Autor Wątek: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016  (Przeczytany 12757 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 18, 2016, 08:26:27 am »
Dzięki chłopcy za walkę, za zwycięstwo! Okazuje się, że jeżeli ZAKSA spotka godnego przeciwnika, to jest do ogrania i mięknie. Po pierwszym secie szybko im zniknęły te uśmieszki początkowe, a mag Giorgi brał czas za czasem, co zresztą niewiele pomagało. A wygląd jego twarzy się odmienił i zniknął gdzieś spokój. Walec przestał działać.
Mogło być jeszcze lepiej, gdyby nie tak dużo zepsutych zagrywek, szczególnie przez Schmitta. Chłopak musi dużo nad tym popracować.
Zaskoczył mnie pozytywnie Marco. Ta przerwa dobrze Mu zrobiła. Świetnie uzupełniają się z Rossardem na przyjęciu.
No cóż sędziowie różnie widzieli błędy; zależy która drużyna je popełniała.
Podsumowując: miało być lepiej i jest lepiej, a może być jeszcze lepiej.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 18, 2016, 10:43:53 am »
Popieram Juniora, trener do zwolnienia, jak można było tak sromotnie przegrać dwa sety, przecież z takim składem to powinniśmy ich roznieść w trzech setach co najwyżej do 15
Majer, nareszcie zaczynasz rozsądnie pisać ;D ;) ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 18, 2016, 10:46:51 am »
Końcówka 5 seta wywołała we mnie dość uśpioną ostatnimi wydarzeniami sportową złość i doping na miarę Kibica RR! Dziękuję Resovio! Jesteśmy na fali wznoszącej :) !
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 18, 2016, 11:13:01 am »
Idiotyczny system rozgrywek - teraz powinno nastąpić podzielenie tabeli na dwie części 1-8 i 9-16 (nastąpił sprawiedliwy podział tabeli) i runda rewanżowa zespołów 1-8 i 9-16 a potem normalne play offy do 3 wygranych (1-8, 2-7, 3-6 , 4-5). A tak znowu będzie jazda po Polsce i "emocje" meczów z Bydgoszczą czy Częstochową. A tak będzie znowu zdziwienie działaczy że kadrowicze są przemęczeni w sezonie reprezentacyjnym.

kluczowe dla nas jest czy Schops zacznie grać, bo samym Kowalem z Kanady nie pociągniemy - Johen musi nam załatwiać mecze z dołem tabeli , bo jak Kowalowi z Kanady znowu wysiądą od grania 3 razy w tygodniu nogi to jesteśmy pozamiatani
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2016, 11:17:47 am wysłana przez Toms »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 18, 2016, 12:52:31 pm »
Idiotyczny system rozgrywek - teraz powinno nastąpić podzielenie tabeli na dwie części 1-8 i 9-16 (nastąpił sprawiedliwy podział tabeli) i runda rewanżowa zespołów 1-8 i 9-16 a potem normalne play offy do 3 wygranych (1-8, 2-7, 3-6 , 4-5). A tak znowu będzie jazda po Polsce i "emocje" meczów z Bydgoszczą czy Częstochową. A tak będzie znowu zdziwienie działaczy że kadrowicze są przemęczeni w sezonie reprezentacyjnym.

kluczowe dla nas jest czy Schops zacznie grać, bo samym Kowalem z Kanady nie pociągniemy - Johen musi nam załatwiać mecze z dołem tabeli , bo jak Kowalowi z Kanady znowu wysiądą od grania 3 razy w tygodniu nogi to jesteśmy pozamiatani
Ja sądzę że Johen już nie zagra na swoim poziomie i zastąpi go Rossard. Niech tylko Jaeschke wróci.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 18, 2016, 13:49:56 pm »
Brawo Resovia. Brawo zawodnicy, brawo Trener, który ROZEGRAŁ NAJLEPSZY MECZ W TYM SEZONIE. Andrzej robił kapitalne zmiany, świetnie reagował na to, co się dzieje na boisku. A akcja w tie-breku z protestem: szacun. Ktoś może powiedzieć, że to awanturnictwo, a dla mnie było to pokazanie drużynie, jestem z Wami i biorę walkę o sprawiedliwość na siebie. A ten czelendż przy stanie 13-12 w piątym secie , gdzie Zaksa odrobiła jeden punkt przy swojej zagrywce i zrobienie narady (czasu) z drużyną w kółeczku- bezcenne. Tak trzymać Panie Trenerze.
A teraz słów kilka do mojego, dobrego Druha, którego imienia/nicka nie ujawnię:
Drogi Druhu, zanim targany emocjami coś (nie)mądrego napiszesz   w trakcie meczu,  niekoniecznie na forum, proszę mocno się zastanów. Dziwnie potem bowiem zostaje się upapranym w błotku, które się samemu stworzyło. Wypadałoby się opłukać z tego błotka, najlepiej uderzeniem się w piersi. Tyle tylko, czy Drogi Druhu stać Cię na to? Ufam, że tak. Trzymam zatem za Ciebie kciuki.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 18, 2016, 14:18:17 pm »

Lewy21

  • Gość
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 18, 2016, 17:39:37 pm »
Wielkie brawa za ambicję i wolę walki. Mecz z ZAKsą potwierdził, że poszczególni zawodnicy mają olbrzymi potencjał, ale wciąż czekam na drużynę. 

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 18, 2016, 20:10:22 pm »
Komentarze po meczu:
http://www.siatkarskaligatv.pl/video/id/5990.html
Jak widać i słychać gra co trzy dni jest problemem dla treningu i stabilności gry.
W ubiegłym sezonie ZAKSA miała ten komfort, w tym roku już nie. Szanse się wyrównały. Zobaczymy kto lepiej się dopasuje do tego rytmu gry.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: ZAKSA - RESOVIA 17-12-2016
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 18, 2016, 20:26:26 pm »
Przyznaję. Nie spodziewałem się, że Andrzej Kowal będzie w stanie wykonać akcję jak wczoraj z żółtą kartką! Brawo! Czasem spektakl jest potrzebny :)

Wysłane z mojego Soviafonu ;)