Autor Wątek: FF Challenge Cup  (Przeczytany 36840 razy)

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 25, 2008, 13:07:25 pm »
A nie rozmawiamy? Wy coś tam gadacie, że źle, a my mówimy że nie najgorzej.

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 25, 2008, 13:14:45 pm »
Moja mama oglądała na TVP 3 jakis wywiad z kimś klubu na temat dlaczego na takiej wielkiej imprezie nie było pełnej hali, chociaż na meczach Resovi. A ta osoba odpowiedziała że było mało czasu i słaba promocja turnieju :/ Niewiem kto się tak wypowiedział, bo już niepamięta... :/
Ale komentatorzy Polsatu chwalili organizacje całego turnieju ;)

PS: Załóżcie sobie osobny temat :| Tutaj rozmawiamy o FF.

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #112 dnia: Marca 25, 2008, 13:19:58 pm »
Generalnie trudno było oczekiwać kompletu widzów, przecież były święta.
A doping i tak był dobry :D

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #113 dnia: Marca 25, 2008, 13:22:19 pm »
A doping i tak był dobry :D

w niedziele, w meczu o 3 miejsce moim zdaniem byl slaby doping, ale moze tez dlatego, ze bylo mniej ludzi niz zwykle, albo ludzie tez byli przybici ta sobotnia porazka...

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 25, 2008, 13:26:42 pm »
W niedziele było mniej ludzi bo było ważniejsze święto niż w sobote i ludzie woleli spędzić albo musieli spędzić święta z rodzina. Doping był dobry ale bardziej mi się podobał w sobote ;) Może dlatego że była bardziej wyrównana walka i ludzie chętniej klaskali :P

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 25, 2008, 13:45:53 pm »
Fakt. Doping w sobote byl lepszy ale i tak w niedziele nie byl zly. Mnie osobiscie podobala sie postawa kibicow Modeny w finale.

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #116 dnia: Marca 25, 2008, 13:47:12 pm »
Nom :D Kibice którzy siedzieli obok pomagali im. A kibice Modeny się odwdzięczyli i z tego co widziałem to jakieś smycze i koszulki żółte rozdawali :)

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #117 dnia: Marca 25, 2008, 13:54:23 pm »
Powiedzcie sami czy była to promocja Rzeszowa ?
Zero zaangażowania miasta tak samo jak i klubu
2-3 jakieś duze bilbordy na miescie i tyle zero w tv, tylko tyle co polsat sport coś tam działał tak samo było z GRAN PRI kobiet dużo obiecuja a nic nierobią
W piatek byłem na hali to były jakies duże bilbordy w rogach na barierkach na 1 była nasza druzyna na 2 było widok miasta na 3 ze jest ff w Rzeszowie a na czwartym nikt by niezgadł jak niewidział ale niemozna sie tu wypowiadac jak i pisac na ten temat to niezdradze wam tej tajemnicy, a w sobote ich juz niebyło dlaczego?
Doping na meczu w sobote był całkiem całkiem , a w niedziele każy juz chyba juz zmeczony i nikomu już sie chyba niechciało tak jak i zawodnikom
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

-5-

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 246
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #118 dnia: Marca 25, 2008, 16:31:33 pm »
W piatek byłem na hali to były jakies duże bilbordy w rogach na barierkach na 1 była nasza druzyna na 2 było widok miasta na 3 ze jest ff w Rzeszowie a na czwartym nikt by niezgadł jak niewidział ale niemozna sie tu wypowiadac jak i pisac na ten temat to niezdradze wam tej tajemnicy, a w sobote ich juz niebyło dlaczego

byly to banery z akcji "Rzeszow zdaje egzamin" z tego co wiem byly juz tam od meczu pilki recznej Polska - Chiny (glowy nie dam sobie uciac bo nie bylem na tym meczu), niestety nie mogly byc na FF bo za to musialo by zaplacic miasto, a jak wiemy checi z ich strony nie jest zbyt wiele...
na jednym z nich byli... ;D ;D ;D nie wazne, kto widzial ten wie, po przekatnej z fota naszej druzyny ;D kto ma takie pomysly to ja nie wiem ale gratuluje wyczucia :D
p.s sciagali je jeszcze podczas treningu naszej druzyny

wuju_

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: FF Challenge Cup
« Odpowiedź #119 dnia: Marca 25, 2008, 16:33:41 pm »
Geralnie to Kowal powinien odejść, proponuje spotkanie face to face . Daniel75 ma rację - moze coś z tego ciekawego się urodzi dla dobra klubu - a na tym jak rozumię wszystkim nam zależy.