Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 66047 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpnia 24, 2011, 10:27:09 am »
MarianG - ostatnim zdaniem to wrecz wylales miod na moje serce  ;D bo zamierzam zaryzykowac i licze, ze uda mi sie na te bdb miejsca zalapac. Troche mniejsze zainteresowanie wynika byc moze z tego, ze nie obrodzilo u nas supergwiazdami jak w zeszlym sezonie jak i tez dlatego, ze cisnienie na first plac jakby nieco opadlo.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpnia 24, 2011, 10:57:38 am »
A ja mam pytanie, jak wygląda widoczność z sektorów C i D, gdy mecz jest transmitowany i tam na dole stoi kamera na tym specjalnym podeście? Nie przeszkadza ona w oglądaniu?

Mirek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpnia 24, 2011, 11:56:54 am »
Też mam problem i muszę specjalnie jechać(50 km) do Rzeszowa po odbiór karnetu.
Zauważam, że zainteresowanie rezerwacją karnetów przez byłych posiadaczy(karnetowiczów, jest mniejsze niż rok temu.  Będzie dużo wolnych, bardzo dobrych miejsc, dla tych co bedą chcieli nabyć od 1 września.
Ja akurat mam wiedzę a nie odczucia :-) i wiem że na tym etapie zainteresowanie jest takie samo jak rok temu a nawet minimalnie większe , chcecie ryzykować i polować na okazję  ;D ;D ;D proszę bardzo ale jestem gotów założyć się że n ie "upolujecie" żadnej okazji ! dobre i bardzo dobre miejsca rozchodzą się poza Resovią i oficjalnym systemem rezerwacji jak już trafia sie ktoś z dobrym miejscem kto rezygnuje to od razu ma chętnego który bierze od niego stary karnet i miejsce dalej jest zajęte  ;D No i cały czas są chętni którzy za dobre miejsca płacą odstępne z tym że więcej jest tych chętnych odkupić dobre miejsca z dopłatą niż tych którzy gotowi są pozbyć się ich .

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpnia 24, 2011, 21:14:26 pm »
MarianG - ostatnim zdaniem to wrecz wylales miod na moje serce  ;D bo zamierzam zaryzykowac i licze, ze uda mi sie na te bdb miejsca zalapac. Troche mniejsze zainteresowanie wynika byc moze z tego, ze nie obrodzilo u nas supergwiazdami jak w zeszlym sezonie jak i tez dlatego, ze cisnienie na first plac jakby nieco opadlo.
A ja przypomnę tylko stare i sprawdzone porzekadło: "CHYTRY DWA RAZY TRACI". Pamiętajcie o tym. Na Waszym miejscu nie ryzykowałbym, bo zostaną Wam tylko transmisje TV.  
Poczytajcie to co ma do powiedzenia Mirek w tej sprawie, bo pisze najprawdziwszą prawdę. MarianG, co to dla takiego Gościa i Sympatyka Resovi jak Ty jest się poświęcić i przejechać się te 50 km do Rz-wa po karnet. Takich oddanych kibiców, zdzierających gardło na Podpromu będziemy w tym sezonie bardzo potrzebować, bo do jasnej anielki w końcu najwyższy czas na tego Majstra, nie ;)?? Więc Mocium Panie nie pitol tylko rezerwuj karnet na to miejsce które masz i przyjeżdżaj po odbiór, bo .............. później możesz obejść się smakiem.

Grembi, widok z sektorów C i D jest bardzo O.K. (od kilku sezonów siedzę w C3 więc wiem co piszę). Uważam że widok jest dużo lepszy niż po drugiej stronie gdzie sporą częśc boiska zasłania sędziowska wieża (to tym którzy siedzą w sektorach A i B).

Matulu, jeszcze miesiąc i 7 dni do ropoczęcia sezonu. To cała wieczność :(
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

sovik

  • Gość
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpnia 24, 2011, 21:44:13 pm »
Wzór karnetu - tradycyjne pasy ;) - odejście od nieco mangowego stroju Igły. Nie wiem, czy spadło zainteresowanie, wszyscy moi znajomi wykupili swoje miejsca ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpnia 25, 2011, 07:08:31 am »
Pablo-EWP; Karnet będzie odebrany w sobotę. 50 km to czysta przyjemność jechać. Nie ma innej opcji. Trochę zazdroszczę Wam w sektorze C3 i C2. To najbardziej skonsolidowane sektory. Widać to i w kibicowaniu i teraz w zakupach karnetów. U Was jest mała rotacja. A stabilność drużyny, to siła.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpnia 25, 2011, 09:58:49 am »
Miód na moje C3, he he.
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpnia 25, 2011, 13:15:50 pm »
C4 dołacza się do pochwały C3. My mamy problem z bębnami Skry, JW i innych ;D

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpnia 25, 2011, 13:50:48 pm »
Jak zostanie coś w C3, C4 to biorę karnecika na bank.

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpnia 25, 2011, 15:34:59 pm »
Jak zostanie coś w C3, C4 to biorę karnecika na bank.
Zapraszamy do C4 ;D