Autor Wątek: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 12601 razy)

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:56:18 pm »
Coś chyba łapię. Andrzej zastosował dzisiaj w LM tzw. manewr kanneński. Rozegraliśmy niby słaby mecz, aby wzbudzić w Niemcach i Włochach błędne przekonanie, że jesteśmy słabi, a potem wbijemy ich w parkiet?

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 08, 2016, 23:03:35 pm »
...no, no, no...dobra droga.
Widziałeś u nas kiedyś taką pierwszą szóstkę, jak dziś?...
I żeby nie było...jako, że w pierwszej czwórce w +L po rundzie zasadniczej też się bez wątpienia znajdziemy...to ten sam manewr zostanie zastosowany w Kielcach. Przecież trener wyraźnie powiedział, że w tych dwóch meczach (Liberec, Kielce) zagramy dwoma szóstkami...połowa składu na Liberec, połowa na Kielce. Granie to się zacznie w play offach...a teraz? Teraz to my jesteśmy zadowoleni ze swojej gry...
Zakładam, że do tych play offów to my też jeszcze kompletnie inną pierwszą szóstką podejdziemy. A jaką? Aaaa...to niech się głowią inni.
Wódka to jednak potrafi wprowadzić w stan zadowolenia...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2016, 23:06:41 pm wysłana przez leon »

ry1975

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 08, 2016, 23:16:28 pm »
pomijając wynik, który powinien w końcu cieszyć, bo zwycięstwo dla mnie problem jest inny, oprócz wyniku powinna być gra miła dla oka, wyzwalająca emocje, taka że mecz ogląda się stojąc przed telewizorem, a my gramy taką padake że nawet siedzieć się nie chce, z powodu małej grypy obejrzałem od wtorku prawie wszystkie mecze ligi mistrzów transmitowane przez polsat i chociażby perugia - halbank 3:0 dla włochów ale mocna zagrywka, siarczyste ataki, obrony , walka o każdą piłkę, wszystko co najpiękniejsze w siatkówce, marzy mi się doczekać takiej Resovii w tym sezonie

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 08, 2016, 23:18:41 pm »
pomijając wynik, który powinien w końcu cieszyć, bo zwycięstwo dla mnie problem jest inny, oprócz wyniku powinna być gra miła dla oka, wyzwalająca emocje, taka że mecz ogląda się stojąc przed telewizorem, a my gramy taką padake że nawet siedzieć się nie chce, z powodu małej grypy obejrzałem od wtorku prawie wszystkie mecze ligi mistrzów transmitowane przez polsat i chociażby perugia - halbank 3:0 dla włochów ale mocna zagrywka, siarczyste ataki, obrony , walka o każdą piłkę, wszystko co najpiękniejsze w siatkówce, marzy mi się doczekać takiej Resovii w tym sezonie
Kolejny, który nie zna się na siatkówce.... ;)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 08, 2016, 23:23:02 pm »
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 08, 2016, 23:28:02 pm »
pomijając wynik, który powinien w końcu cieszyć, bo zwycięstwo dla mnie problem jest inny, oprócz wyniku powinna być gra miła dla oka, wyzwalająca emocje, taka że mecz ogląda się stojąc przed telewizorem, a my gramy taką padake że nawet siedzieć się nie chce, z powodu małej grypy obejrzałem od wtorku prawie wszystkie mecze ligi mistrzów transmitowane przez polsat i chociażby perugia - halbank 3:0 dla włochów ale mocna zagrywka, siarczyste ataki, obrony , walka o każdą piłkę, wszystko co najpiękniejsze w siatkówce, marzy mi się doczekać takiej Resovii w tym sezonie

...toż to jakieś archaizmy Kolega wypisuje.
Ładne dla oka? Dziś liczy się wynik końcowy...bilans zamknięcia. Nie jakiś tam styl...
Przecież wygraliśmy z Bielskiem. Wygraliśmy z Libercem. Bóg da...wygramy i z Kielcami...
Ja...podobnie zresztą, jak Marcin Możdżonek...jestem zadowolony.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 09, 2016, 00:46:47 am »
Nie przeginajcie z krytyką bo posypią się ostrzeżenia. Obrażanie trenera czy zawodników to nie jest krytyka a buractwo. To nie będzie tolerowane i post od razu zostanie usunięty.
Napisz coś dobrego o trenerze i wyróżniających się zawodnikach(pomijamy Depowskiego)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 09, 2016, 05:39:25 am »
Napisz coś dobrego o trenerze i wyróżniających się zawodnikach(pomijamy Depowskiego)
I? W związku z tym obrażać można? To sport.

Mnie też wczoraj zawiedli. Liga Mistrzów w przeciwieństwie do ligi ma mniej meczów i jakiekolwiek strata punktów bardziej boli. W lidze jest czas na odrobienie wszystkiego. W Lidze Mistrzów nie. Dobrze, że wygrali. W ostatecznym rozrachunku decyduje liczba zwycięstw. Ale punktów szkoda.

Zapewne wielu z nas zastanawia się jak do tego doszło. Dwa pierwsze sety graliśmy. W trzecim kontuzja Wintersa odwróciła mecz. (głupio to zabrzmi, ale mam nadzieję iż to była kontuzja a nie zagranie celowe trenera, iż go ściągną).
W efekcie wchodzi Marko, nie przyjmuje piłek i po ptakach. Wydaje mi się, iż Marko nie powinien zostać sam. To zawodnik, któremu bardzo zależy ale nie ma formy. W nim to może zostać. Wyciągnięte z zamrażarki wchodzi na boisko i zawodzi. W jak złym stanie był później, niech świadczy to iż grał Depowski. Marko w formie to zawodnik na wielkie granie. Na razie tej formy nie ma. Może to zabrzmi jak banał, ale po wielkim graniu w kadrze zawsze w klubie następuje zjazd formy.

Plan był dobry. Jedna szóstka na Dukle druga na Kielce. Prawie wyszło.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2016, 05:42:27 am wysłana przez A :) »

ry1975

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 09, 2016, 09:51:22 am »

."..toż to jakieś archaizmy Kolega wypisuje.
Ładne dla oka? Dziś liczy się wynik końcowy...bilans zamknięcia. Nie jakiś tam styl...
Przecież wygraliśmy z Bielskiem. Wygraliśmy z Libercem. Bóg da...wygramy i z Kielcami...
Ja...podobnie zresztą, jak Marcin Możdżonek...jestem zadowolony."

tak nieśmiało zapytam, a nie mozna mieć jednego i drugiego???????

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 09, 2016, 10:20:16 am »
Lewy21 przeczytaj swój wpis z wczoraj z godz 19.39 i 19.52, następnie przeczytaj mój i odpowiedz, gdzie zauważyłeś
 moją bezgraniczną wiarę w moje racje, czy moją nieomylność, pisałem przecież, że nie mamy optymalnej formy i obawiam się meczu z Włochami i Niemcami. Twój sarkazm jest chybiony, a gdybyś nie zrozumiał mojej wypowiedzi ( Twój wpis na to wskazuje), to poproś wnuka aby Ci wytłumaczył ;).