Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111805 razy)

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #100 dnia: Grudnia 04, 2017, 15:37:35 pm »
To nie do końca tak. Zapewne w kontrakcie były odpowiednie klauzule. Klub (bo nie napiszę, że my) z nich skorzystał i zapewne zapłaci Roberto tyle ile musi.

A wtedy była umowa która nie była wiążąca ostatecznie zawodnika z klubem i dzięki temu skorzystał agent.
Szkoda że ten twór ma w nazwie Resovia, jakby to było Asecco, to spoko niech sobie robią co chcą, ale to jest Resovia...

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #101 dnia: Grudnia 04, 2017, 16:19:04 pm »
Ja czekam na news " Prezes Górski podał się do dymisji - i została ona przyjęta" od czasu sprawy Grozera nigdy mnie nie przekonał ... Swoją drogą Serniotti też mnie nie przekonał ale po wyczynach Travicy czy Kowalach i różnych planach naprawczych po ludzku należało dać Mu szansę
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2017, 16:21:57 pm wysłana przez mumcio »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #102 dnia: Grudnia 04, 2017, 16:53:13 pm »
Cytuj
Swoją drogą Serniotti też mnie nie przekonał ale po wyczynach Travicy czy Kowalach i różnych planach naprawczych po ludzku należało dać Mu szansę
I słusznie; należało dać Serniottiemu szansę, ale tutaj liczy się biznes, wizerunek firmy Asseco. W takich sytuacjach ruchy bywają gwałtowne i zaskakujące.
Mnie też zaskoczyła ta informacja i zwyczajnie szkoda mi Serniotiego. Jako przeciętny kibic nie mam wpływu na decyzje. Wypada mi przyjąć ten ruch Zarządu ze spokojem i dalej kibicować. Dla mnie najważniejsze jest jak najlepsza pozycja Asseco Resovii, aby była w finałach Pucharu Polski i żeby walczyła w Play Offach Plus Ligi.
To co pokazali zawodnicy w meczu z ONICO Warszawa nie napawało optymizmem, to był piach i przejście obok meczu.
Jest nadzieja, że coś drgnie. Miałem już w grudniu nie jechać na mecz, ale teraz będę chciał zobaczyć drużynę walczaków, taką jaką chcieliśmy oglądać.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #103 dnia: Grudnia 04, 2017, 17:59:52 pm »
Sponsorzy, zarządy, zawodnicy, trenerzy się zmieniają, kibice zostają.

Jak ktoś traktuje kogoś źle niesprawiedliwie, to ja zawsze staram się to osobę bronić, nie przyglądać się temu i jakoś przeciwdziałać, a jeśli dzieje się to pod moim/naszym dachem?. To ciężko mi z tym przejść do dnia powszedniego? bo koniec końców też jesteśmy tą Resovią, a nie zbędnym dodatkiem i zapchajdziurą?
Wkurza mnie że właśnie pod tym naszym dachem są gwałcone podstawowe zasady, wkurza mnie to bo Górski z całą resztąodejdzie, a smród zostanie i będzie się ciągnął.

Choć rozumiem że dla niektórych liczy się wynik, czy gwałtem, czy nożem w plecy, czymkolwiek.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #104 dnia: Grudnia 04, 2017, 18:02:28 pm »
z wywiadu:

"... Wyniki były za słabe
Ostatnie wyniki i gra zespołu nie były satysfakcjonujące dla sympatyków naszego klubu i sponsorów.
Dlatego podjęliśmy dość trudną decyzję o rozwiązaniu umowy z trenerem Serniottim informuje prezes Asseco Resovii Bartosz Górski. "

- Czyli to też przez nas ... ;-)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #105 dnia: Grudnia 04, 2017, 18:31:47 pm »

- Czyli to też przez nas ... ;-)

A było pisać na forum "Kowal wróć" itp. ???  Trzeba uważać z życzeniami/żartami  ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #106 dnia: Grudnia 04, 2017, 18:46:38 pm »
Dopóki Adam Góral będzie bawił się w siatkówkę, będzie stawiał na Andrzeja Kowala i tyle w temacie. Żaden zarząd, żaden prezes tylko właściciel podejmuje takie decyzje.

Jak się Adamowi Góralowi w końcu znudzi to będzie można zrobić zrzutkę jak Trefl Gdańsk i wtedy to kibice, będący całkowitym sponsorem klubu mogli by mieć coś do powiedzenia.

Zresztą w każdej chwili ktoś z kibiców może założyć klub... Jeśli nie chcecie już kibicować tej Resovii, to nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć swoją. Jacyś chętni? Developres pokazał że w kilka lat można awansować do ekstraklasy. Także powodzenia  ;)

Lewy21

  • Gość
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 04, 2017, 18:52:38 pm »
Dopóki Adam Góral będzie bawił się w siatkówkę, będzie stawiał na Andrzeja Kowala i tyle w temacie. Żaden zarząd, żaden prezes tylko właściciel podejmuje takie decyzje.

Jak się Adamowi Góralowi w końcu znudzi to będzie można zrobić zrzutkę jak Trefl Gdańsk i wtedy to kibice, będący całkowitym sponsorem klubu mogli by mieć coś do powiedzenia.

Zresztą w każdej chwili ktoś z kibiców może założyć klub... Jeśli nie chcecie już kibicować tej Resovii, to nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć swoją. Jacyś chętni? Developres pokazał że w kilka lat można awansować do ekstraklasy. Także powodzenia  ;)

Góral sam tego klubu ani nie stworzył, ani sam go nie sponsoruje. Ceny karnetów są najwyższe w PlusLidze i chociażby z tego względu mógłby chociaż udawać, że szanuje kibiców.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 04, 2017, 19:02:05 pm »
A myślisz że Góral ma jakiekolwiek pojęcie o tym, co myślą kibice? Niby skąd? Robi to, co uważa za słuszne.

Sam nie sponsoruje ale gdyby nie jego kasa klubu by nie było. Tak wygląda stosunek reszty sponsorów do kasy z Asseco. Karnety? 3300 * średnio 500 tj zaledwie 1,6 mln ok drugi sponsor po Asseco ale to starcza na tzw waciki. Pomyśl ile daje Asseco skoro przepaść pomiędzy pierwszym a drugim sponsorem jest tak duża. A skoro kibice są drugim sponsorem to znaczy, że żaden inny nie daje nawet miliona na klub... Dlatego Adam Góral rządzi.

Lewy21

  • Gość
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 04, 2017, 19:16:00 pm »
A myślisz że Góral ma jakiekolwiek pojęcie o tym, co myślą kibice? Niby skąd? Robi to, co uważa za słuszne.

Sam nie sponsoruje ale gdyby nie jego kasa klubu by nie było. Tak wygląda stosunek reszty sponsorów do kasy z Asseco. Karnety? 3300 * średnio 500 tj zaledwie 1,6 mln ok drugi sponsor po Asseco ale to starcza na tzw waciki. Pomyśl ile daje Asseco skoro przepaść pomiędzy pierwszym a drugim sponsorem jest tak duża. A skoro kibice są drugim sponsorem to znaczy, że żaden inny nie daje nawet miliona na klub... Dlatego Adam Góral rządzi.

Klub sportowy bez kibiców nie ma racji bytu, o czym już kilku biznesmenów/sponsorów się przekonało. Resovia nie jest pustym hasłem, tylko wielopokoleniową tradycją, której wartości w banknotach nie przeliczysz i którą tworzyli m.in. kibice, najwidoczniej Góral i jego przyboczni o tym zapomnieli, a to nie wróży nic dobrego na przyszłość.