Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1430048 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2810 dnia: Marca 14, 2017, 19:45:45 pm »
Koledzy, nie obraźcie się, ale... chyba nieuważnie (albo niezbyt uważnie) przeczytaliście ten wywiad.

Gramy dobrą, równą siatkówkę i to nas cieszy, choć nie zapominamy, że możemy prezentować się lepiej.

Kurtyna.

Wielu tez postawionych w tym wywiadzie nie da się obronić.
Staram się tylko doszukać...drugiego, bardziej racjonalnego...dna.
A w Twoim stwierdzeniu Wojtek, zmieniłbym tylko jeden wyraz. Kurtyna na zasłona...

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2811 dnia: Marca 14, 2017, 20:08:10 pm »
Staram się tylko doszukać...drugiego, bardziej racjonalnego...dna.

I co Leon, znalazłeś?
Bo ja potrafię sobie wyobrazić jak najbardziej RACJONALNE drugie dno tego, że trener uznał za stosowne właśnie TERAZ udzielić TAKIEGO wywiadu...

Ale... zgadzam się Z Tobą.
Zasłona...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2812 dnia: Marca 14, 2017, 20:59:57 pm »
Zdecydowanie wolę typ emocji zaproponowany przez Marco...
Jak w załączniku  :)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2813 dnia: Marca 14, 2017, 21:10:11 pm »
Wywiad i wynikające z niego tezy Kowala oraz seria wcześniejszych wypowiedzi, które stawiają nas kibiców Sovii, której to kibicujemy od "zawsze" w roli osób którymi pomiatanie, wyrzucanie, niezapraszanie na mecze czy udowadnianie, że się nie znamy - nie zdziwią mnie już ..nic innego się po nim nie spodziewałem .. po prostu Kowal to człowiek którego poziom nie podpowie mu aby być "ponad" - trudno, taki jest, u nas na to pozwalają - to jest.
Ale to, że po takim wywiadzie, który nie licuje z profesjonalnym wizerunkiem Asseco jako klubu (celowo nie używam nazwy Resovia), uwłacza tak forsowanej przez Prezesa Górskiego jedności drużyny z kibicami, depcze i tak naciągnięte do granic możliwości zaufanie kibiców do Kowala, rani serca wiernym kibicom którzy poprzez  krytykę wyrażają swoje zdanie na temat gry Sovii - klub nie podejmuje żadnych kroków, które pomogły by sytuację załagodzić, przeprosić, wyjaśnić - pokazuje w sposób najbardziej klarowny na jakich zasadach ten klub działa. Kowal robi co chce bo ma zielone światło od Górala, Prezes Górski i reszta nawet nie mają mocy ani ochoty (prawdziwej, mimo konsekwencji) aby podskakiwać, gdyż nic od nich nie zależy, lepiej brać kasę póki płacą bo się skończy jak będą starać się bronić swoich fundamentalnych tez o tym że kibic jest dla drużyny najważniejszy .. ojjj groteska za duże pieniądze jednego Pana, który płaci i nie wymaga.
Gdzie tu reguły, gdzie tu kultura, gdzie tu realizowanie strategii .. jeden swoje a drugi swoje ..ot cały profesjonalizm .. lepiej siedzieć cicho bo się ktoś zdenerwuje i podpadnę.
Jeszcze raz .. pretensje nie do Kowala tylko do Górala, że pozwala tak nami pomiatać. Ktoś powie "płaci i wymaga" .. przykład Realu jest najlepszą odpowiedzią...ktoś tam płaci aby świat chciał wymagać .. u nas jeszcze do tego nie dorośli :(  ba, nawet im to do głowy nie przyszło
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2017, 22:18:55 pm wysłana przez repres1 »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2814 dnia: Marca 14, 2017, 21:44:51 pm »
Mam propozycję/prośbę...nie psujmy sobie jutrzejszego święta niemądrą postawą trenera Kowala. Nie warto.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2815 dnia: Marca 14, 2017, 21:50:41 pm »
Tim, Koledzy,
To wywiad trenera Kowala. Udzielił go w swoim imieniu i sam (być może) poniesie jego konsekwencje.
Trener Kowal to nie (cała) Resovia.
Resovia to my kibice, zawodnicy, działacze i trener też. Ale żaden z nas nie może powiedzieć "Resovia to ja" i Resovia nie może ponosić odpowiedzialności za słowa każdej pojedynczego "trybika".
Również prezesi. Mimo tego, że odpowiadają za cały klub, również pośrednio za pracę trenera (w tym wywiady jakich udziela, bo to część jego pracy).
Znam trochę prezesa Górskiego. Kilkukrotnie zamieniliśmy kilka słów o Resovii, siatkówce. Uwierzcie, jestem pewny, że on nie tylko takich słów by nie użył (prędzej takie jak zacytowane przeze mnie słowa Zidana czy Butragueno), ale na ile go znam... "szczęśliwy nie był" po przeczytaniu tego wywiadu.
Z panem Góralem nigdy nawet słowa nie zamieniłem, ale... jakoś tak jestem przekonany, że w jego przypadku jest tak samo jak z prezesem Górskim.

Dlaczego zatem, tak jak pyta Tim "pozwalają na pomiatanie nami?". Myślę, że nie pozwalają. Jestem o tym przekonany.
Dlaczego zatem klub nic z tym nie robi?
Koledzy, na spokojnie, ostatnią rzeczą, którą teraz (godziny przed najważniejszym meczem jak dotąd tego sezonu, tuż przed decydującymi meczami w +L i LM) chciałbym przeżyć to rozliczanie trenera Kowala za ten wywiad... Popieram Leona. Nie psujmy sobie jutrzejszego święta....
No może przedostatnią, ale pewnych rzeczy już nie da się cofnąć...
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2017, 21:59:22 pm wysłana przez wog »

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2816 dnia: Marca 14, 2017, 22:13:32 pm »
Kowal takimi wywiadami albo nie rozumie roli kibiców w sporcie albo robi z siebie idiotę.
Kowal szybciej pójdzie w zapomnienie niż mu się wydaje i nikt po nim płakał nie będzie.
Chyba się trochę oderwał od rzeczywistości i wydaje mu się, że jest fenomenalnym trenerem, a jest bardzo przeciętnym rzemieślnikiem.
Tylko twarde i bardzo dobre pojedynki w LM i zdobycie w dobrym stylu MP zmieni moja opinię i szczerze złożę gratulacje na jego ręce.

 

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2817 dnia: Marca 14, 2017, 22:28:03 pm »
Mam pytanie, czy na pewno trener mówi o kibicach, czy raczej o hejterach, tych którzy atakują personalnie, czy tych którzy wyp...... trenera w trakcie sezonu ?. Skoro tak reagujecie, to stajecie po stronie hejterów. Przypomniał  mi się pewien mecz z Bełchatowem, chcąc aby doping był lepszy i aby cała hala brała udział w dopingu rozeszliśmy się (SSPS) po sektorach. Prosiliśmy o pomoc w dopingu, a usłyszeliśmy "daj spokój, a nawet "weź spierd....", . Nasuwa się pytanie, czy byli to kibice Resovii ?. Odpowiedzcie sobie sami na nie.  Myślę, że takich " kibiców" Kowal miał na myśli. Oczywiście mogę się mylić i absolutnie nie bronie trenera, a jedynie chcę zrozumieć dlaczego to powiedział.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2017, 22:31:21 pm wysłana przez Majer »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2818 dnia: Marca 14, 2017, 22:40:33 pm »
Tak Majer...oni stoją tam, gdzie stało ZOMO  ::)
------------------------------------------------------------
Jutro gramy najważniejszy mecz w tym sezonie. Ważniejsze od tego meczu mogą być tylko te kolejne. Ale żeby były...jutro trzeba zagrać maksa.
Można strzępić się na niemądrą wypowiedź Kowala. Można też dzielić kibiców na tych prawdziwych i tych "niegodnych" zasiadania w sali. Tylko czemu to służy?
Ja już nie mogę doczekać się jutrzejszego meczu. Niech zacznie się dziać!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2819 dnia: Marca 14, 2017, 22:41:30 pm »
Teraz dopiero zauważyłem i otworzyłem załącznik do wcześniejszego wpisu Leona.
Dzisiejszy wpis Marko na facebooku. Wkleję go jako tekst:

Time to next big match in Champions League !
Będzie trudno ale będziemy walczyć o każdą piłke! Kibice- jesteście naszym 7 zawodnikiem i liczymy na Was! Gdy bedziemy wszystkie razem to wszystko będzie dobrze! Pomożecie?
#GoSovia #WalcziWygrywaj #team #kibice #najlepsze #na #swiecie

Jasne Marko, że pomożemy!!!
Możecie na nas liczyć!!!
GO SOVIA!!!