Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów vs TOURS VB  (Przeczytany 2325 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs TOURS VB
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 24, 2023, 07:59:53 am »
Czym Wam ten Medei zawinił, że już należy go wywalić? To jego wina, że Cebulj przyjmował jak przyjmował a DeFalco wylosował najgorszą wersję siebie akurat dzisiaj?
A pozostała trójka przyjmujących? Widocznie jest jeszcze gorsza, choć trudno to sobie wyobrazić.
Czym zawinił? Tym, że wstawił Cebulja do I składu.
A poza tym, łatwiej wymienić 1 trenera niż 5 przyjmujących.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2023, 08:19:37 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs TOURS VB
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 24, 2023, 08:47:09 am »
Trener się nie sprawdził jest do wymiany. Resovia długo czekała na ligę mistrzów a tu pierwszy bardzo ważny mecz zawalony w fatalnym stylu.
Klemen nie nadaje się do solidnego grania , kiedyś chociaż świetnie serwował, teraz nic.
Ten trener uparcie stawia na Cebulija a ma do dyspozycji Kwalena można Go wypróbować a nawet Staszewski byłby lepszy.
Proszę porównać rozgrywającego Tour i Fabianem. Niestety Fabian nie poprowadzi nas do ani do dobrego wyniku w Plus lidze ani lidze mistrzów.
Przykre to. Ciągle czekamy od odejścia Pana Andrzeja Kowala.

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs TOURS VB
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 24, 2023, 10:20:27 am »
...nie zapominajcie tylko, kto nam tę ligę majstrów zapewnił !!! :P

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs TOURS VB
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 24, 2023, 10:25:33 am »
Mnie najbardziej martwi relacja między Stefanem a Fabianem, mam wrażenie że nie ma chemii pomiędzy nimi, Fabian niestety nie rozpieszcza Stefana swoimi wystawami i widać u Stefana taka bezsilność i wkur... do kolejnych wystaw. Pamiętam w drugim secie po "świetniej" wystawie do Stefana ten wyrzucił w aut i jak krzyknął "puta" na całą hale to Fabian nawet nie spojrzał na Stafana a  piątke taką niemrawą chyba zbili dopiero w 3 secie. Przypomina mi to troche relacje Baranowicza i Grozera, tylko po sezonie ściągnięto specjalnie Tichacka pod Dżordża to moze i tu sie da ściągnąć Toniuttiego albo Brizarda... Wiem wiem, nie realne

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs TOURS VB
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 24, 2023, 11:09:05 am »
Nie tylko Stefan ma go dość , Kochanowski i DeFalco też , wystarczyło obserwować ich reakcje po piłkach jakie dostawali do grania.
Na dziś główny problem to nie trener , tylko właśnie Fabian i Zatorski , ten drugi po powrocie z reprezentacji zapomniał jak się przyjmuje i rusza się jakby miał nogi z ołowiu.
Na 3-go Maja chodzą słuchy że mało kto chce tu grać w przyszłym sezonie jak Fabian zostanie ...
Fabian gra piach a nawet jak ma przyjęcie to czytają go jak otwartą księge , Fronckowiak zresztą bardzo dobrze przygotował zespół właśnie pod tym kątem,
Co do pozostałych naszych zawodników to pozostaje wierzyć że to kryzys grudnia , który zawsze się pojawiał.
PS
Co do Cebula to ja odniosłem wrażenie że zagrał jeden z lepszych swoich meczów , oczywiście jak na jego możliwości ale do statystyk się nie dokopałem

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs TOURS VB
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 24, 2023, 11:27:15 am »
To już chyba nawet Radek Gil po zaledwie kilku meczach w Zaksie lepiej dystrybuuje piłkę.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia Rzeszów vs TOURS VB
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 24, 2023, 11:46:40 am »

Czym zawinił? Tym, że wstawił Cebulja do I składu.
A poza tym, łatwiej wymienić 1 trenera niż 5 przyjmujących.

Trener popełnił tylko jeden i aż błąd w związku z Cebuljem. Słoweniec do pewnego momentu trzymał przyjęcie, natomiast kompletnie posypał się w IV secie kiedy wrócił do pierwszej linii za Staszewskiego. To był właśnie ten błąd, choć nadzwyczaj kosztowny.

@sliwaone

Klemen Cebulj popełnił 7 bezpośrednich błędów w przyjęciu, to był języczek u wagi we wczorajszym starciu. Na ten moment widzę go jako... drugiego atakującego, oczywiście jeśli w dalszym ciągu Bucki znajduje się w dołku.
Co do rozegrania (?) Fabiana... Facet ma taką opinię, że teraz jakby zagrał 10x z rzędu spotkań w stylu MVP Final Four z Berlina 2015 to i tak wszyscy będą mu wypominać wczorajszy mecz.

I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!