Autor Wątek: Liga rosyjska  (Przeczytany 170422 razy)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 02, 2013, 15:03:23 pm »
Mecz na ichniejszy czas, to 19.00, to u nas 17.00 wychodzi - sprawdzałem na mapie ile u nich jest później czas.

Łatwy sukces ekipy Grozera 3-0, Dynamo grało dobrze tylko w 1 secie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2013, 21:16:21 pm wysłana przez spider2you »
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 02, 2013, 21:59:10 pm »
Fatalna gra Moskwy, Kurek słabiutko tak jak i pozostali. Mecz fatalny. Trener Dynama powinien po tym sezonie polecieć. Tam cały zespół gra przez cały sezon kichę. Kontuzje nie mogą być usprawiedliwieniem takiej kaszany.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 02, 2013, 22:01:26 pm »
Podobało mi się "Biełogorie rozbił Dynamo Moskwa 3:0. Wyników poszczególnych setów - ze względu na szacunek dla Dynama - nie będziemy przytaczać."  ;D
Kciuki za Dżordża trzymałam ale w życiu bym nie pomyślała, że Moskwa może taki łomot dostać  :o

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 02, 2013, 22:07:51 pm »
Ja oglądałam ten mecz z niedowierzaniem. Blamaż Dynama to był...

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 02, 2013, 22:08:02 pm »
Kurka przerosła waga spotkania - tyle w temacie. Szkoda, bo myślałam, że będzie już tylko lepiej, a wychodzi na to, że jest nadal tak samo.. Kolega Veres zresztą podobnie tyle tylko, że on dopiero wrócił. Bartosz jednak wcześniej miał zajęcia na 'wyczucie' piłki.
Nie wróże nic dobrego dla Dynama w tym roku mimo, że całym serduchem jestem z Bartoszem i Grankinem.
Jeżeli Dynamo odpadnie w ćwierćfinale, a Bartosz ma kontrakt 1+1 to chyba pokusze się o stwierdzenie, że może się już pakować. Pewnie, może się myle, ale kogoś głowa za ten wynik poleci. Trenera? Szczerze mówiąc wątpie. To zawodnicy są nieźle opłacani więc i niezłej gry się od nich oczekuje. Kontuzja kontuzją, ale lada moment będzie koniec ligi i co? Dynamo to jest jego pracodawca, a nie lecznica.. :/

Grozer Mistrz ! :D Niektóre akcje po prostu palce lizać.. Ach, Dżordżu, jak miło było Cię znowu zobaczyć!

Staty - http://www.belogorievolley.ru/season-2012-2013/stat-2012-2013/10153-2013-04-02-belogorie-dynamo-m-stat.html
Seize the day or die regretting the time you lost.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 02, 2013, 22:26:31 pm »
Tylko, że cały zespół Moskwy gra fatalnie w tym sezonie. Nie jeden czy dwóch zawodników. W takim przypadku wydaje mi się, że poleci głowa trenera.

Łoszek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 04, 2013, 19:11:02 pm »
Ma ktoś może link do terminarza ligi rosyjskiej? Nie umiem j.rosyjskiego, żeby sam znaleźć, ale literki znam, więc nazwy drużyn sobie odczytam.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 05, 2013, 17:05:01 pm »
http://tvstart.ru/?p=5247 Kurek vs Grozer, mecz już trwa !
Seize the day or die regretting the time you lost.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 05, 2013, 17:47:10 pm »
paula16; jesteś nieoceniona, właśnie oglądam mecz, Biełgorod miażdży!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Liga rosyjska
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 05, 2013, 18:04:27 pm »
paula16; jesteś nieoceniona, właśnie oglądam mecz, Biełgorod miażdży!

Dokładnie oglądajcie bo to może być ostatni mecz Bartosza w biało-niebieskich ;D
A tak całkiem serio.. Szkoda mi Dynama. Ostatnio Konrad Piechocki opowiadał o świetnej grze w LM w której to Skra pokonała Dynamo Moskwa - przepraszam bardzo, a co w tym roku Dynamo Moskwa pokazało? Poza rewanżowym meczem właśnie z Biełgorodem graja kaszanę. Kontuzje kontuzjami, ale to byłoby zbyt proste by całkowicie na kontuzje zwalić beznadziejny sezon. Dlatego nie wiem czy w tym wypadku Piechocki ma się czym chwalić. Z taką grą jaką prezentuje Dynamo ( a wtedy jeszcze bez Kurka i Veresa) to by Politechnika bez problemu pyknęła.

A Grozer? Jak za dawnych lat.. W Resovi :P Teoretycznie nie pamiętam kiedy ostatni raz dobrze zaatakował Khtiej bądź Tietiuchin.. Grozer, Grozer, Muserski, Grozer, Muserski, Grozer, Grozer, Duff.. I tak w kółko. Gra doskonała, ale wydaje mi się, że zbyt schematyczna. Skuteczna, bo o to chodzi, ale mnie nie przekonuje.
Seize the day or die regretting the time you lost.