Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 194340 razy)

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #660 dnia: Lutego 05, 2024, 00:31:19 am »
Chciałabym wierzyć że ktoś ma na to wszystko wizję. Aczkolwiek czy w to wierzę? Średnio... Ogólnie może i Ropret przychodzi jako pierwszy rozgrywający, ale czy to się w trakcie sezonu nie zmieni? Tego nie wiemy. Jakoś Kozub się przebił i gra w pierwszym składzie. Ogólnie jeśli zostanie Kozub to rozegranie nie będzie takie złe. Ważne jedynie by trener nie trzymał się kurczowo pierwszej szóstki... Jak trzeba zmienić to trzeba . Bardziej martwią mnie trochę inne transfery. Dla mnie najgorszą wiadomością było to że tracimy Kubę Kochanowskiego (a myślałam że to de falco będzie mi bardziej brakować) bo zastąpić jego wydaje się praktycznie niemożliwe. No ale  tak sobie pomyślałam że zawsze możemy grać skrzydłami i jakoś to pójdzie (obecnie trochę tak gramy). Jednak jeśli potwierdza się obecne plotki transferowe to różowo tego nie widzę... Tzn Bednorz super, ale czy on nie wypadnie w połowie sezonu... I co wtedy? Wiem że pewnie jestem pesymistką ale patrząc na obecny sezon, jakoś trudno mi być optymistką. Do Vasiny nic nie mam ale jakoś trudno mi optymistycznie podejść do tego transferu. Szczególnie że jak patrzę ostatnio na grę luatiego to liczyłam że jednak u nas zostanie. A tu znów rozczarowanie... Wprawdzie zdaje sobie sprawę że pewnie to co piszą po tt to prawda, ale cały czas łudzę się że może przynajmniej ta ostatnia wiadomośc nie okaże się prawdziwa.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #661 dnia: Lutego 05, 2024, 09:48:30 am »
Myślałam, że najbardziej będzie mi szkoda Defalco a teraz to najbardziej żałuję Louatiego, który bardzo u nas się sprawdził i zaaklimatyzował a to nie zawsze tak jest. Kochanowskiego mi tak nie szkoda bo mamy świetnego Kłosa .  W drużynia bardzo ważne jest przyjęcie i tu Bednorz zastąpi Defalco ale wątpię żeby Vasina zastąpił Louatiego /najbardziej trafiony transfer ostatnich sezonów/ i wielka szkoda, żeby nie udało się Go zatrzymać.
Trenerem ma być Cretu. To świetny trener może będzie miał okazję się wykazać, bo wcześniej miał za krótki czas. Cretu też chce Zaksa .Warszawa się mocno zbroi ściąga swoich wychowanków /Kubiaka, Kochanowskiego/ tylko naszego Fabiana nie chcą. Kubiaka też chce Zaksa.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2024, 10:09:08 am wysłana przez alfreda »

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #662 dnia: Lutego 05, 2024, 10:29:21 am »
A skąd informacja o Cretu? Dlatego ze u nas zagra ropret i cebul? Bo ja czytalam plotki o henno i samelvuo a mam wrażenie że Cretu to taki bardziej życzeniowy jest.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #664 dnia: Lutego 05, 2024, 21:19:35 pm »
Szczerze to średnio ufam tej karuzeli. To mniej więcej wygląda tak,  że wpisują tam to, co na tt i forum siatki. org się przewija. Czyli kubiak 2 razy, Cretu 2 razy, u nas już dwóch trenerów w kregu zainteresowania. Nie miałabym nic przeciwko Cretu, ale mam przeczucie że nie będzie tak różowo... Choć mam nadzieję że się mylę  :P

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #665 dnia: Lutego 05, 2024, 21:53:00 pm »
Trenerem ma być Cretu.
A czy przypadkiem ten sam Cretu w 2019r.,  właśnie z powodu braku wpływu na politykę transferową nie przedłużył kontraktu z Resovią ?
Na "gotowca" od zarządu nie przyjdzie żaden sensowny trener, bo wtopa gwarantowana, a wiara, że ten czy tamten siatkarz ( a najlepiej kilku  ;D) odpali, przerabiane jest w Resovii co sezon.
Kto daje hajs, ten rządzi, takie czasy mamy, a czy zarządza mądrze swoimi pieniędzmi to już inna bajka.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #666 dnia: Lutego 06, 2024, 09:15:41 am »
A ja uważam, że ta strona jest najbardziej wiarygodna. To że Cretu czy Kubiak pojawiają się w dwóch klubach to znaczy, że jest o nich walaka.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #667 dnia: Lutego 06, 2024, 13:10:43 pm »
Obrażanie kogoś czy wyzywanie doprowadzi  do końca siatkówki w Rzeszowie. .

Nie kolego, do końca finansowania siatkówki przez Górala (to nie jest równoznaczne z końcem siatkówki w Rzeszowie) doprowadzi idiotyczna polityka kadrowa, i przepalanie pieniędzy tegoż Górala w piecu. Od lat zespół ma topowy budżet w lidze, ale niestety ni jak nie przekłada się to na zbudowanie zespołu. Blisko był rok temu, ale niestety zdrowie Rossarda pokrzyżowało plany.
Na przyszły sezon zbudowano taki pierwszy skład: 28 - 35 - 35 - 31 - 33 - 29 - 34, średnia wieku ponad 32 lata. Jaka jest wizja tego składu? Jaki jest pomysł na jego rozwój, na jego przyszłość? Otóż nie ma żadnej wizji i żadnego planu. Została zebrana grupa dostępnych nazwisk ot żeby rozegrać sezon. Co dalej będziemy się martwić za rok, ktoś na pewno będzie wolny...
W końcu.

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #668 dnia: Lutego 06, 2024, 13:31:33 pm »
Co dalej będziemy się martwić za rok, ktoś na pewno będzie wolny...
Jakby nie patrzeć to Grozer wiekowo pasuje  ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #669 dnia: Lutego 06, 2024, 17:42:59 pm »
Nie kolego, do końca finansowania siatkówki przez Górala (to nie jest równoznaczne z końcem siatkówki w Rzeszowie) doprowadzi idiotyczna polityka kadrowa, i przepalanie pieniędzy tegoż Górala w piecu.
Przykro to stwierdzić, ale brak finansowania siatkówki przez Asseco będzie równoznaczne z końcem siatkówki w Rzeszowie. Lepiej, żebyśmy się o tym nie przekonywali.
Pewne jest to, że i ja, i kol. Kael o wiele lepiej wydalibyśmy pieniądze Asseco i Górala. Nie przepalilibyśmy ich w piecu.
Niestety, ani ja, ani kol. Kael nie będziemy mieli okazji wydawać pieniędzy Górala. A szkoda! Adaś by przelewał fundusze, a my wydawalibyśmy je mądrze i trafnie:
27 lat (2.000.000 zł), 26 lat (1.500.000 zł), 27 lat (3.000.000 zł), 30 lat (3.000.000 zł), 27 lat (500.000 zł), 28 lat (2.000.000 zł), 27 lat (500.000 zł). Razem 12.500.000 zł + jakieś drobne dla rezerwowych. W w/w składzie nie uwzględniam Śliwki, Leona, Kaczmarka, Janusza i Semeniuka, bo byłoby o wiele drożej.
Może mi się nie podobać (i nie podoba mi się) nasza polityka kadrowa, ale rzucanie inwektywami i obrażanie się na klub jest oderwaniem się od rzeczywistości.
Do gry weszła Japonia. Tamtejsze kluby mają bardzo zamożnych sponsorów i grać tam będzie po 2 obcokrajowców.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2024, 17:53:08 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.