Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1430909 razy)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5060 dnia: Czerwca 13, 2020, 13:53:31 pm »
Przeczytałem wywiad z Prezesem Góralem i napiszę tak : nikomu już nie wierzę.  8) Każdy mówi co innego.
Jedno jest pewne, nasz system scautingu przestał istnieć wraz z odejściem Kozłowskiego.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5061 dnia: Czerwca 13, 2020, 14:07:24 pm »
po co było szukać zawodników, jak całe Katowice były do wzięcia ;D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5062 dnia: Czerwca 13, 2020, 16:45:41 pm »
Przeczytałem wywiad z Prezesem Góralem i napiszę tak : nikomu już nie wierzę.  8) Każdy mówi co innego.
Jedno jest pewne, nasz system scautingu przestał istnieć wraz z odejściem Kozłowskiego.
Ja myślę że scauting przestał istnieć jeszcze wcześniej, a mianowicie wtedy gdy podziękowano Markowi Karbarzowi. To nie był skauter , ale on miał niesamowitą wiedzę i dobrze czuł siatkówkę. Po jego odejściu to sam trener Kowal był takim skauterem, to on wyszukał Lotmana, Jaeschke, czy Ivovića.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5063 dnia: Czerwca 14, 2020, 00:23:00 am »
Przeczytałem wywiad z Prezesem Góralem i napiszę tak : nikomu już nie wierzę.  8) Każdy mówi co innego.
Jedno jest pewne, nasz system scautingu przestał istnieć wraz z odejściem Kozłowskiego.
Tu się zgodzę, Tomek Kozłowski był naszym ostatnim scoutem ale już wcześniej zaczęły się problemy. Dobre kluby mają kilku scoutów którzy oglądają słabsze ligi jak niemiecka, francuska, hiszpańska oraz NCAA czy inne ligi.  Najlepszym przykładem są kluby włoskie które wyciąganą dobrych perspektywicznych zawodników a u nas jest z tym różnie. Mówię generalnie o lidze a nie tylko o Resovii

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5064 dnia: Czerwca 15, 2020, 22:23:37 pm »

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5065 dnia: Czerwca 19, 2020, 09:18:38 am »

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5066 dnia: Czerwca 21, 2020, 21:57:01 pm »

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5067 dnia: Czerwca 25, 2020, 17:45:30 pm »
https://sport.tvp.pl/48690765/siatkowka-plusliga-zbigniew-bartman-o-asseco-resovii-rzeszow-policzek-wymierzony-w-zawodnikow

"Różnica jest też taka, że po raz pierwszy od lat został zatrudniony trener "topowy". Po odejściu Andrzeja Kowala nie było szkoleniowca, który miałby takie CV, jak Alberto Giuliani. Choć nie miałem przyjemności z nim współpracować, wielokrotnie grałem przeciwko jego zespołom i bardzo podobał mi się sposób, w jaki były prowadzone. To będzie bardzo duży atut przed sezonem 2020/2021.

Poprzednie lata pokazały, że składy były mocne, ale nie osiągały sukcesów. Nie jest to więc dla mnie najważniejszy czynnik, jeśli chodzi o budowanie drużyny. Najistotniejszy jest szkoleniowiec. W Rzeszowie końcu zatrudnili tego z najwyższej półki."
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2020, 17:53:20 pm wysłana przez reeman »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5068 dnia: Czerwca 25, 2020, 20:08:32 pm »
K. Sołoducha i M. Lew raczej nie wypowiadali się ostro nt. ostatniego sezonu, ale ZB9 nie brał jeńców.
Ha, przy okazji rozwiał pogłoski odnośnie konfliktu z M. Komendą.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5069 dnia: Czerwca 27, 2020, 10:29:37 am »
K. Sołoducha i M. Lew raczej nie wypowiadali się ostro nt. ostatniego sezonu, ale ZB9 nie brał jeńców.
Ha, przy okazji rozwiał pogłoski odnośnie konfliktu z M. Komendą.
W przypadku gdy wyniki są słabe to atmosfera zawsze siada. Nikt nie chce być twarzą porażki. Konflikty też się pojawiają, bo nie idzie.
A pracownicy klubu podczas kontraktu zazwyczaj nie wypowiadają się negatywnie o klubie.