Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111781 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #590 dnia: Kwietnia 10, 2018, 09:33:17 am »
Widzisz RZW nie mam umiejętności bilokacyjnych i po prostu będąc na Malcie nie byłem w stanie fizycznie być na Podpromiu, gdy była możliwość to byłem na meczach siatkarskich, nie znaczy to wcale, że ich (powtórek)nie oglądałem w telewizji, jak czyni wielu kibiców, im nie zarzucasz że nie chodzą na Podpromie. Na mecze chodziłem ale nie kibicowałem, jak robi wielu kibiców, przyczynę tego stanu byłeś łaskaw przytoczyć. To tyle w temacie mojej absencji w hali. Czy ja odbieram komukolwiek prawo do wk...... na Kowala, gdzie to wyczytałeś ?. No widzisz RZW ostatnim zdaniem tak jakbyś odmawiał mi prawa do reakcji na zachowanie Kurka, nota bene miałem okazję osobiście zweryfikować jego słowa, a mi wmawiasz jakobym odmawiał podobnego prawa w stosunku do trenera. Jeśli poczułeś się obrażony przez Kowala, to znaczy że byłeś jednym z tych, do których słowa owe kierował. Co jest złego w stwierdzeniu, żeby napić się wody, to taka przenośnia, podobnie jak wdech-wydech itp. Co do słów o nieznaniu się na siatkówce, to chyba nie ma zakazu aplikacji na funkcję trenera, warunkiem jest chyba tylko zdanie licencji. Piszesz o przegranym meczu w Kielcach, ale celowo nie piszesz o porażce Serniottiego z Aluronem. Co zaś się tyczy tego pierwszego meczu, to chociażby Śliwka w przyjęciu wyglądał  nieco lepiej (nie tylko statystycznie, ale i faktycznie). Mi nie chodziło o to aby przerzucać się swoimi racjami, dlatego porównałem tylko mecze przegrane przez obu trenerów i pokazać, że wcale nie ma różnicy w prowadzeniu zespołu i klasie trenerów. Ty twierdzisz, ze ja uważam Kowala za mega trenera, to znowu nadużycie z Twojej strony, bo ja nigdy tak nie pisałem, jedynie zwracałem krytykantom trenera uwagę na inne aspekty pracy trenera i jego zdobycze. To miało wytrącić argumenty jakoby Kowal jest kiepskim trenerem. Skoro Kowal wygrywał mecze z trenerami lepszymi to znaczy że jest gorszym, czy lepszym, możesz mnie oświecić? Kowal moim ulubieńcem nie jest, także nie nadużywaj takich określeń, bo co innego jest wypowiedzieć swoje zdanie, czy opinię na temat pracy, wyników, czy prowadzenia zespołu, a czym innym jest uwielbienie. Szastamy zbyt często pewnymi określeniami, nie zawsze mającymi zastosowanie w danej sytuacji czy mijającymi się z rzeczywistością.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #591 dnia: Kwietnia 10, 2018, 10:21:33 am »
Dobrze Majer.
Nie chodziłeś na Podpromie, bo zwłaszcza w listopadzie albo w grudniu mecze na W22 odbywają się o 14.45 czy 17.00 lub później.
Czasem naprawdę lepiej mądrze milczeć.

I nie odwracaj kota ogonem. Uważasz Kowala za mega trenera. No chyba, że się w międzyczasie coś zmieniło. Pamiętam jak mówiłeś, że jest najlepszym trenerem w dziejach Resovii. Jest czy nie jest? Skoro jest lepszy od Strzelczyka, to chcesz powiedzieć, że nie jest mega trenerem?

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #592 dnia: Kwietnia 10, 2018, 10:44:51 am »
Trzymam za słowo Administratora-koniecznie trzeba utworzyć wątek"Trenera",bo mam już dość czytania "przepychanek" w innych wątkach.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #593 dnia: Kwietnia 10, 2018, 11:00:22 am »
Trzymam za słowo Administratora-koniecznie trzeba utworzyć wątek"Trenera",bo mam już dość czytania "przepychanek" w innych wątkach.

Ja też mam już dość czytania tych przepychanek, szczególnie, że otwieram forum poprzez "zobacz najnowsze posty", więc nawet przeniesienie tego do innego wątku niewiele mi da. Wiem, że na formu panuje wolność i każdy ma prawo pisać co chce (poza regulaminowymi ograniczeniami). Ale ponieważ w tę zabawę sa zaangażowane trzy czy cztery osoby, może rozważylibyście przeniesienie tego na PW ?
Wasza "rywalizacja" zabija to formum. Nie wiem jak to działa u innych, ale ja mam tak, że wchodzę, chcę coś napisać o zawodnikach czy meczu.... widzę 3 elaboraty na temat wyższości/nizszości trenera, kilka personalnych wycieczek.... i odechciewa mi się pisać.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #594 dnia: Kwietnia 10, 2018, 11:21:15 am »
Przepraszam bardzo, a to filozofia pominąć wśród nieprzeczytanych wątek pt. "Andrzej Kowal ponownie trenerem ..."
A przy okazji: czyżbyś chciał zostać mooderatorem forum? (od mood https://translate.google.com/#en/pl/mood)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #595 dnia: Kwietnia 10, 2018, 11:31:50 am »
A przy okazji: czyżbyś chciał zostać mooderatorem forum? (od mood https://translate.google.com/#en/pl/mood)

Bymajmniej. Nie mam pojęcia skąd Ci to przyszło do głowy.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #596 dnia: Kwietnia 10, 2018, 13:13:54 pm »
Od 3 lat ubolewam nad tym, w co przekształciło się nasze Forum.
Cieszę się, że wreszcie zabierają głos osoby, które mają dość dyskusji "o wyższości trenera X nad trenerem Y".
Cieszę się, że te osoby nareszcie nabrały odwagi, żeby się wypowiedzieć.
Brakowało mi Was.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #597 dnia: Kwietnia 10, 2018, 14:50:07 pm »
Tak RZW, powiedziałem że trener Kowal jest najlepszym trenerem w historii Resovii, bo tak jest, zresztą jest to nie tylko moje zdanie. Trener Strzelczyk był bardzo dobrym trenerem, ale czy bez takich zawodników jak Jan Such, Stanisław Gościniak, Marek Karbarz i wielu innych wybitnych zawodników osiągnąłby to co osiągnął?. Owszem były ośrodki jak Olsztyn, Sosnowiec, Szczecin, Wrocław, czy Warszawa, które miały też mocne składy, ale to w Resovii był trzon reprezentacji, jak niedawno jeszcze w Bełchatowie. Strzelczyk był wybitnym trenerem, Andrzej ma większe osiągnięcia (oczywiście dłużej pracuje, więc to normalne) stąd moje i nie tylko moje zdanie, że to najlepszy trener w historii Resovii. Trener Strzelczyk dotarł do finału pucharu, który teraz nazywa się LM, Kowal również, ale mało kto docenia to u Kowala, a on nie miał takich zawodników jak wcześniej podałem. Kwestionujesz że Kowal ma co najmniej takie same osiągnięcia jak Strzelczyk? Patrona hali uważasz za wybitnego trenera, więc dlaczego Andrzejowi odmawiasz takiego miana. Napisałeś że bez mała cały sezon nie było mnie na Podpromiu, manipulując w ten sposób, przecież napisałem że jak mogłem to byłem, masz kłopoty ze zrozumieniem pisanego języka polskiego. Bez mała tzn większość, a tu nie masz racji, bo na prawie połowie meczów byłem. Ktoś napisał, że Majer nie chodził na Podpromie, podchwyciłeś to i piszesz bzdury, ja pisałem że nie chodziłem, a nie pisałem że w ogóle nie chodziłem, mam świadków na moją obecność więc jeśli chcesz......................, nie pisz więc bzdur. W stwierdzeniu, że czasem lepiej mądrze myśleć jest wiele racji, tak więc weź Sobie to do serca.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2018, 15:25:23 pm wysłana przez Majer »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #598 dnia: Kwietnia 10, 2018, 15:29:13 pm »
Majer i inni którzy będą mu odpowiadać, bardzo was proszę o szanowanie innych użytkowników i bez wycieczek osobistych. Wymieniajcie się na argumenty a nie "epitety". Na pewno wycieczki osobiste nie przekonają drugiej strony do Twoich racji.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #599 dnia: Kwietnia 10, 2018, 15:33:24 pm »
Majer,
Kiedyś Ci powiedziałem, że Kowal jest trenerem z największymi osiągnięciami w historii Resovii. To pozostaje bezsprzeczne.
A dlaczego nie najwybitniejszym? Bo Strzelczyk wraz ze swoimi zawodnikami wynalazł proch. Tym prochem była podwójna krótka.
Czy Kowal coś takiego wynalazł. Mnie jedynie przychodzi do głowy ... zamykanie treningów. Rzecz niebywała i niespotykana w historii Resovii. Za pierwszym razem nawet się dystansowałem od podjazdów na niego w związku z tym. Liczyłem, że może jest w tym jakaś ukryta myśl. Prochu niestety nie wynalazł.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kończę. Dyskusja nie ma sensu. Nie odbieram Ci prawa do Twojego zdania. Proszę o wzajemność.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trzymam kciuki za Resovię w weekend. Trzymam kciuki za Resovię w dalszej części sezonu. W tym za Kowala.
Pamiętam i jestem mu wdzięczny za te wspaniałe chwile, które nam dostarczył.
Mam nadzieję, że jeszcze dostarczy!