Autor Wątek: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów  (Przeczytany 55914 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #430 dnia: Kwietnia 26, 2010, 20:43:32 pm »
zdaje się, że temat transferów to nie tutaj? A ja na serio słyszałem o synu Gagarina na rozegraniu i ponoć jeden z naszych statystyków ma zasilić szeregi przyjmujących ;D

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #431 dnia: Kwietnia 27, 2010, 07:43:57 am »
at to szkoda bo to jeden z lepszych rozgrywajacych,widocznie Grecy lepiej placa
Dziwisz się że Zagumny chciał sobie odbić trudne czasy w AZS Olsztyn gdzie nie dostał tego co miał zagwarantowane w kontrakcie ? W Grecji dostał pewnie z 250-300 tyś euro.

ps.
Nie rozpoczynajmy jeszcze tematu transferów. Mój post jest wyjaśniający i kończący ten OT ! Wracamy do tematu !

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #432 dnia: Kwietnia 27, 2010, 19:22:05 pm »
No to wracamy do tematu: ALE KISZKA!  >:(
Chyba zadam sobie torturę i obejrzę powtórkę IV meczu, bo nadal nie mogę uwierzyć, że tak fatalnie zagraliśmy w najważniejszym meczu sezonu.
Czy my chcieliśmy ten mecz wygrać? Bo jakoś mam wrażenie, że poddaliśmy się po I secie. Fartowna seria zagrywek Dzidka właściwie nie powinna się zdarzyć. Sił nam zabrakło czy co?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2010, 19:29:44 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #433 dnia: Kwietnia 27, 2010, 20:09:41 pm »
ALE KISZKA!  >:( nie mogę uwierzyć, że tak fatalnie zagraliśmy w najważniejszym meczu sezonu.

to nie pocieszenie, ale wiem dlaczego tak kiepsko poszło. po 1 - zabrakło magicznych dzwoneczków ;), po 2 - zabrakło co najmniej trzech zapalonych kibiców. na wszystkich meczach Sovi w Rzeszowie na których jesteśmy z ekipą na hali odnosimy zwycięstwo. a na 4 meczu nie zameldowaliśmy się :(.
ale tak na serio to ręce opadają i ciężko jest znaleźć jeden feler było ich kilka. ale o tym to sam już szeroko napisałeś wcześniej
pozdrawiam
etatowy CLOV(N)IAK ;)))

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #434 dnia: Kwietnia 27, 2010, 20:36:58 pm »
Los dał nam szansę na zmazanie blamażu w sezonie. Zagramy o brąz z Zaksą.
Mamy balls?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

sovik

  • Gość
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #435 dnia: Kwietnia 27, 2010, 21:02:25 pm »
i do tego o dziką kartę ;) jak duże kohones mają zawodnicy Reski ? ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #436 dnia: Kwietnia 28, 2010, 09:01:14 am »
dzuzka86; tak serio, nie serio, ale na tym 4 meczu brakło nie tylko Waszej ekipy, ale wielu innych i tak w sumie wiele pustych miejsc było, też wśród karnetowiczów. W sumie uzbierałoby się ok. 1 tysiąca mniej niż w piatek. I trzeba być odpowiedzialnym, a nie zostawić drużynę na kolejny mecz, podczas, gdy szansa była, aby SKRĘ ograć i doprowadzić do 5 meczu! A co znaczy pomoc kibiców, to wiemy z tajbreka w piątek!
Mam żal do tych co zwątpili i woleli zasiąść przed telewizorami. Tak się nie robi.

tyszcz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 166
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #437 dnia: Kwietnia 28, 2010, 10:26:38 am »
dzuzka86; tak serio, nie serio, ale na tym 4 meczu brakło nie tylko Waszej ekipy, ale wielu innych i tak w sumie wiele pustych miejsc było, też wśród karnetowiczów. W sumie uzbierałoby się ok. 1 tysiąca mniej niż w piatek. I trzeba być odpowiedzialnym, a nie zostawić drużynę na kolejny mecz, podczas, gdy szansa była, aby SKRĘ ograć i doprowadzić do 5 meczu! A co znaczy pomoc kibiców, to wiemy z tajbreka w piątek!
Mam żal do tych co zwątpili i woleli zasiąść przed telewizorami. Tak się nie robi.

Niektórym zabrakło wiary a przecież ona zawsze umiera ostatnia brakło im tego czegoś co mają np. kibice Barcelony np http://sport.onet.pl/pilka-nozna/barcelona-inter-najwieksze-wydarzenie-w-historii-f,1,3216423,wiadomosc.html

tl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 104
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #438 dnia: Kwietnia 28, 2010, 11:04:57 am »
Niektórym zabrakło wiary a przecież ona zawsze umiera ostatnia brakło im tego czegoś co mają np. kibice Barcelony np http://sport.onet.pl/pilka-nozna/barcelona-inter-najwieksze-wydarzenie-w-historii-f,1,3216423,wiadomosc.html

Tylko że Resovia narazie nie jest siatkarską Barceloną, więc co tu porównywać. Z taką Skrą to prawdziwe sukcesy odnosimy do tej pory w pojedynku dopingu kibiców lub na transparenty... a chyba nie o to chodzi.
Co do Barcy to i tak ich kibice w porównaniu z Anglią czy Niemcami wypadają trochę blado. Jakiegoś bardziej zorganizowanego dopingu tam brak. Ta cała koszulkowa akcja to zapewne pomysł klubu, nie kibiców. Ale za to na Camp Nou pierwszoplanowe role pięknie odgrywają piłkarze. Może kiedyś będzie tak i u nas :)

tyszcz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 166
Odp: Faza PLAY-OFF - rywal nr II - PGE Skra Bełchatów
« Odpowiedź #439 dnia: Kwietnia 28, 2010, 11:16:28 am »
Ale mi nie chodzi o to, że jesteśmy siatkarską Barceloną mi chodzi o nastawienie kibiców. Tam nie ma, że nie mamy szans, że to, że tamto. W Barcelonie i innych wielkich klubach jest nastawienie zawsze da się wygrać, zawsze można powalczyć. A u NAS ?? Nie mamy szans więc usiądę sobie przed telewizorem wezmę pop-corn do ręki i mogę oglądać, a potem co ?? Tysiąc miejsc na hali pustych.