Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1432347 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2650 dnia: Stycznia 26, 2017, 16:33:14 pm »
Nie wiem czy Ci, którzy domagali się tego wywiadu są  zadowoleni.

Wg mnie ten wywiad jest - szukam dobrego słowa, który by to określił, najbliższym jest słowo "miałki". Szkoda papieru na którym to wydrukowano.

Trener dalej udziala wywiadów tylko zaprzyjaźnionym mediom. Do Radia mu daleko.
 

To zależy, czy życzyli dobrze, czy źle trenerowi i...ogólnie sprawie.
Taki miałki to on nie jest, bo jednak coś się można z niego dowiedzieć.
Tylko czy akuratnie tego się dziś dowiedzieć chcieliśmy?...
 

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2651 dnia: Stycznia 26, 2017, 16:55:02 pm »
Śmiać mi się chce bo z tego wywiadu wynika, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani pod względem fizycznym, koncepcja budowania składu się sprawdza, tylko po prostu przydarzył się gorszy okres gry i nie ma co panikować, bo wszystko jest pod kontrolą, a że siatkówka to sport i raz się przegrywa a raz wygrywa to wszystko jest w porządku. Tylko po prostu porażki przyszły w złym momencie.

Czasami mam wrażenie że trener Kowal sam nie wierzy w to co mówi.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2652 dnia: Stycznia 26, 2017, 17:12:50 pm »
No i Kowal zadowolony, wszystko dobrze tylko w 2 tiebreakach nam nie poszło. Fizycznie dobrze, w bloku też dobrze, generalnie nie ma się czego czepić.
Pamiętam jak dziś pierwszy mecz z Czewą o brązowy medal i salwę gwizdów jakie przywitały Travice przy prezentacji, niestety, ale Kowal zmierza w tym samym kierunku, z tym że może go to spotkać w połowie sezonu.
W końcu.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2653 dnia: Stycznia 26, 2017, 17:17:02 pm »
Cytuj
Natomiast mieliśmy też i dobre fragmenty i na tym się trzeba skupiać.
No i mamy receptę: Poprawiamy to co dobre, słabe elementy olewamy :P

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2654 dnia: Stycznia 26, 2017, 19:07:25 pm »
Cytuj
Od kilku meczów w zespole mocno szwankuje gra blokiem, choć doświadczonych i wysokich zawodników nie brakuje?
Andrzej Kowal: Nie mieliśmy ostatnio dużo bloków punktowych, ale mieliśmy sporo wybloków i tak naprawdę to też są nasze szanse. Organizacja gry nie polega tylko i wyłącznie w defensywie na samych blokach, ale na współpracy blok/wyblok.

kur........cze nie wiem, czy śmiać się, czy płakać? Wybloki i obrona. Czy ten człowiek robi  z kibiców nie tylko idiotów, ale i ślepców? Jaka gra obronna ani podwajania, ani czyszczenia na 9-10 metrze...... 

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2655 dnia: Stycznia 26, 2017, 21:31:13 pm »
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art2448,fabian-drzyzga-musimy-byc-razem-zarowno-w-lepszych-jak-i-trudniejszych-momentach.html#.WIpcKvnhBPY

"Cała rozmowa z Fabianem Drzyzgą w dzisiejszych Super Nowościach" - czytał ktoś może pełną wersję?
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2656 dnia: Stycznia 26, 2017, 22:49:32 pm »
Niech ten sezon już się skończy :P
Teksty dla FD pisał Górski?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2657 dnia: Stycznia 27, 2017, 09:40:03 am »
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art2448,fabian-drzyzga-musimy-byc-razem-zarowno-w-lepszych-jak-i-trudniejszych-momentach.html#.WIpcKvnhBPY

"Cała rozmowa z Fabianem Drzyzgą w dzisiejszych Super Nowościach" - czytał ktoś może pełną wersję?

Ma ktoś? Bo ten wstęp co na stronie klubu to taka piękna korpo papka, że aż mam ochotę przeczytać.

Nie wiem czy Ci, którzy domagali się tego wywiadu są  zadowoleni.

Wg mnie ten wywiad jest - szukam dobrego słowa, który by to określił, najbliższym jest słowo "miałki". Szkoda papieru na którym to wydrukowano.

Trener dalej udziala wywiadów tylko zaprzyjaźnionym mediom. Do Radia mu daleko.
 

Przeczytałem ten wywiad. Takie bałakanie, którego wiele i dlatego rzadko wywiady czytam.
Co ma Kowal powiedzieć, że nie wie co się dzieje? Co ma powiedzieć, że 14ka to słaba koncepcja skoro sezon się jeszcze nie skończył i nie wszystko jeszcze przegrane ;)
No to o blokach mógł sobie darować, ale AK w wywiadach porusza się jak słoń w składzie porcelany, przez co faktycznie robi wrażenie jakby chciał z kibiców zrobić idiotów. A że nie z kibiców robi idiotów, to już inna bajka.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2658 dnia: Stycznia 27, 2017, 19:05:56 pm »
Napiszę to przed jutrzejszym meczem. Bardzo łatwo atakować trenera, wydaje mi się iż jest to banalnie proste. Jest społeczne oczekiwanie, aby Kowala wyrzucić że stanowiska. W internecie pełno tego rodzaju komentarzy. Zresztą sam trener swoimi wywiadami tylko dorzuca do pieca. Ile razy w tym tygodniu miałem ochotę "błysnąć" na forum jakąś złośliwością czy ciętą ripostą. Ale się powstrzymałem. Nie jest trudno zsszczuć człowieka a w świecie Internetu jest to banalnie proste. Ale życie nie jest proste. Może to banał, ale jeszcze dużo meczów przed nami, które mogą nam dać jeszcze wiele radości. Wszystko na to wskazuje, iż do początku maja pod wodzą Andrzeja Kowala najbardziej utytułowanego szkoleniowca w historii klubu.  Przyłączam się do apelu Represa, aby wspierać Andrzeja i przestać go zwalniać. On trzyma obecnie klucze do sukcesu lub porażki w tym sezonie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2017, 19:12:44 pm wysłana przez A :) »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2659 dnia: Stycznia 27, 2017, 19:36:35 pm »
Kurcze  Abdul, czyli powracamy do jedynie słusznej linii?!
Jeżeli Ty utożsamiasz wytykanie błędów Kowalowi z Jego zwalnianiem, to ja pasuje......... :-X

Ponoć  na dzisiejszym treningu, było ok. Zero uwag. Oby było tak na jutrzejszym meczu.