Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 66047 razy)

krzysiek926

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #250 dnia: Grudnia 10, 2012, 18:41:14 pm »
na stronie pisze ze dla grup zorganizowanych jest sektor N1.
Ja dałem tylko taki przykład E2 to samo jest na O M E3. Wiec przed rozpoczęciem rezerwacji juz te miejsca były wyłączone tzn ze dla normalnych kibiców chcących kupić bilet zostało bardzo niewiele do rezerwacji. ;)

pawelek44

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #251 dnia: Grudnia 10, 2012, 21:00:00 pm »
Śmieszne jest to, że w momencie "ruszenia" rezerwacji zarezerwowane i odebrane były już bilety na górne sektory, które nie są w całości zajęte przez karnety:) Szkoda, że z faktem, iż bilety rozprowadzane są "pod stołem" nikt się nawet nie czai:)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #252 dnia: Grudnia 11, 2012, 16:02:09 pm »
Na większości miejsc jest tak, że karnet został kupiony, ale nikt na te mecze nie chodzi. Osobiście chciałem kupić karnet na miejsce obok mnie, na które już chwilę poluję, ale ktoś je kupił. Szkoda, że ani razu nie był na meczu ...

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #253 dnia: Grudnia 11, 2012, 16:08:56 pm »
Na większości miejsc jest tak, że karnet został kupiony, ale nikt na te mecze nie chodzi. Osobiście chciałem kupić karnet na miejsce obok mnie, na które już chwilę poluję, ale ktoś je kupił. Szkoda, że ani razu nie był na meczu ...
Firmowe miejsce ;) Jak się zachce to prezes przyjdzie.. :)

Kasia93

  • Gość
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #254 dnia: Grudnia 12, 2012, 21:59:41 pm »
Hej, wiecie może jak przedstawia się sytuacja z biletami przed meczem? wiem, ze kasy otwarte są na 3h przed meczem ale nie wiecie ile wcześniej trzeba być żeby dostać wejściówkę ?

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #255 dnia: Grudnia 24, 2012, 11:32:16 am »
Można odbierać bilet przed meczem z Delectą na Macerate?

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #256 dnia: Stycznia 06, 2013, 20:49:06 pm »
Żeby Asseco nie zrobiło porządnego systemu do rezerwacji biletów to...wstyd moim zdaniem...

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #257 dnia: Stycznia 06, 2013, 21:02:23 pm »
Żeby Asseco nie zrobiło porządnego systemu do rezerwacji biletów to...wstyd moim zdaniem...

firma IDEO zajmuje sie stroną i rezerwacja
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #258 dnia: Lutego 10, 2013, 20:27:52 pm »
firma IDEO zajmuje sie stroną i rezerwacja

Nieistotne kto się tym zajmuje. Skoro w nazwie klubu jest taki potentat sektora IT to raczej wstyd, że za każdym razem są takie problemy z rezerwacją biletów. Jak są problemy to ludzie nie kojarzą ich z firmą Ideo bo większość nie wie, że to ona zajmuje się stroną i rezerwacją tylko z Asseco właśnie.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów
« Odpowiedź #259 dnia: Lutego 10, 2013, 21:16:06 pm »
Dla mnie zupełnie nielogiczne było rozpoczynanie rezerwacji dzisiaj... Gdyby znano przeciwnika, datę i godzinę spotkań ludzie mogli by ustalić, czy będą mogli w ogóle przyjechać i ewentualnie nie blokować niepotrzebnie miejsc... Widać osoba zarządzająca systemem rezerwacji ma karnet i resztę nosie  :)