Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 66048 razy)

kaj

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 17, 2010, 14:43:16 pm »
ale o co ci kolego pk+ chodzi?
biletyy rezerwowałem dla siebie i dla swoich znajomych,
teraz sie okazało że oni również nie mogą(nie chcą) iść na ten mecz, więc jeżeli ktoś jest chętny na te miejsca ja poprostu odsptępuje tą rezerwacje, nie oczekując w zamian żadnej zapłaty, więc nie rozumiem o co ci chodzi, bo nie jestem żadnym konikiem ani nic z tych rzeczy.

natalija

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 18, 2010, 15:00:29 pm »
Mam pytanie odnośnie odbiorów biletów... Na stronie Resovii czytam, że trzeba odbierać bilety tydzień przed meczem, a przy zakupie na kupbilet.pl, że można w przeddzień meczu do godz. 18. Co jest zgodne z prawdą?

allessane

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 18, 2010, 17:48:51 pm »
Ja mam z kolei inne pytanie. Są co prawda jeszcze wolne miejsca na mecz z delectą,
lecz nie można zrobić rezrwacji - sektor jest zablokowany, jest napisane że chwilowo
lecz już od kilkunastu dni nie można zarezerwować miejsca. Dlaczego?

marians19

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 18, 2010, 20:05:44 pm »
bilety beda dostepne przed meczem w kasach

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 18, 2010, 20:09:02 pm »
Mam pytanie odnośnie odbiorów biletów... Na stronie Resovii czytam, że trzeba odbierać bilety tydzień przed meczem, a przy zakupie na kupbilet.pl, że można w przeddzień meczu do godz. 18. Co jest zgodne z prawdą?

Tydzień przed meczem anulowane są wcześniejsze rezerwacje i nieodebrane bilety trafiają ponownie do rezerwacji. Np na Wieluń trzeba wybrać bilety do wtorku (23.11.2010) do 18.00, bo na drugi dzień rozpocznie się ponowna rezerwacja biletów.

Ja mam z kolei inne pytanie. Są co prawda jeszcze wolne miejsca na mecz z delectą,
lecz nie można zrobić rezrwacji - sektor jest zablokowany, jest napisane że chwilowo
lecz już od kilkunastu dni nie można zarezerwować miejsca. Dlaczego?

Miejsca dla grup zorganizowanych.

bilety beda dostepne przed meczem w kasach

Tak! tak jak zawsze

natalija

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 23, 2010, 19:00:32 pm »
Zarezerwowałam bilet ulgowy, ale chciałabym zamienić go na normalny. Czy istnieje taka możliwość przy odbiorze?

pyska08

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 23, 2010, 19:54:00 pm »
Nie ma żadnego problemu przy odbiorze biletów ze zmiana na normalny lub odwrotnie:)

lozano

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 25, 2010, 22:13:25 pm »
czarna rozpacz zarezerwowałem bilety na całą rundę zasadniczą, oczywiście dostałem nr rezerwacji na e-mail,dzisiaj omyłkowo wyczyściłem skrzynkę e-mail,nie zapisałem numerów ,w historii rezerwacji "kup bilet" jest pusto{nie wiem dlaczego}czy jest jakaś szansa na odzyskanie numerów,help!!!
semena trzeba zdenerwować

sfinks

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 25, 2010, 23:33:17 pm »
czarna rozpacz zarezerwowałem bilety na całą rundę zasadniczą, oczywiście dostałem nr rezerwacji na e-mail,dzisiaj omyłkowo wyczyściłem skrzynkę e-mail,nie zapisałem numerów ,w historii rezerwacji "kup bilet" jest pusto{nie wiem dlaczego}czy jest jakaś szansa na odzyskanie numerów,help!!!
Przeszukaj folder elementy usunięte - czasem pomaga w takiej sytuacji :) ;D
A nie lepiej było kupić karnet?  ???

Miguell

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Rezerwacja biletów - KupBilet.pl
« Odpowiedź #99 dnia: Grudnia 05, 2010, 19:04:56 pm »
Mam pytanie bo siostra juz nie chodzi do szkoly i mysle jej kupic bilet ulgowy czy sprawdzaja legitymacje czy nie