Autor Wątek: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45  (Przeczytany 23730 razy)

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 08, 2018, 22:44:27 pm »
Swoją droga proszę zobaczyć ile znaczyli dla nas Fabian i Pit obecni niestety oprócz limitów są gorsi - dlatego nauczka dla nas nim kogoś wyrzucimy a i dla naszego nowego prezesa

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 08, 2018, 22:48:19 pm »
Każdy zawodnik i jego odejście to osobna historia. Nie ma wspólnego mianownik. Część chciało odejść, z częścią my chcieliśmy się rozstać. Ale tam jak powyżej napisano selekcja do klubu była dobra, wielu wybitnych graczy przeszło przez Resovię. Niestety nie zawsze wszyscy spotkali się w optymalnej formie.
Liga jest dziwna w tym sezonie. Wydaje się, iż ta porażka definitywnie przekreśla nasze szanse na play off. Ale czasem msm wrażenie, iż Resovia ma więcej szczęścia niż rozumu i jakimś cudem wyślizgniemy się do play off.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2018, 22:52:38 pm wysłana przez A :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 08, 2018, 23:00:40 pm »
Dla mnie najważniejsza na przyszłość jest stabilizacja, koniec z rewolucją kadrową.
Jeśli najważniejsza jest stabilizacja, to wychodzi z tego komedia  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 08, 2018, 23:04:10 pm »
Dziś po transmisji w TV, wybraliśmy się rodzinnie na Developerski.
Dzieci po meczu mi powiedziały: "tata w końcu mecz w którym 'nasi' wygrali" ;)
Się doczekać nie mogę kiedy to powiedzą w końcu po meczu Chłopaków

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 08, 2018, 23:12:07 pm »
Jeśli najważniejsza jest stabilizacja, to wychodzi z tego komedia  ;D
Wychodzi w tym sezonie, ale jak napisałem wczesniej indywidualnie to nie są źli zawodnicy, niektórzy nie są w formie. I w dodatku większość się poznała przed sezonem.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 08, 2018, 23:41:40 pm »
Czyli zawodników mamy dobrych, trenera mamy dobrego, więc trzeba jeszcze ze 3 lata się poznawać i... brązowy medal mistrzostw Polski?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 09, 2018, 00:18:03 am »
Zawodnicy są średni ew. dobrzy - może jeden bardzo dobry wybitnych brak , tak jest cieżko o medal w Polsce zróbmy projekt jak Szczecin ale podparty na finansowych fundamentach , zaksa ma wybitnego rozgrywajacego i to w Polsce wystarcza w Europie już nie , jakby mieli Leona i Kurka to powalczyli by wszędzie .

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 09, 2018, 10:19:46 am »
Czyli zawodników mamy dobrych, trenera mamy dobrego, więc trzeba jeszcze ze 3 lata się poznawać i... brązowy medal mistrzostw Polski?
A Ty widzę zmieniłeś postrzeganie o 180°. Mecz z Jastrzębiem tak Cię wzburzył? Jeszcze niedawno nie można było konstruktywnie krytykować poszczególnych zawodników np. Redwitza czy Mikę, a teraz podważasz cały skład.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 09, 2018, 10:36:20 am »
Bo:
1. rozmowa nie dotyczy meczu z Jastrzębiem,
2. skąd wnosisz, że "nie można było konstruktywnie krytykować poszczególnych zawodników"?
---------------------------------------
Niczego nie zmieniłem. Uważam jedynie, że argument o "poznawaniu się" jest mało poważny. Bo ileż można się poznawać? To jest (podobno) zawodowy sport, a nie kółko zainteresowań.
---------------------------------------
Mecz z JW mnie nie wzburzył. Wzburzyło mnie zlekceważenie KMŚ - jedynej imprezy, na której mogliśmy zaistnieć w tym sezonie.
Mnie to bez różnicy czy w +L zakończymy sezon na 8. czy na 12. miejscu, obyśmy tylko obronili się przed spadkiem.
Przy naszym myśleniu problem "poznawania się" jest jednym z ostatnich problemów, bo albo będziemy słabi i żadne "poznawanie się" nam nie pomoże, albo będziemy mocni i w następnym sezonie stracimy swojego najlepszego zawodnika (na którego "nas nie stać") i znów trzeba się będzie "poznawać". To jest nasz główny problem.
----------------------------------------
Zabawne jest również to, że gdy drużyna zbiera się na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek, to "wszyscy" chcą koniecznie, żeby głównym punktem tego tygodnia była prezentacja drużyny, a przecież to jest czas, w którym wypadałoby "się poznać i zgrać".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2018, 10:52:14 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia 08.12.2012, godz.14.45
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 09, 2018, 10:57:42 am »
Ad 1. Ja również nie odnoszę się do tego meczu.
Ad 2. Wydawało mi się, że gdy ktoś( ja też) krytykował jakiegoś zawodnika, to Ty się z tym nie zgadzałeś i np. twierdziłeś że trzeba dać czas niektórym zawodnikom np. Mice. Teraz podważasz koncepcję całego składu.

Nie miałem na myśli stricte poznawania tylko zgrania. Dlaczego Zaksa nie ma dużo lepszego personalnie składu od nas a gra o niebo lepiej?
To jak ty byś to widział: wymienuamy po tym sezonie pół składu czy nie? Tylko nie pisz o Kurku, Leonie czy Kubiaku bo sam wiesz że małą mamy szansę na choćby jednego z tych zawodników.
I po czym wnosisz że zlekceważyliśmy KMŚ? Chodzi o kibiców czy zawodników? Bo wątpię by zawodnicy zlekceważyli.