Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412381 razy)

Shav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 185
  • Tylko RESOVIA
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2010 dnia: Maja 30, 2010, 20:53:07 pm »
Kiedy info na stronie ze Cernic naszym nowym zawodnikiem...?
Bo to chyba pewne.

Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2011 dnia: Maja 30, 2010, 20:59:30 pm »
Środkowych nie wymieniłem, ponieważ z nimi aż tak wielkiego problemu w naszym kraju nie ma jak z resztą... pozycji :)

Dlatego sie dziwie dlaczego szukamy za granica, zamiast starac sie o polaków :)

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2012 dnia: Maja 30, 2010, 20:59:43 pm »
Na chwile obecną bardziej martwi mnie postawa kibiców niż zarządu i trenera, bo prawdziwy kibic powinien być z drużyną na dobre i na złe, a jak widać bardzo wielu z wypowiadających się tu "kibiców" gdy tylko z klubu wyszły wypowiedzi na temat odejścia kilku zawodników zaczęło wieszać psy na klubie, zarządzie oraz trenerze, nawet wtedy gdy już były pierwsze nazwiska znane wielu z Was to praktykowało. Lecz gdy tylko pojawił się Georg Grozer, oraz wiadomości o rzekomym przyjściu do Resovi Mateja to odrazu zarząd i trenera byście posadzili obok świętych. (...)_

Dziękuje za przeczytanie moich wypocin, sądzę iż znajdzie się wielu "szczekaczy" którym ta wypowiedź się nie spodoba, i zostanę zmieszany z błotem, ale może uświadomi to kilka osób.


Jestem szczekaczem nr 1 :D Cóż, czy Twoim zdaniem Klub pozbywający się zawodników z pierwszej siódemki mamy wychwalać w niebiosa? To chyba normalne, że pozbycie się tak wysokiej klasy zawodników jak Oivanen czy Redwitz wzbudza protest wśród kibiców, czyż nie? I wreszcie chyba naturalnym jest, że za tak dobre transfery nie jest mieszany z błotem.
p.s zapewniam Cię, że nikt tutaj Travicy nie sadza obok świętych..

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2013 dnia: Maja 30, 2010, 21:01:51 pm »
@Szatan

Odejścia Naszych podstawowych zawodników były niepokojące. Z oceną transferów poczekajmy na zakończenie przede wszystkim okienka transferowego. Potem należy poczekać do końca sezonu i wyciągnąć wnioski czy były one udane. Mam nadzieje, że będą. Co do Grozera to widziałem go nie raz, nie dwa. Sam (Może to głupio brzmi.) potrafi wygrać spotkanie. Nie wiem czy sprawdzaliście statystyki z obecnie rozgrywanych Eliminacji do ME. Niemcy grają z Estonią, Chorwacją i Czarnogórą. Rywale może nie porywający, ale Georg notuje bardzo dobre wyniki. Szczególnie imponuje zagrywką. Wystąpił w 4 spotkaniach w podstawowym składzie. Niemcy rozegrali wtedy 12 setów. Georg serwował 76 razy, 11 razy się pomylił i zdobył aż 18 punktów z zagrywki. Wynik imponujący, rywale mnie. Gdy jednak trafi czysto w piłkę to każdy przyjmujący będzie miał ogromne problemy. Michała Baranowicza w akcji nie widziałem. Po krótkich filmikach nie można zbyt wiele wywnioskować. Gra odważnie ze środkowymi. Bardzo dobrze. Więcej dowiemy się na przestrzeni sezonu. Józek jest prawdziwym Resoviakiem. Jestem pewny, że wchodząc z ławki da z siebie wszystko. Rafał to inwestycja w przyszłość. Lubiłem go już kiedy grał w Warszawie. Dobrze zagrywa i dobrze gra w bloku. O ataku nie wspominając.

Poczekamy, zobaczymy.

Czekam na oficjalne info w sprawie Cernića. Ogromne wzmocnienie dla Naszego zespołu.

PS. Ktoś orientuje się jacy mieliby to być środkowi ? I co z tym obywatelstwem ?

Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2014 dnia: Maja 30, 2010, 21:04:32 pm »

Jestem szczekaczem nr 1 :D Cóż, czy Twoim zdaniem Klub pozbywający się zawodników z pierwszej siódemki mamy wychwalać w niebiosa? To chyba normalne, że pozbycie się tak wysokiej klasy zawodników jak Oivanen czy Redwitz wzbudza protest wśród kibiców, czyż nie? I wreszcie chyba naturalnym jest, że za tak dobre transfery nie jest mieszany z błotem.
p.s zapewniam Cię, że nikt tutaj Travicy nie sadza obok świętych..

Ja uwazam, ze kibic powinien miec zaufanie do zarzadu i wierzyc w to, ze jezeli pozbywaja sie podstawowych zawodnikow, to zakontraktuja nawych jeszcze lepszych, a nie byc kibicem choragiewką.

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2015 dnia: Maja 30, 2010, 21:05:45 pm »
Na raisport trwa mecz Włochy-Turcja, Matej na boisku.

Powoli mam dosyć tego co się tu dzieje. Proszę pisać na temat, od tego momentu za wszelkie śmieci, prowokacje i kłótnie rozdaję bany gratis. Cierpliwość mi się skończyła.
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2016 dnia: Maja 30, 2010, 21:17:28 pm »

Jestem szczekaczem nr 1 :D Cóż, czy Twoim zdaniem Klub pozbywający się zawodników z pierwszej siódemki mamy wychwalać w niebiosa? To chyba normalne, że pozbycie się tak wysokiej klasy zawodników jak Oivanen czy Redwitz wzbudza protest wśród kibiców, czyż nie? I wreszcie chyba naturalnym jest, że za tak dobre transfery nie jest mieszany z błotem.
p.s zapewniam Cię, że nikt tutaj Travicy nie sadza obok świętych..

Ja uwazam, ze kibic powinien miec zaufanie do zarzadu i wierzyc w to, ze jezeli pozbywaja sie podstawowych zawodnikow, to zakontraktuja nawych jeszcze lepszych, a nie byc kibicem choragiewką.

Sory, ale jak dla mnie to zbytnia łatwowierność.
Mogę być chorągiewką w Twoim mniemaniu, szczerze mi to nie przeszkadza, ale nie za bardzo wiem, co przez to rozumieć. ???
_______________

Coś z tym Matejem długo trwa. Byc może obudzili się Włosi i ktoś stamtąd złożył mu jakąś korzystną ofertę i ten się waha.. W każdym bądź razie wykluczam Jastzębski. Cernic jeśli już trafi do polskiego klubu to będzie nim Resovia.

syla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2017 dnia: Maja 30, 2010, 21:36:20 pm »
Nasz nowy atakujący znowu fajny mecz. i Akhrem szaleje w eliminacjach. Co z tym przyjmującym?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

max1407

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2019 dnia: Maja 30, 2010, 21:40:39 pm »
Gdzie mogę znaleźć statystyki eliminacji ? głównie chciałbym zobaczyć jak idzie Alkowi, i naszemu nowemu bombardierowi z Niemiec