Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111792 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 04, 2017, 19:29:46 pm »
Ale tak naprawdę ilu kibiców się tu negatywnie wypowiada 10? Ilu zagwiżdże na meczu 15? Nie dramatyzujmy. Będą wyniki będą kibice. Nie w tym sezonie to w następnym.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 04, 2017, 19:44:33 pm »
Dopóki Adam Góral będzie bawił się w siatkówkę, będzie stawiał na Andrzeja Kowala i tyle w temacie. Żaden zarząd, żaden prezes tylko właściciel podejmuje takie decyzje.

Jak się Adamowi Góralowi w końcu znudzi to będzie można zrobić zrzutkę jak Trefl Gdańsk i wtedy to kibice, będący całkowitym sponsorem klubu mogli by mieć coś do powiedzenia.

Zresztą w każdej chwili ktoś z kibiców może założyć klub... Jeśli nie chcecie już kibicować tej Resovii, to nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć swoją. Jacyś chętni? Developres pokazał że w kilka lat można awansować do ekstraklasy. Także powodzenia  ;)

Droga Damo. Myślę, jak na osobę szanującą się  , język, którego użyłaś jest bardzo arogancki. . Bardzo proszę przeczytaj jeszcze raz i zastanów się , czy o to Ci chodziło. Czy przyszło Ci do głowy Droga Damo , że kibicami, których tak szorstko potraktowałaś  , są wieloletni kibice Resovii. Myślę Młoda Damo, że Ci Kibice oddawali swój czas , swoje zdrowie dla RESOVII, gdy Ciebie Młoda Damo, wożono w wózeczku.
Zatem wypraszam sobie Droga Damo taki ton do Resoviackiej Braci, która była i jest częścią Biało-Czerwonej Resovii.
Wnioskuję Droga Damo, że pokazując brak szacunku do kibiców, mających odmienne od Ciebie zdanie, obojętne jest Ci jak będą postrzegane biało-czerwone barwy. Ważne, że to Pan Góral ma pieniądze i może zrobić wszystko co mu się podoba.  A to, że Resovia stała się pośmiewiskiem   dla całej  siatkarskiej kibicowskiej rzeszy, co tam. Niech se założą klub, wtedy będą mogli się pośmiać.
Droga Damo zareagowałem, bo wiem co znaczy szacunek do biało-czerwonych barw, jej historii i kibiców. Nauczył mnie tego mój ŚP. Tato. Dlatego Młoda Damo, przez pamięć mojego Taty nie pozwolę , abyś szydziła również ze starszych kibiców, dla których przyjście na Podpromie jest wielkim trudem, a którym może nie podobać się wczorajsza decyzja Zarządu klubu . 
Bardzo Cię proszę Droga Damo zmień ton, bo to nie jest pierwszy Twój,  tak arogancki wpis. Pamiętaj szanuj innych, wtedy i Ciebie poszanują. W przeciwnym wypadku spotkać Cię może przykrość, podobna do tej (albo i gorsza), którą Ty byłaś przyczyną. 
Pozdrawiam i życzę szerszego patrzenia na świat, aniżeli przez pryzmat grubości portfela.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 04, 2017, 20:33:50 pm »

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 04, 2017, 20:52:32 pm »
Fajny wątek z Reprezentacją , ale patrząc na potrzeby kadrowe naszego trenera to bez Leona Andrzej na Reprezentację się nie porywa więc na razie zajmie się naszą kochaną Resovią .

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 04, 2017, 20:56:15 pm »
Andrzej Kowal "Wracam"
https://www.facebook.com/tvp.rzeszow/videos/775152072683221/

Mój szok, zamiast mijać, zaczął znowu się pogłębiać...  ???
Wychodzi na to, że ten zły Serniotti wziął i zaorał wszystko.  ::) Wypalona gleba  ;D
Ale jaja...  ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 04, 2017, 21:13:08 pm »
Swoją drogą to działacze PZPSu mogą się od nas wiele nauczyć. Oni trenera szukają już pół roku.

Przynajmniej jeden argument przeciwnikom Andrzeja w kadrze został obalony. Andrzej znów trenerem klubu.

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 04, 2017, 21:21:35 pm »
[
Ale tak naprawdę ilu kibiców się tu negatywnie wypowiada 10? Ilu zagwiżdże na meczu 15? Nie dramatyzujmy. Będą wyniki będą kibice. Nie w tym sezonie to w następnym.
Dla mnie nie jest ważne ilu będzie takich kibiców, ale co sobą reprezentują czy barwy biało-czerwonej Resovi są szanowane bo ja jako kibic siatkówki który na mecze chodziłem jeszcze na WOSiR nie pozwolę się traktować jak coś co nie istnieje. A za takich kibiców jak Ty która przychodzisz na Podpromie aby zrobić sobie selfi że jesteś na meczu i jesteś kul to mi wstyd.    :-[

ajsmen90

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 04, 2017, 21:33:22 pm »
W Magazynie 7 Strefa Polsatu Sport padło pytanie do Bartosza Górskiego o to czy Andrzej Kowal to opcja tymczasowa czy poprowadzi Resovię do końca sezonu i oczywiście nie uzyskaliśmy nawet odpowiedzi rzetelnej tylko jakieś lanie wody.

I dalej uważam, że zrobienie z Serniottiego kozła ofiarnego to chamstwo ze strony władz klubu. Niezależnie już od tego jak będzie dalej. Na razie to wychodzi, że to wszystko to była ustawka i zarząd robił wszystko, żeby zwolnić Serniottiego, a teraz nadarzyła się okazja. Ale co ten Serniotti ma zrobić z tym składem? Można więcej? No jest 7 miejsce, ale teraz do połowy sezonu są mecze z Katowicami, Będzinem i Szczecinem. Więc i tak prawdopodobieństwo trzech zwycięstw jest dość duże, ale kto ich tam wie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2017, 21:39:34 pm wysłana przez ajsmen90 »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 04, 2017, 22:31:47 pm »
Ajsmen90, Bartek Górski nie mógł na to pytanie udzielić odpowiedzi, bo jej nie zna. Nie on decyduje o takich sprawach. Dostrzegłeś w wywiadzie z naszym prezesem jeden drobny, ale bardzo istotny szczegół? Otóż wśród niezadowolonych z pracy Trenera Serniottiego byli - w pierwszej kolejności - sponsorzy. Resztę dopisz sobie sam. A czy "sponsorzy" czasami nie sięgają aż tak daleko, że za niecały miesiąc okaże się, że Andrzej jest, równie jak dla Asseco, zbawienną opcją dla reprezentacji to...już tylko sami sponsorzy wiedzą. Przecież wiemy, że jak Andrzeja ktoś poprosi to on nie jest w stanie odmówić.

Natomiast padł w tych wypowiedziach, zarówno Górskiego, jak i Kowala, ważny szczegół. Otóż "WYNIK". Wynik jest tym elementem, wg którego będziemy weryfikowali skuteczność pracy trenera.
Dlatego apeluję do Szanownych w/w Panów, aby zanim zabiorą się na dobre do pracy, dokładnie określili minimalne cele na ten sezon, a nawet na najbliższe...12 meczów i uwarunkowali ewentualny brak ich realizacji taką samą sankcją, jaką "Sponsorzy" nałożyli na Trenera Serniottiego. Obydwaj.
Takie postawienie sprawy będzie absolutnie fair.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2017, 22:39:27 pm wysłana przez leon »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 04, 2017, 22:46:43 pm »
Trener Kowal będzie prowadził zespół do końca sezonu. Jest to w przeglądzie sportowym napisane.