Autor Wątek: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016  (Przeczytany 9952 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 17, 2016, 19:54:42 pm »
Pablo - EWP

Możesz się z mnie śmiać czy uważać, że myślę stereotypowo ale ja jednak uważam, że Fabian ma większe inklinacje do gry kombinacyjnej co nie zmienia oczywiście faktu, że na dzień dzisiejszy Lukas jest po prostu w lepszej formie i zasłużenie to on gra w pierwszej szóstce. I nie twierdzę też, że Lukas nie potrafi współpracować ze środkowymi czy grać pipe'a. Po prostu robi to rzadziej bo mając piłkę niewygodną, nie ma takiej skłonności do ryzyka.

A no i oczywiście! Fabian ma wolną rękę a Lukasa tłamsi trener... :o :o :o :o
Synkowie :P, zapamiętajcie teraz to co piszę. To nie Bartek Kurek, to nie "Rześki" ale "stara resoviacka gwardia" czyli Alek i Lukas poprowadzą nas w tym sezonie do ósmego Mistrzostwa Polski a Kędzierzynowi taki ch..... :P! Niech sobie wygrywają tą zasadniczą rundę, ale w Finale na ich drodze znowu stanie ich odwieczny koszmar czyli resoviacka "banda" na czele z Alkiem i Lukasem ;). Mało tego. Lukas i Alek poprowadzą nas również do drugiego z rzędu ścisłego finału FF.
Mówię jak jest i jak bedzie 8) :P. Pablo. Rzeszów. Zalesie

Łezka się w oku zakręciła i jakoś tak sentymentalnie się zrobiło :'( Ale oby! oby!

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 17, 2016, 20:06:54 pm »
Np o jakieś dodatkowe warianty gry środkiem, cały sezon gramy krótką(obaj rozgrywający) tylko przy rozgrywającym, zero przesuniętej, zero wrzuconej prawie wcale z tyłu. Tempo wystaw do skrzydeł też powinno być większe. Do poprawy jest sporo w każdym elemencie.
Przy czym jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć jeśli w tym momencie sezonu potrzebujemy tej prostszej, stabilniejszej gry, a na wprowadzanie czegoś więcej przyjdzie czas później(ale popsioczyć troche i tak trzeba :P)
W końcu.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 17, 2016, 20:25:56 pm »
Np o jakieś dodatkowe warianty gry środkiem, cały sezon gramy krótką(obaj rozgrywający) tylko przy rozgrywającym, zero przesuniętej, zero wrzuconej prawie wcale z tyłu. Tempo wystaw do skrzydeł też powinno być większe. Do poprawy jest sporo w każdym elemencie.
Przy czym jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć jeśli w tym momencie sezonu potrzebujemy tej prostszej, stabilniejszej gry, a na wprowadzanie czegoś więcej przyjdzie czas później(ale popsioczyć troche i tak trzeba :P)
Nieśmiało przypomnę, że siatkówka to sport, w którym nie ma not za styl.
Co nam po "kombinacyjnej grze, przyśpieszonej grze na skrzydła", jeśli nasi atakujący do tych piłek nie nadążają albo wpadają w siatkę??
Tak na szybko, bo mam dzisiaj sporą konkurencję przy klawiaturze ;)

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 17, 2016, 21:26:36 pm »
Pablo nie wiem co bierzesz, ale musi mocno kopać! Ps. Ale gdybyś jakimś cudem miał racje to na tym forum osobiście się pokajam i przeproszę.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 17, 2016, 21:34:15 pm »
Repres czy między pajacem a miernotą jest duża różnica? Bo Fabiana tak nazwano na tym forum. Oh te regulaminy, dla jednych upomnienia a dla drugich dziwne przyzwolenie?!

Nie widzę powodów, żeby upubliczniać uwagi i ostrzeżenia wysyłane poszczególnym forumowiczom. Pzdr. repres1
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2016, 22:53:00 pm wysłana przez repres1 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 17, 2016, 22:22:20 pm »
Forowanie na siłę miernoty, jaką jest sportowy poziom Fabiana jest tym właśnie.

Zostałem wywłany do tablicy, zatem: piokol widzisz różnicę między nazwaniem Nowakowskiego pajacem, a nazwaniem sportowego poziomu Fabiana miernotą. Ja widzę. Ach to czytanie ze zrozumieniem.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 17, 2016, 22:32:00 pm »
Sławku, podziwiam, że Ci się chce tłumaczyć.
Jak nie będziesz miał kompletnie co ze sobą zrobić, to otwórz zakładkę ze wszystkimi aż ośmioma wiadomościami kolegi pikola, a ta bardzo krótka lektura (niecała strona) rozjaśni Ci z kim masz do czynienia i... szkoda czasu na tłumaczenie. Nie zrozumie.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 17, 2016, 22:43:06 pm »
...piokol, zadam ci tylko jedno pytanie. Czy w rozmowie twarzą w twarz powiedziałbyś Dawidowi Dryji, że jest (...)? Naubliżałbyś mu w bezpośredniej konwersacji?...tak, jak to zrobiłeś tu na Forum...
Od twojej odpowiedzi na to pytanie należy uzależnić, czy dalsza praca nad tobą ma sens... 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2016, 22:46:32 pm wysłana przez leon »

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 17, 2016, 23:06:03 pm »
Sławko każdy interpretuje jak chce. Jednym poziom sportowy Fabiana kojarzy się z miernotą i o dziwo zaj....a cisza na forum a mi poziom sportowy pana Dryi kojarzy się z pajacem bo tak się zachowuje na boisku. I jeszcze jedno do kolegi Leona czy któryś z was towarzyszy wzajemnej adoracji stanie twarzą w twarz z Fabianem i powie mu że gra jak miernota? Mocne z was chłopaki nie ma co.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 17, 2016, 23:14:29 pm »
Wog wywód niesłychany. Nie wiedziałem że ilość wiadomości na tym forum jest tak ważna. Przepraszam że ośmieliłem się odezwać drogi kadecie😉