Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412381 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1650 dnia: Maja 27, 2010, 23:33:59 pm »
Wiadome jest może czy Rafał Buszek będzie zdolny do gry od początku przyszłego sezonu? Nie wiem właśnie jak przedstawia się jego sytuacja zdrowotna po kontuzji.

Sam mówił, że będzie zdrowy na rozpoczęcie okresu przygotowawczego.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1651 dnia: Maja 27, 2010, 23:37:44 pm »
Druhna, poczekaj. Skład będzie skompletowany to forum zamrze na dobrych kilkanaście tygodni. Dyskusja o LŚ i mś przeniesie się na inne portale. Zacznie się "sezon ogórkowy". Jeszcze zatęsknisz...
-------------------------------------------------------------------------------------
gladki8, nie deprecjonuj umiejętności i talentu chłopaków z AKS-u.
Tomek Głód przez przypadek dostał szansę zagrania w jednym meczu w doborowym towarzystwie i zaczęło o nim być głośno jako o wielkim talencie. A przecież chłopak grał to samo co w AKS-ie. Nagle wszyscy przejrzeli na oczy?
Mateusz Mika to talent o wspaniałych warunkach fizycznych. A Kamil Długosz? Tylko dlatego, ze jest 4 cm niższy nie jest wart dania mu szansy?
Nie warto indywidualnych ocen zawodników dokonywać przez pryzmat wyników AKS-u. Co może osiągnąć drużyna z dziurawym środkiem?
Sam się zdziwiłem jak podczas jednego z treningów I drużyny Kuba Peszko posyłał regularne zagrywki z szybkością ("na oko") ponad 100 km/h. Kamil Długosz trochę mniej regularnie, ale również dawał niezłą szkołę naszym przyjmującym. Tylko, że z Kamila warto zrobić atakującego. Ma to "cóś", czyli iskierkę bożą.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

goldi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1652 dnia: Maja 28, 2010, 02:43:26 am »
Witam wszystkich biało-czerwonych!! Ja to widzę tak: pozbyto się Redwitz'a a wg mnie to jeden z lepszych transferów sovii, Oivanena - potencjał ogromny tylko nie było możliwości wydobycia (i nie sądzę że Grozer bedzie lepszy choć to świetny gracz), Gierczyńskiego - jakby nie Krzysiu to z medalu w tym roku byłaby d... , Wiki - nie dziwię się przereklamowany..., Papke - doświadczenie to za mało, słusznie..., ale to jest połowa składu!!! Zostali: rozegranie: słaby i przecietny Ilić i wielka niewiadoma Baranowicz. Środek: Perła i Grzyb (luz), Kosok (dla mnie nie spełnia oczekiwań), Kusior (za mało szans), Gawryszewski (chyba zmiana klubu). Przyjęcie: Alekh nr 1, Mika (chyba za wczesnie na pierwszą 6), Buszek (to samo co wczesnniej, rezerwowy), ... brak dalej... . Atak: Grozer (dla mnie rezerwa, potrzeba prawdziwej gwiazdy...)... brak rezerwy. Libero: tu spokój Igła i Głód! (i niech nam zazdroszczą inne drużyny). Ale tak naprawdę na chwilę obecną tylko Alekh, Perła, Grzyb i Igła to poziom Ligi Mistrzów! a reszta do nauki. Szczególnie szkoda Oivanena i Redwitz'a! Gierka też... podstawowa trójka wypadła...

goldi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1653 dnia: Maja 28, 2010, 02:52:24 am »
I Panowie działcze! gdzie te tranfery?? Zagumny, Kadziewicz, Gromadowski... każdy na pierwszą 6 stkę, a Wy zamiast ratować to osłabiacie. Szacun za  trenera!!! Travica na właściwym miejscu, ale czy szóstka Ilić, Grozer, Perłowski, Grzyb, Akhrem, Mika zapewni nam sukces??? NIe!!!

Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1654 dnia: Maja 28, 2010, 05:22:59 am »
I Panowie działcze! gdzie te tranfery?? Zagumny, Kadziewicz, Gromadowski... każdy na pierwszą 6 stkę, a Wy zamiast ratować to osłabiacie. Szacun za  trenera!!! Travica na właściwym miejscu, ale czy szóstka Ilić, Grozer, Perłowski, Grzyb, Akhrem, Mika zapewni nam sukces??? NIe!!!
Po 1 nie pisz posta pod postem.
Po 2 pan Zagumny nie raczyl odpowiedziec w terminie w jakim dala mu Sovia i bardzo dobrze.
Po 3 rozmawimy z Kadziem.
Po 4 Grozer>Gromadowski.
Po 5 Wyjsciowa 6 nie bedzie tak wygladala, bo rozgrywajacego juz mamy, a na przyjecie przyjdzie "zawodnik z górnej półki" jak powiedzial Karbarz.


Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1655 dnia: Maja 28, 2010, 07:20:35 am »
Ja mam mieszane uczucia co do przyjścia Kadziewicza. Z jednej strony ten nieudany sezon w Treflu mógł się przydarzyć - zresztą tam każdy grał słabo, popatrzcie na Winnika - jak grał w Olsztynie, podobna Kadziu w Rosji grał dobrze więc może to nie jest takie złe ściągnięcie go. Z drugiej strony mamy 3 równorzędnych środkowych i dla każdego siedzienie na trybunach będzie ujmą. A "kadziofani" będą syczeć i rozkochiwać się po każdego udanej akcji ich pupila...
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1656 dnia: Maja 28, 2010, 08:19:11 am »
Wiadome jest może czy Rafał Buszek będzie zdolny do gry od początku przyszłego sezonu? Nie wiem właśnie jak przedstawia się jego sytuacja zdrowotna po kontuzji. Gdyby nie mógł od razu grać zostaje nam 3 przyjmujących. (Alek, Mika, ten nowy). W razie (tfu, odpukać itp.) kontuzji jednego i słabszej formy drugiego będziemy mieć mały problem. Przydałby się jeszcze jeden zapasowy przyjmujący mimo wszystko o lepszych umiejętnościach niż młodzi z AKS-u (niczego im nie ujmując). Dlatego ja bym myślał nad zostawieniem jednak Wiki (chociaż nie wiem czy się zgodzi) albo o............ polskim Brazylijczyku.
http://it.wikipedia.org/wiki/Luciano_Bozko
Warte przemyślenia.

Skoro Mika może grać, a w rozgrywkach juniorskich reprezentacji gdy miał kontuzje zastąpił go z pełnym powodzeniem Długosz to nie ma sensu kisić chłopaków tylko dawać im szansę. Jeśli do pary Akhrem+zagraniczny dokupimy jeszcze jednego zagranicznego to prawdopodobieństwo że zagrają Mika i Buszek jest znikome, a co dopiero chłopcy z AKS.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1657 dnia: Maja 28, 2010, 08:23:07 am »
Ja mam mieszane uczucia co do przyjścia Kadziewicza...mamy 3 równorzędnych środkowych i dla każdego siedzienie na trybunach będzie ujmą. A "kadziofani" będą syczeć i rozkochiwać się po każdego udanej akcji ich pupila...
???
Kibice "syczą i rozko...ą się" po każdej udanej akcji drużyny. Nie przypominam sobie żeby wśród "akhremofanów" i "wikofanów" zapanowała złość z powodu udanej akcji Gierczyńskiego. Przemyśl jeszcze raz to, co napisałeś.
Ktoś musi stać w kwadracie, ktoś musi siedzieć na trybunach. Drużyna składa się także z tych "stojących" i "siedzących".
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2010, 08:28:51 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1658 dnia: Maja 28, 2010, 09:09:03 am »
A ja bym się ucieszył z przyjścia Kadzia, którego uważam za gracza bardzo solidnego i prawdziwego "walczaka". A jego charakter interesuje mnie średnio, mieszkał z nim nie będę. Drużyny też nie "rozwali" bo jest profesjonalistą.

Eva

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1659 dnia: Maja 28, 2010, 09:11:11 am »
A ja mam takie pytanie: Skąd ta pewność, że  Baranowicz będzie pierwszym rozgrywającym ?