Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 66047 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #170 dnia: Września 12, 2011, 12:13:40 pm »
No właśnie co z tym nr;/

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #171 dnia: Września 12, 2011, 12:41:45 pm »
Numer karnetu podany jest przy kodzie kreskowym. Jest to numer 4-cyfrowy. Mój zadziałał ;D

Meller

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #172 dnia: Września 12, 2011, 12:47:59 pm »
ok śmiga:)

wlazly107

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #173 dnia: Września 20, 2011, 19:57:09 pm »
Czy mógłby ktoś zorientowany napisać, jaki jest widok z B1? I które rzędy najlepiej zajmować? Chodzi mi o jak najlepsze miejsca na 3 dzień Strzelczyka ;)

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #174 dnia: Września 20, 2011, 20:45:28 pm »
Czy mógłby ktoś zorientowany napisać, jaki jest widok z B1? I które rzędy najlepiej zajmować? Chodzi mi o jak najlepsze miejsca na 3 dzień Strzelczyka ;)

Powiem ci że w takim sektorze to chyba wszystko jedno, nic ci nie zasłania (co innego w tych górnych sektorach gdzie często zasłaniają barierki i lepiej jest brać wyższe miejsca) no chyba że sędzia. W reszta nie od parady na ten sektor są najdroższe karnety. Ja tam na trzeci dzień wziąłem sobie sektor A1 na 7 rząd i wydaje mi się że sam środek sektora jest dobrym rozwiązaniem.
Czasami niektórzy nie lubią siedzieć na samym dole bo tam są bandy reklamowe, z drugiej strony ławki rezerwowych, do tego fotoreporterzy itp.

LadyNolia

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 155
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #175 dnia: Września 22, 2011, 20:17:22 pm »
ma ktoś do sprzedania karnet na sezon 2011/2012? nieważne jaki sektor

proszę o kontakt na priv, pocztę (vida0@poczta.onet.pl) albo gadu (nr 34553330)

sovik

  • Gość
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #176 dnia: Września 23, 2011, 08:42:54 am »
A ja nieco z innej beczki. Już w zeszłym roku pojawił się temat karty kibica - imiennej, ze zdjęciem (?) itp. Niestety, na zapowiedziach się skończyło - na stronie głównej stoi jak byk: Wkrótce dostepne poprzez system rezerwacyjny. - i tak już od roku...

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #177 dnia: Września 23, 2011, 08:51:25 am »
imienne karty spowodowałyby że na meczach pół hali byłoby puste... ogromna część kart jest odstępowana znajomym.
Ja liczę na usprawnienie sprzedaży biletów w kasie przed meczem bo dawniej sprzedaż biletów wyrywanych z zeszytu szła sprawniej niż innowacje informatyczno-komputerowe

sovik

  • Gość
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #178 dnia: Września 23, 2011, 11:16:56 am »
imienne karty spowodowałyby że na meczach pół hali byłoby puste... ogromna część kart jest odstępowana znajomym.
Ja liczę na usprawnienie sprzedaży biletów w kasie przed meczem bo dawniej sprzedaż biletów wyrywanych z zeszytu szła sprawniej niż innowacje informatyczno-komputerowe
Nie chodziło mi o imienne karnety a coś w rodzaju dodatku do karnetów... W końcu na karnecie też jest napis - karta kibica.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #179 dnia: Września 23, 2011, 14:37:54 pm »
Karnet jest też kartą kibica... a miała się też pojawić (o ile pamiętam) karta kibica dla tych którzy nie posiadają karnetów.