Autor Wątek: Play off: Asseco RESOVIA - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - półfinał mistrzostw Polski  (Przeczytany 9846 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Play off: Asseco RESOVIA - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - półfinał mistrzostw Polski
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 29, 2023, 19:59:57 pm »
Przecież nikt nikogo nie wyrzuca z Resovii.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Play off: Asseco RESOVIA - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - półfinał mistrzostw Polski
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 29, 2023, 21:56:09 pm »
Przecież nikt nikogo nie wyrzuca z Resovii.
Może nie wyrzuca . Ale transfery przed końcem pierwszej rundy mają swoje znaczenie . Do play off już wszystkie transfery zaklepane . Gdyby byli pewni składu i stabilizacji nie było by tego.

Kto wie . Może w następnym sezonie z transferami poczekamy przynajmniej do play off :)

Ps. Czasem mam wrażenie iż Resovia to taka Perugia polskiej ligi. Mamy wszystko co potrzeba aby dominować, ale czegoś na końcu brakuje .

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Jest planowany wyjazd na mecz z Zawierciem w sobotę?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Byłem przeciwny rozmowom o transferach przed końcem sezonu. Nawet udało mi się wprowadzić taki punkt do regulaminu forum. Jednak chęć imponowania innym swoimi "pewnymi wiadomościami" brała górę wśród forumowiczów.
Dla mnie Resovia jest Resovią w składzie, w którym gramy. Jeśli ktoś gra słabo, jestem zainteresowany tym, żeby grał lepiej, a nie tym, żeby wymienić go na kogoś innego.
Transfery to dziś norma, ale im ich mniej, tym dla nas lepiej. Wolę jeden bardzo mocny transfer niż trzy takie sobie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Byłem przeciwny rozmowom o transferach przed końcem sezonu. Nawet udało mi się wprowadzić taki punkt do regulaminu forum. Jednak chęć imponowania innym swoimi "pewnymi wiadomościami" brała górę wśród forumowiczów.
Dla mnie Resovia jest Resovią w składzie, w którym gramy. Jeśli ktoś gra słabo, jestem zainteresowany tym, żeby grał lepiej, a nie tym, żeby wymienić go na kogoś innego.
Transfery to dziś norma, ale im ich mniej, tym dla nas lepiej. Wolę jeden bardzo mocny transfer niż trzy takie sobie.
I w tamtych czasach było to Ok. Niestety świat poszedł w inną stronę i działacze zaczęli ?bawić się? w najlepsze . Przesuwając granice czasu transferów . Nie wiem czy to zmiana na korzyść . Wg. mnie nie .

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Trudno to nazwać "zabawą". To jest zawodowy sport i myślenie o kolejnym sezonie, a nawet o kolejnych sezonach, jest dla władz klubu czymś oczywistym. Taką mają pracę. dziwiłbym się, gdyby za myślenie o transferach brali się w maju.
Nie wiem tylko, dlaczego kibice tak się tym podniecają ewentualnymi transferami w szczycie sezonu.
Mijający sezon potwierdził, że nasza liga jest bardzo profesjonalna w podejściu do meczów: nikt się nie podkłada, nikt się nie poddaje, nikt nie patrzy na przyszły sezon, wszyscy w każdym meczu grają o zwycięstwo. Mam na myśli i wszystkie kluby, i wszystkich zawodników. Zwłaszcza postawa zawodników jest budująca, bo często grają przeciwko swoim nowym pracodawcom. Możemy być z tego dumni.
A plotki transferowe, mam wrażenie, wychodzą najczęściej ze środowiska menedżerskiego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Byłem przeciwny rozmowom o transferach przed końcem sezonu. Nawet udało mi się wprowadzić taki punkt do regulaminu forum. Jednak chęć imponowania innym swoimi "pewnymi wiadomościami" brała górę wśród forumowiczów.

Przykład idzie "z góry".
Jak mamy w Polsacie informacje (zarówno w TV, jak i na stronach www) jak mają składy poszczególnych ekip wyglądać w przyszłym sezonie, to wątpliwym jest zabranianie dyskusji na jakimkolwiek forum.