Autor Wątek: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 8399 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 26, 2010, 20:35:56 pm »
Dobry mecz na trudnym terenie - ważne zwycięstwo, jeszcze 3 i play-off

error404

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 26, 2010, 20:38:20 pm »
Naprawde udany mecz :)
Mikko - szybki powrót do formy. MVP jak najbardziej zasłużone. :)

rayan11

  • Gość
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 26, 2010, 20:42:30 pm »
Jest Miko jest zwycięstwo, jest Igła jest obrona. Oprócz tych dwóch super grających zawodników był zespół, który gra jeden za wszystkich wszyscy za jednego.
Ale miło się ogląda mecz z wyłączonym Drzyzgą.
Byłem w szoku jak Ljubo ożył w prowadzeniu drużyny i w pierwszym secie wpuścił Mikę, w drugim Gierka, a już mało nie spdłem z fotela jak zaczął trzeciego seta z Gierkiem.
 I widziałem zaangażowanie i chęć walki u wzszystkich chłopaków.
Czyźby po meczu z Zaksą w szatni był Prezes Góral? :D
Jestem za tym, aby jeszcze przed meczami zaczął chłopaków mobilizować

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 26, 2010, 20:51:28 pm »
Jest pełen uznania dla Mikko. Odważny twardy chłopak i ta przerwa w terningach dobrze mu zrobiła. Jestem pełen uznania dla masażysty Jacka Rusina i wszystkich, którzy sie przyczynili do tak szybkiego powrotu Miko!
Jesteśmy na 3 miejscu, ale nie wszystko zależy od nas. Jeżeli ZAKSA pokona Jastrzębie, będę spokojniejszy.
Bardzo mądrze kierował grą Redwitz; Travica w porę reagował i nie bał się wprowadzać zmiany. Grzyb dobrze serwował i Kosok dobrze atakował. Ale czy to wystarczy na Trentino? Nie wystarczy. W Trentino muszą zagrać jeszcze lepiej i czymś ich zaskoczyć, Travica musi coś wymyśleć.
A przede wszystkim muszą zagrać swoje i skupić się tylko na własnej grze. Ani przez moment nie wolno im pomyśleć, kto po drugiej stronie siatki gra.
Ja mam życzenia skromne; ugrać seta, może dwa!!!

szmugler

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 91
  • http://doladujse.pl/5349
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 26, 2010, 20:54:44 pm »
MarianG czy my chcemy tylko seta lub dwa? Nie My chcemy cały mecz , będzie to trudne ale nie jakieś szanse zawsze są.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 26, 2010, 21:01:48 pm »
A ja jestem zdania, że zawodnicy ciężko trenowali przed meczem z ZAKSĄ i dlatego tak ciężko szło i taki był wynik. Trenowali, bo teraz mecze co 3 dni i na treningi nie będzie za bardzo czasu, a tylko podróże i mecze.
Ja też chciałbym wygranej w Trentino, ale zadowolę się wygranymi 2 setami, choć i to będzie ciężko.
Na Podpromiu( o co prosił IGŁA), zrobić trzeba prawdziwy "kocioł".

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 26, 2010, 21:03:08 pm »
W mojej ocenie zagraliśmy tak sobie. Wniosek: skoro z Zaksą zagraliśmy depresję, dziś tak sobie, to w Trydencie zagramy genialnie. Taka prawidłowość  ;)
Rafał nadal nie jest w najwyższej formie. Miki jest dobry, gdy nie plasuje (tylko żeby za bardzo nie przeżywał 2-3 bloków, one muszą się przydarzyć). Alek nie zagrał źle (dostał kilka złych piłek), ale dobrze, że Ljubo "ruszył składem" i dał pograć Gierkowi i to nie w chwili, gdy jest "po secie"  ;D
AZS wymiękł. Zagrał słabo. Co ciekawe, przegrał z nami na środku.
Jak będzie wyglądał mecz z Trentino. Patrząc po dzisiejszej formie - nie wiadomo i jest to jedyna pewna wiadomość.
Na Trentino mam inne życzenie niż Marian: wygrajmy pierwsze trzy sety, potem się zobaczy.
Mimo sympatii dla Jastrzębia trzymajmy kciuki za Zaksę.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 26, 2010, 21:03:47 pm »
Wspaniała gra środkiem. Rozegranie Redwitza do Kosoka było niemal idealne. Miłym zaskoczeniem była także dobro dyspozycja Mikko. Nie pozostaje nic innego jak oczekiwac meczu z Trentino. :)

Fierce

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 26, 2010, 21:11:14 pm »
Miki wreszcie się doczekał nagrody MVP hehe :). Bardzo fajnie to dziś wyglądało, ale mam nadzieję, że mamy jeszcze rezerwy przed Trentino. Tam trzeba zagrać na 150% aby wygrać. To jest jednak realne :). Ważne, że dzisiejsza wygrana poprawiła humory w drużynie i pozytywnie nastawiła na środowe spotkanie. Już gdzieś to pisałam: Trento jest jak najbardziej 'do ugryzienia'! Koncentracja i wiara we własne możliwości - nie może tego zabraknąć. Mamy być skupieni, "piłka za piłką" i jechane. Poza tym w lidze nadal mamy szanse na 3 miejsce. W końcu kiedy ma się do nas szczęście uśmiechnąć jak nie teraz, w tak napiętym i gorącym okresie? :)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 26, 2010, 21:15:17 pm »
emajla; Radziłbym nie wyciągać zbyt optymistycznych wniosków po dzisiejszym meczu, a przed meczem z Trentino. To są dwa różne mecze. Dzisiaj czuliśmy sie pewnie, górowaliśmy mentalnie.  Niezmiernie ważną rolę odegra psychika. Jak będziemy myśleć pozytywnie i wierzyć w wygraną, to może być ciekawie.
I jeszcze jedno; przyjemnie było patrzeć na Miko jak się uśmiechał, gdy odbierał statyetkę MVP. Zwykle się nie uśmiecha, dzisiaj było inaczej.