Autor Wątek: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45  (Przeczytany 19466 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 05, 2018, 18:26:18 pm »
"Przez Dryję", "przez Jarosza", "przez Schoepsa", "przez Masłowskiego", "przez Tichacka", "przez Ruska", (oczywiście) "przez Kowala",...
Nie przegraliśmy przez kogokolwiek.
Bo istotnie i w rzeczy samej przegraliśmy ten wygrany mecz przez Trenera. Tylko i wyłączenie przez Niego. Możecie rzucać na mnie gromy, możecie wyzywać mnie od "hejterów" (choć nigdy nie "hejtowałem" i przeważnie starałem i staram się pisać merytorycznie), możecie pisać że jestem monotematyczny, itd. ale ten wygrany mecz przegraliśmy przez Trenera.
Zgadzam się że - delikatnie rzecz ujmując - to nie był mecz życia Jarosza i że zagrał dość blado i słabo. Ale ...... na Zeusa ...... pomimo tego przez cały czas KONTROLOWALIŚMY ten mecz. Pomimo "cudem" przegranego pierwszego seta to MY (nie SKRA) kontrolowaliśmy ten mecz. Kontrolowaliśmy do czasu ..... feralnej i dla mnie kompletnie niezrozumiałej decyzji Trenera o zmianie Jarosza na Jochena.
Po co i dlaczego była ta zmiana? Po co było zmieniać coś co funkcjonowało na tyle dobrze że tego dnia w zupełności wystarczało to na słabą i popełniającą mnóstwo własnych błędów Skrę? Proponuję obejrzeć na chłodno i na spokojnie powtórkę meczu, zwłaszcza od momentu tej zmiany. Nie dość że Jochen nie skończył żadnego ataku to dostawał piłki do ataku jak na lekarstwo (trudno się dziwić naszemu rozgrywającemu). Efekt? Skra bardzo szybko się połapała, praktycznie odpuściła nasze prawe skrzydło i zaczęli chodzić równym dwu,- a nawet trzyblokiem do lewego::). Ja kompletnie nie rozumiem tej zmiany. Dla mnie to była jakaś absurdalna decyzja i jeszcze większym absurdem było trzymanie tak długo Jochena na parkiecie. Wspólnie z sąsiadami byliśmy przekonani że Jarosz musiał zgłosić jakiś uraz, jakąś kontuzję no bo ..... jak można było wytłumaczyć tą niezrozumiałą zmianę. Niestety nasze przypuszczenia nie sprawdziły się  i nie pierwszy ani nie ostatni raz nasz Trener na siłę chciał coś oryginalnego wykombinować. No to se i nam wszystkim wykombinował przegrany mecz. A wystarczyło tylko NIC NIE PSUĆ >:( ::).
Dla mnie ta zmiana dokonana przez Andrzeja Kowala to ...... po prostu sabotaż.
Pozostawienie Jarosza skutkowałoby tym że statystycznie Jarosz jakieś piłki by nam jednak skończył. A po drugie i ważniejsze wiązałby blok Skry, która w ciemno i tak łatwo nie chodziłaby równym blokiem do naszego lewego skrzydła. Krew mnie zalewa na .......... >:(

I już na koniec odrobina ironii oraz sarkazmu. Jestem ciekaw czy po niedzielnym meczu na biurko Prezesa Górskiego trafił już raport Dyr. sportowego Andrzeja Kowala oceniający mecz i sposób prowadzenia drużyny przez Trenera ..... Andrzeja Kowala. I czy w tym raporcie (jeżeli takowy w ogóle powstał) jest przedstawiona argumentacja i wyjaśnienie powodów w/w zmiany, oraz generalnie jak Dyr. sportowy ocenił pracę Trenera w tym meczu. 
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2018, 18:45:36 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 05, 2018, 19:14:49 pm »
Sukces !
"Andrzej Kowal, trener Asseco Resovii: Punkt z PGE Skrą Bełchatów jest dla nas cenny"
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34966,22983343,andrzej-kowal-trener-asseco-resovii-punkt-z-pge-skra-belchatow.html

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 05, 2018, 19:26:34 pm »
I seta też przegraliśmy przez trenera?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 05, 2018, 19:45:51 pm »
 
Forum Kibiców Resovii zaczyna być Forum sympatyków SKRY? Oto dowód, powyżej cytat mediolan8

Nie w tym rzecz do końca - ja kibicuję przeciw Kowalowi żeby było jasne ???. Pragnąłem zdecydowanego zwycietwa Skry w tym meczu bo nie można pozwolić na to żeby zwolennicy Kowala stracili swojego pupila, jeśli Resovia wygrałaby ze Skrą nawet niewielką różnicą 3:2 (boję się nawet pomyśłeć, że 3-1 za 3 pkt), przy wcześniejszym zwycięstwem nad Zaksą które zbliżyło w opinii publicznej znacznie Kowala do objęcia stołka selekcjonera - fakt ten mogł się po wczorajszym meczu urzeczywistnić, a tego zjawiska bym już nie zakceptował bo jak można nie kibicować Reprezentacji Polski. Dlatego wybierając dobro Klubu a dobro Reprezentacji wybieram z bólem to drugie i mam nadzieję, że władze PZPS nie popełnią największego błędu w historii.
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 05, 2018, 19:55:29 pm »
Myślę, że Kowal zostanie trenerem reprezentacji, bo on jest "dzieckiem szczęścia". I na dodatek dostanie do tej reprezentacji najlepszego siatkarza świata.
Gdy zostawał trenerem Resovii, dostał Grozera, a ten złapał życiową formę.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 05, 2018, 20:45:58 pm »
Sukces !
"Andrzej Kowal, trener Asseco Resovii: Punkt z PGE Skrą Bełchatów jest dla nas cenny"

No jest cenny, Olsztyn dostał za 0 my ugraliśmy 1, kolejne oczko nad głównym rywalem.
W końcu.


Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 06, 2018, 09:51:57 am »
https://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga/roberto-piazza-narzeka-na-sedziow-i-resovia-zachowali-sie-dziecinnie/phwh11b .... :P Śmiech na sali :D

Ło matko z horom curkom... ;) całe szczęście, że wygrali, bo jeszcze by trzeba było mecz powtarzać.

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 06, 2018, 10:32:15 am »
Ło matko z horom curkom... ;) całe szczęście, że wygrali, bo jeszcze by trzeba było mecz powtarzać.

Tak to wystarczy jednego, no może dwa dwa sety powtórzyć.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 06, 2018, 10:52:03 am »
Przysłowie ludowe mawia, że złodziej woła najgłośniej "Lapaj (niepoprawna forma, ale oddaje ducha) złodzieja!".
O co chodzi?
"? Mam pretensje do gospodarzy, którzy przed meczem zachowywali się dziecinnie. Proszę sobie wyobrazić, że w sobotę mieliśmy trening dopiero o 19.30, a wcześniej hala była przecież pusta. Wygląda na to, że gospodarze chcieli nam przeszkodzić i utrudnić przygotowanie do meczu. Dlatego tym większa jest moja satysfakcja po zwycięstwie ? oskarża Roberto Piazza. Szkoleniowiec PGE Skry powołuje się na regulamin rozgrywek. ? Przypomnę, że według przepisów międzynarodowych trening drużyny przyjezdnej dzień przed meczem powinien odbyć się najpóźniej 1,5 godziny po godzinie rozpoczęcia spotkania. Tego wymogu rzeszowianie nie dotrzymali. W Bełchatowie Resovia miała trening o 20, ale mecz Pucharu Polski odbywał się o 18.00. Natomiast nam zaproponowano zajęcia dopiero o 19.30, w sytuacji, gdy mecz rozgrywany był o 14.45. Pozostawiam ten temat do oceny innych ? złości się Włoch.

Co na to działacze Asseco Resovii? ? Przyznaję, że bełchatowianie trenowali na Podpromiu w sobotę wieczorem, ale takie same warunki mieliśmy przez cztery ostatnie sezony w Bełchatowie i Łodzi. Wszystko mamy zresztą udokumentowane. Trudno się zatem dziwić takiej decyzji naszego sztabu i to pomimo dość agresywnej i nie przystającej do standardów interwencji klubu z Bełchatowa ? mówi prezes Resovii Bartosz Górski. ? Być może jest to sygnał, że warto się zastanowić nad zasadami, które pozwolą uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Późna godzina treningu nie przeszkodziła rywalom w zwycięstwie. Gratulujemy im wygranej po ciekawym i bardzo emocjonującym meczu ? dodaje szef Asseco Resovii.

Piazza nie zamierza się mścić. ? Jeśli w przyszłym sezonie nadal będę trenerem PGE Skry, to przed meczem z Resovią w Bełchatowie rzeszowianie będą mieli trening według zasad międzynarodowych. To jest jedyna droga żeby dbać o wysoki poziom rozgrywek. Nie powinno się myśleć tylko kategoriami rewanżu wobec drużyny przeciwnej ? deklaruje Włoch."

Przez cztery ostatnie sezony, panie Piazza.
Niezmiernie się cieszę, że pan Piazza nie zamierza się mścić. Tylko, że jego zemsta czy brak zemsty lata mi luźnym kalafiorem.
Pan Piazza powołuje się na mecz Pucharu Polski, ale nie sięga pamięcią do meczu 4. kolejki PLPS, który odbył się w Bełchatowie 14.10.2017, a rozpoczął się 14:45. O której godzinie wyznaczono trening Resovii w dniu 13.10.2017 r.? Wystarczy odpowiedzieć na jedno prościutkie pytanie i całe oburzenie trenera Piazzy może zyskać właściwy wymiar.
I bądź tu, człowieku, dla kogoś dobrym... Prostak tego nie doceni. Prostak wręcz się oburzy, że już nie traktujesz go lepiej niż on ciebie.
A z tego, co mi wiadomo zwrot "agresywna i nie przystająca do standardów interwencja" jest mocno infantylny w opisie zachowania ludzi ze Skry.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.