Siatkówka ogólnie > Zagraniczne ligi

Liga włoska. Nieco więcej na temat tej niesamowitej ligi : )

<< < (2/53) > >>

Blejd:
Latina pokonuje 3:2 Cuneo i Jarosz MVP
Na 37 ataków skończył 22 co dało w efekcie 59%, w dodatku dołożył 3 bloki i 4 asy serwisowe. Ogółem zdobył 29 punktów.

To już nie pierwszy taki mecz Jarosza w Serie A. I to z nie byle kim, nie dawno z Trento, teraz z Cuneo. Chłopak się rozwija. I dobrze bo to była chyba jego ostatnia szansa. Myślę, że w tym wszystkim Silvano Prandi robi swoje.

Linka20:
Jarosz zagrał fantastyczny mecz. Zgadzam się z tym że wyjazd do Włoch to była najlepsza decyzja jaką mógł podjąć. Prandi to świetny gość, dawał Kubie szanse chociaż Troy prezentował się bardzo dobrze. teraz Jarosz za tę wiarę odwdzięcza się mu świetną grą.

Blejd:
Kolejny bardzo dobry mecz Jarosza. Latina podejmowała Monze którą pokonała 3:2 a duża w tym zasługa Kuby który zakończył spotkanie z 62 % skutecznością kończąc 24 na 39 posłanych do Niego piłek. Jeden punkt dołozył serwisem a dwa blokiem. Ogólnie zdobył 27 pkt.

Linka20:
Po pierwsze to jestem wkurzona przegraną Lube. Prowadzili 2:0 i nie potrafili postawić kropki nad i. No ale jak skrzydła grają w ataku an 30% to co się dziwić? Lube sięgnęło dna, wierzę że gorzej już być nie może, gorzej grać nie mogą i w następnym spotkaniu pokonają Cuneo i awansują w LM dalej. Jarosz zagrał świetny mecz - 62% w ataku, kilka błędów ale kurczę cieszy że chłopak tak się rozwija. To niewątpliwie spora zasługa Prandiego. Trento wciąga przeciwnika nosem (że się tak wyrażę) ale Kazik musi grać bo bez niego to się dach hali wszystkim na głowę zawali - mistrzowskie posunięcie Stojczewa.

Blejd:
Finał Coppa Italia. Polecam, póki co fajny mecz. Link:
http://www.lshunter.tv/streams/1/lshlive1.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej