Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412378 razy)

matrix23

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2450 dnia: Czerwca 19, 2010, 18:01:00 pm »
A ja się pewnie powtórze ale uważa że błędem jest niezatrudnienie jakiegoś Polskiego zawodnika typu Zagumny Kadziewicz Świderski ,mamy kapitalnych zagranicznych siatkarzy -i co z tego, na tym moim zdaniem na dłuższą mete zgranego zespołu nie zbudujemy,podstawą powinni być trzej czterej polscy zawodnicy grający na dobrym poziomie, gdybyś my ich mieli myślę że perspektywą 2-3 lat byłoby zbudowanie mistrzowskiego zespołu
konkludując uważam że lepiej byłoby zatrudnić za tą samą kasę Świderskiego czy Zagumnego albo Kadziewicza

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2451 dnia: Czerwca 19, 2010, 18:18:20 pm »
A ja się pewnie powtórze ale uważa że błędem jest niezatrudnienie jakiegoś Polskiego zawodnika typu Zagumny Kadziewicz Świderski ,mamy kapitalnych zagranicznych siatkarzy -i co z tego, na tym moim zdaniem na dłuższą mete zgranego zespołu nie zbudujemy,podstawą powinni być trzej czterej polscy zawodnicy grający na dobrym poziomie, gdybyś my ich mieli myślę że perspektywą 2-3 lat byłoby zbudowanie mistrzowskiego zespołu
konkludując uważam że lepiej byłoby zatrudnić za tą samą kasę Świderskiego czy Zagumnego albo Kadziewicza

Z tymi zawodnikami co napisałeś ,czyli Swiderski,Zagumny,Kadziewicz trudno by było wywalczyc mistrzostwo.
Kadziewicz to kadziewicz.Było już o nim dużo pisane.Zawodnik wielkiej klasy ale w głowie ma nie poukładane.Zagumnu znowu to straszny uparciuch.Z tego co czytałem na kilku forach i z paru opowieści od kolegów dowiedziałem się co Paweł wyczyniał w Atenach.Przychodził na co 3 trening.Nie słuchał trenera i całego sztabu.
Świderski....Tak naprawde nikt nie wie jaką forme bedzie miał.Ma już swoje lata i jest to zawodnik na sezon lub dwa.
Myślę ,że ta opcja budowania zespołu opierając się o Buszka,Mike,Głoda,Kosoka,Baranowicza zaprocentuje nam za 2 może 3 sezony a może nawet w tym mile nas zaskoczą.


Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2452 dnia: Czerwca 19, 2010, 18:19:12 pm »
cyniu jakbyś przeczytał wcześniejsze posty, to zrozumiałbyś dlaczego nie ma u nas Gumy czy Kadziewicza, o Swiderskim celowo nie piszę, bo klub w ogóle nie podejmował z nim rozmowy na całe szczęście, no bo po co nam emeryt po kontuzji.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2453 dnia: Czerwca 19, 2010, 18:28:20 pm »
Rozważania o Zagumnym czy Świderskim nie mają większego sensu.
A'propos Polaków w Resovii, czy ktoś wie od jak dawna Grozer jest żonaty?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

matrix23

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2454 dnia: Czerwca 19, 2010, 18:30:14 pm »
ja to rozumiem ale myslę że za nimi w przyszłych sezonach przyszliby lepsi, liepiej grający Polacy, bo mam wrażenie że Rzeszów ma kiepską renomę wśród Polskich siatkarzy a oni może by ją zmienili
bo że to są emeryci to ja wiem

sn00ze

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2455 dnia: Czerwca 19, 2010, 20:41:06 pm »
Były środkowy reprezentacji Kuby Ariel Gil jest bliski podpisania kontraktu z Pamapolem Wieluń.

kolejny ciekawy transfer się zapowiada w lidze

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2456 dnia: Czerwca 19, 2010, 20:53:09 pm »
Paweł Mikołajczak zagra w przyszłym sezonie w I-ligowym Jadarze Radom.(Nie wiem czy taką nazwe bedzie miał ten klub w przyszłym sezonie.)


tomek77

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2457 dnia: Czerwca 19, 2010, 23:02:57 pm »
cyniu23 napisales, ze "podstawą powinni być trzej czterej polscy zawodnicy grający na dobrym poziomie, gdybyś my ich mieli myślę że perspektywą 2-3 lat byłoby zbudowanie mistrzowskiego zespołu". Wszyscy zawodnicy ktorzy maja grac w 1szej 6 maja kontakty na 2-3 lata, wiec tez mozna zbudowac mistrzowski zespol. Zagumny, Swiderski czy Kadziewicz nie sa nam do tego w ogole potrzebni. Moim zdaniem obaj przyjmujacy Sovii sa lepsi niz Swiderski, co wazne mlodsi (Cernic o rok, ale jest mniej kontuzjogenny), wiec myslac o kolejnych latach wiek ma znaczenie. Uwazam rowniez ze Lukasz Perlowski jest lepszy niz Kadziewicz, tylko kontuzje go niszcza. Na temam Baranowicza sie nie wypowiem, bo nie widzialem zadnego meczu, w ktorym by zagral, ale nie przekresla to celu jakim bylo by zbudowanie "mistrowskiego zespolu". Do tego dochodzi Kosok, bardzo perspektywiczny srodkowy, Ignaczak najlepszy libero polski, a na tej pozycji jest to bardzo wazne. Grozer który powinien ciagnac gre zespolu w ataku i niejestesmy gorszi niz kazdy inny zespol w +lidze. Jezeli dojdzie jeszcze zgranie to mamy na prawde bardzo mocny zespol. Oczywiscie bardzo duza role beda spelniac zawodnicy mlodzi jak Mika i Buszek oraz doswiadczeni jak Ilic, Grzyb czy Jozefacki, dobry duch druzyny.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 10:05:03 am wysłana przez tomek77 »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2458 dnia: Czerwca 20, 2010, 13:23:11 pm »
Jeśli chcemy budować drużynę która będzie za 2-3 lata grać o mistrza to musimy sobie sami wyszkolić przyszłych reprezentantów - mam nadzieje że tak będzie z Naszą młodzieżą.

Polscy emeryci nie zagwarantują nam złota, a z każdym rokiem mogą grać słabiej zmierzając do końca kariery.

dedkam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2459 dnia: Czerwca 20, 2010, 17:00:58 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-06-20-lukasz-kadziewicz-zostaje-w-rosji

No to prawdopodobnie skończy się gadanie o Kadziewiczu i Resovii.