Autor Wątek: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia  (Przeczytany 47047 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 21, 2018, 21:51:40 pm »
I jeszcze dobrze, że hala siedziała w 3 secie, bo jakby wstała, to by naszych tak spętało, że byśmy pewnie z "dychy" nie wyszli... ;)
To może lepiej wyjdźmy. Będzie większe zamieszanie :)

Jakiś taki ten temat zastępczy.

A pecha to przynosi, jak się piłek nie przyjmuje. A nie to że kibice stoją.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 21, 2018, 22:27:48 pm »
Ja nie wiem czy zawodników Olsztyna ten doping deprymuje czy nie. Ale doszukiwanie się jakichś teorii spiskowych że wstawanie przynosi pecha, czy ,,pęta nogi "naszym jest absurdem. To co może olsztynianom to pomaga a nam przeszkadza? Wyszedł Russeaux ( nie wiem czy dobrze napisałem) i zagrał bardzo trudne floty a nie na miłość boską banalne jak ktoś napisał. Owszem naszym liberom chwały nie przynosi to że kompletnie nie potrafili tej zagrywki przyjąć ale nie piszmy że się skompromitowali czy coś. Boję się jutrzejszego meczu bo nietrudno przewidzieć taktykę Olsztyna. Wszyscy flotowcy w libero, niezależnie kto nim będzie- ciekawe czy Kowal zaryzykuje i wyjdzie z Ruskiem. Hadrava i Kochanowski nawet nie muszą patrzeć na kogo zagrywają, przy sile ich zagrywki i regularności piorą gdzie popadnie i są problemy. Teraz jest pytanie kluczowe- czy Masłowski, ew. Rusek są w stanie jutro zagrać zdecydowanie lepiej? Jeśli tak to możemy to wygrać, jeśli nie - czarno to widzę. Fakt, że za wszelką cenę flotowcy serwują wyłącznie w libero, który teoretycznie powinien najlepiej przyjmować obnaża naszą słabość. Naszym libero ewidentnie nie wychodzi przyjęcie flota. Gdyby się ich zapytać, czy chcą, żeby wszyscy zagrywali na nich z wyskoku, to pewnie by się zgodzili, bo czasem bomby nie przyjmą ale jednak patrząc na oko lepiej im się przyjmuje mocne zagrywki. Zobaczymy co będzie jutro. Gdyby AZS wygrał, to chyba nikt nie wymyśliłby takiego scenariusza, że my wygramy w Uranii, a oni dwa razy na Podpromiu. Ale muszę wypluć to ostatnie zdanie. Do boju Sovio po zwycięstwo!!!

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 21, 2018, 22:29:57 pm »
Niestety krwawimy przy zagrywce flotem środkowego Olsztyns id 1 seta i jak reaguje nasz Mag 1 set Masło 2 set Mssło 3 set Masło 4 set GDY STOIMY NAD PRZEPAŚCIĄ Rusek  ,może trzeba było zmieniać Masłowsiekogo tylko na ustawienie ze Zniszczołem na zagrywce ale tego nasz Mag nie ma w planie las płonie ale założenia są stałe

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 22, 2018, 06:56:48 am »
Teoria, że "lepiej by zagrał ten, który nie grał" nie do końca się sprawdza. Ja wolę inną teorię: "Niech ten, który zrobił coś źle, zrobi to dobrze".  :) Trochę bardziej konserwatywna teoria (założenia są stałe), ale może okazać się wielce skuteczna.
------------------------------------------
A co do kibicowania... Ciekawe, czy istnieje związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy okrzykiem hali na pytanie "Kto wygra mecz?" a słabym wynikiem w secie? Może i to przynosi pecha?
------------------------------------------
1. Odnalazłem pewną wypowiedź na Forum. Jest dość wiekowa, ale warto ją przypomnieć:
Myślę, że ten kubeł zimnej wody był potrzebny. Kibicom i również zawodnikom.
Może się mylę, ale wydaje mi się, że jutro Sovia zagra pewniej.
Dzisiaj byliśmy sparaliżowani. Tytuł jest bardzo blisko i chyba zawodnicy tego nie wytrzymali.

Zróbcie jutro na Podpromiu doping jakiego jeszcze nie było. Postarajcie się o to, żeby dopingować Resovie na stojąco od samego początku spotkania.

2. O ile mnie pamięć nie myli, to przez cały V set ostatniego meczu półfinału 08/09 Podpromie kibicowało na stojąco i jakoś dało się to wygrać. A wynik był nieciekawy (chyba 5:9).

Doping na stojąco z pewnością nie przeszkadza. Może pomóc albo nie, ale przeszkodzić nie może. Doping na stojąco nie jest "pechowy". Im więcej będziemy dopingować na stojąco, tym lepiej dla widowiska. Tak naprawdę, to po to przychodzimy. Czekamy na chwilę, w której będziemy mogli pozbyć się "eksperckiego" siedzenia, narzekania pod nosem, jęczenia. Czekamy na chwilę, w której cała hala będzie stać, krzyczeć, klaskać. Doping na stojąco raczej dodaje wiary zawodnikom niż tę wiarę zmniejsza.
Sportowi towarzyszy niepewność. Co się dzieje, gdy jesteśmy pewni wyniku? "A kto by się takim meczem emocjonował? Tu się można tylko zezłościć, bo cieszyć się nie ma z czego".
No to mamy szansę na emocje. Na radość albo na rozczarowanie.
Mam nadzieję, że dziś, po farfoclastym przyjęciu nasz zawodnik nie da się sparaliżować, tylko powie: "Dawaj drugą zagrywkę we mnie!". Mam nadzieję, że po zablokowanym ataku nasz zawodnik powie rozgrywającemu: "Dawaj do mnie!". Mnie to wystarczy. A reszta niech się dzieje.
Na narzekanie wkrótce będę miał bardzo dużo czasu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2018, 07:59:34 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 22, 2018, 08:38:45 am »
Myśmy się umówili że zagramy 3 mecze 😁 Tak samo jak Gdańsk z Jastrzębiem 😉
A tak na poważnie to zgadzam się że stwierdzeniem że mecz się nie wygrał bo bo nasi założyli że Olsztyn przyjechał na wycieczkę a tu zonk 😁. Ale może się dziś zmobilizuja bardziej z tym że Olsztyn już wie że można
Może się uda.....Pozdrawiam

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 22, 2018, 09:30:32 am »
2. O ile mnie pamięć nie myli, to przez cały V set ostatniego meczu półfinału 08/09 Podpromie kibicowało na stojąco i jakoś dało się to wygrać. A wynik był nieciekawy (chyba 5:9).
A był jeszcze złoty set z Fenerbahce 2011/12 i tie-break w 5. meczu ćwierćfinałowym ze Skrą 2012/13.

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 22, 2018, 11:30:43 am »
Jeśli się nie mylę to są playoffy :)
Tu za darmo nic nie dostaniemy. Trochę przegraliśmy w głowach ze skoro udało się w Olsztynie to na Podpromiu będzie tylko kropka nad i.
Nic mylnego.

Drużyna się musi zebrać. Dziś nie ma już rezerwy.
To samo dotyczy nas kibiców. Na stojąca , na siedząco jak kolwiek oby głośno. Bez przestojów.

Dziś jest inny dzień. Nowa nadzieja.

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 22, 2018, 17:13:53 pm »
Przegrać z drużyną pewnie z trzykrotnie mniejszym budżetem....

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 22, 2018, 17:16:09 pm »
ulga , koniec tej stomatologii bez znieczulenia w tym sezonie

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 22, 2018, 17:19:21 pm »
Co tu dużo pisać... olbrzymi krok w tył. Myślę że dziś prysły resztki tego czaru podpromia. 10 lat w grze o medale no cóż każda seria kiedyś się kończy.