, że Guma u nas nie chciał grać bo przy założeniu, że jego umiejętności by nas wsparły, to biorąc pod uwagę nasze skrzydła teraz (+ gracz "z wysokiej półki" jak to pan Karbarz określił) twierdze, że nasz potencjał w ataku byłby największy w +lidze. Ale gdybać nie ma co, jeszcze się okaże, że Guma będzie mógł Michałowi buty nosić. ;)

Anyways, Cernic byłby genialnym uzupełnieniem składu i jawiła by się szansa na ciekawy wynik w kolejnym sezonie. Z resztą, już się jawi.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1641 dnia: Maja 27, 2010, 22:24:47 pm »
Niezłe zdjęcie naszego nowego atakującego, coś mi się zdaje że przebija Mikiego "na głowe", hehe.
Łapie piłkę nad antenką!!!

[załącznik usunięty przez administratora]

golwes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1642 dnia: Maja 27, 2010, 22:26:20 pm »
Niewiem dlaczego tak nakręcaliście się Guma a teraz Kadziem, ja żadnego z nich nie widziałem i nie widze w Resovi, poprostu mi nie pasują, uważam że środek mamy fajny, Grzyb jak to Grzyb, Perła jak będzie zdrowy to wróci do formy i bedzie dobrze a Kosok uważam że ma chłopak potencjał i bedą z niego ludzie, ryzyko jest w razie kontuzji i niebardzo widze Kusiorka , no ale w razie przyścia Kadzia to niby kto ma grac a kto na trybunach??
Obiecujący i rozwijający się |Kosok czy Perła -2 sezony temu przed kontuzja uważany za jednego z lepszych srodkowych w PLS

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1643 dnia: Maja 27, 2010, 22:40:10 pm »
Bo Jarosz Maciej to wszystko widzi odwrotnie, dlatego w następnym sezonie będzie komentował mecze stojąc na głowie. Taka jego percepcja.
teraz widze na jakich idiotycznych wypowiedziach nabiles te swoje 1725 . ^^
Masz kiepski wzrok i nie tylko. Pij soki owocowe i się gimnastykuj. Nie pomoże na wzrok, ale siłę wzmocni. O wzrost swojego intelektu się nie troszcz. Na ugorze i tak nic nie wyrośnie.
------------------------------------------------------------------------------------
golwes, problem środka polega na tym, że Dzidek jeszcze chyba żadnego sezonu nie dograł w całości. Wojtek miał nam robić blok, a jakoś mu było ciężko i wolno do bloku nadążyć. W rundzie zasadniczej mieliśmy chyba najsłabszy środek z pierwszej "szóstki". Można wierzyć, że nagle wszyscy wystrzelą formą tylko, że jest to liczenie na szczęście. Z Łukasza mistrza ataku chyba już nie da się zrobić. Owszem, blok - I klasa. Grześ Kosok ma chyba największy talent w ataku tylko, ze trochę pracy przed nim.
Michał Baranowicz (tak wynika mi z obejrzanego meczu) potrzebuje środkowego, któremu wrzuci szybką, "płaską" piłkę na 2. a nawet 3. metr. Dla Grzybka atak z 2. metra to jest to, ale dla pozostałych...
Moim zdanie Kadziu ma najbardziej "brazylijską" rękę ze wszystkich polskich środkowych. Oj przydałby się, przydał...
Ale już się zastrzegałem, jestem wielbicielem talentu Kadzia.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2010, 22:54:02 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

valdinho

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1644 dnia: Maja 27, 2010, 22:42:48 pm »
Odnośnie Cernica- z tego wywiadu: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2009-06-24-matej-cernic-skra-chciala-ale-zrezygnowala
wynika, że ma kontrakt jeszcze na rok.

golwes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1645 dnia: Maja 27, 2010, 22:49:18 pm »
no niby tak art z ubiegłego roku więc jeśli podpisał jak sam mówi na 2 to nie jest wolnym zawodnikiem, a szkoda bo akurat on mi sie podoba

metyl

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1646 dnia: Maja 27, 2010, 23:00:25 pm »
Chciałbym aby na przyjęcie przyszedł Wout Wijsmans. I mam nadzieję, że tak będzie. Zawodnik bardzo doświadczony  z atomowym atakiem oraz zagrywką. Sovii potrzebny jest taki gracz, który byłby dobrym motywatorem w szatni i przywódcą na boisku. Wijsmans z pewnością to taki zawodnik, w końcu w Bre Bance Lanutti Cuneo był kapitanem drużyny.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1647 dnia: Maja 27, 2010, 23:05:55 pm »
a któż by nie chciał Juantoreny widzieć w swoim zespole?


Ja bym go w swoim zespole nie widzial

Chyba zespole muzycznym  ;)

Eva

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1648 dnia: Maja 27, 2010, 23:19:46 pm »
Nie mogą ogłosić wszystkiego na już, bo co my będziemy robić przez całe wakacje? A tak chociaż namiastka adrenalinki. Chyba, że później będziemy zastanawiać się jak te klocki poukłada Wielki Budowniczy i co mu z tej układanki wyjdzie...

Lepiej żeby ogłosili, bo ja tego tematu nie mogę ogarnąć 20 stron pisania o niczym w ciągu jednego dnia to trochę za dużo... ;)

gladki8

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1649 dnia: Maja 27, 2010, 23:24:00 pm »
Wiadome jest może czy Rafał Buszek będzie zdolny do gry od początku przyszłego sezonu? Nie wiem właśnie jak przedstawia się jego sytuacja zdrowotna po kontuzji. Gdyby nie mógł od razu grać zostaje nam 3 przyjmujących. (Alek, Mika, ten nowy). W razie (tfu, odpukać itp.) kontuzji jednego i słabszej formy drugiego będziemy mieć mały problem. Przydałby się jeszcze jeden zapasowy przyjmujący mimo wszystko o lepszych umiejętnościach niż młodzi z AKS-u (niczego im nie ujmując). Dlatego ja bym myślał nad zostawieniem jednak Wiki (chociaż nie wiem czy się zgodzi) albo o............ polskim Brazylijczyku.
http://it.wikipedia.org/wiki/Luciano_Bozko
Warte przemyślenia.
Dobrowolski jeśli gra w finale MP to ten finał zawsze wygrywa ;) RR!