Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111803 razy)

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 04, 2017, 08:46:26 am »
Tak jakoś mi się przypomniało, jak siedząc w swoim sektorze z moimi sąsiadami żartowaliśmy, widząc Kowala u góry w akwarium, że tylko czekać, jak Andrzej zweryfikuje pracę nowego trenera i ani się nie obejrzymy, kiedy przejmie ster. No tośmy se pożartowali...

Eh miałem tak samo w sektorze L  :-\
O Resovio Ma czy to jeszcze Ty czy to już dawno nie Ty  :(
Dobrze ktoś tu już napisał ciekawe co z Tichaczkiem.....ja dorzucę jeszcze Śliwkę, Depowskiego......
Skoro jak twierdzi się tu że to zawodnicy zwolnili Trenera to mają teraz dopiero Mikołaja  ;D wiec ja im wszystkim życzę teraz Wesołych Świąt
Ale wiecie co - nie odpuszczę chodzenia na mecze jeszcze - ale oprócz kibicowania na miarę widowiska ciągle będę się przyglądał i będę krytykował

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 04, 2017, 08:58:33 am »
Mamy krótki komunikat i ostatnie spotkania na podstawie których można ocenić skąd taka decyzja. To dalej jednak dosyć mało informacji i pewnie w ciągu najbliższych dni dowiemy się więcej szczegółów.

Dosyć zaskakująca decyzja zarzadu, zasadnicze pytanie czy to klub podziękował Robertowi czy to może nasz trener stwierdził że opuszcza statek.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 04, 2017, 09:05:50 am »
Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
Mam prośbę, poczekajmy na efekty pracy Andrzeja...

Wiesz co Pędzel. My mamy czekać na efekty pracy starego/nowego trenera podczas gdy klub nie czekał na efekty nowego/starego czyli Roberto.

I nic więcej pisać mi się nie chce pisać, podobnie jak chodzić na Podpromie!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2017, 09:31:24 am wysłana przez reso_viak_zwawy »

spareq

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 04, 2017, 09:31:58 am »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,roberto-serniotti-zwolniony-z-asseco-resovii,artykul,833146,1,899.html

 >:(
Cytuj
Trener Serniotti był  zaskoczony tą decyzją i nie chciał jej komentować. - Dowiedziałem się o niej przed niedzielnym treningiem i brak mi na razie słów - stwierdził krótko włoski szkoleniowiec.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 04, 2017, 09:39:15 am »
Kowal ponoć w radiu powiedział, że do sztabu dołącza no kto?- tak Marcin Ogonowski.   

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 04, 2017, 09:41:11 am »
to są już kpiny w żywe oczy z kibiców ... czy ten klub gra dla Asseco czy dla nas kibiców? człowiek który zatopił okręt wraca aby go ratować !!! omg

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 04, 2017, 09:45:45 am »
Kowal ponoć w radiu powiedział, że do sztabu dołącza no kto?- tak Marcin Ogonowski.

Następny będzie komunikat o zamknięciu treningów?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 04, 2017, 09:48:43 am »
Następny będzie komunikat o zamknięciu treningów?

Naturalna kolej rzeczy  ;D . Trzeba  ściągnąć presję z naszych "gwiazdeczek"  ;)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 04, 2017, 09:50:45 am »
Kowal ponoć w radiu powiedział, że do sztabu dołącza no kto?- tak Marcin Ogonowski.
A kto będzie tablet trzymał?

Lewy21

  • Gość
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 04, 2017, 09:52:43 am »
Do mnie jeszcze nie dotarło to co się stało.

 Korpoludki skompromitowały siebie, oraz barwy Resovii, od tego momentu nie ma najmniejszych wątpliwości, że w klubie asseco ma miejsce ręczne sterowanie. Daje kasę, więc mogę wszystko, a kibiców mam w d...
Jest mi ogromnie żal trenera Serniottiego i cała ta sytuacja może sprawić, że żaden szanujący i znaczący trener do asseco nie będzie chciał już przyjść.
Co do powrotu trenera Kowala, to teraz zobaczymy jego prawdziwy warsztat trenerski, bo to że nie ma honoru i j..j to wiadomo od dawna.
Osobiście będę chodził nadal na mecze i je ogladal, koniec wspierania czegoś co ma nas kibiców za nic.