Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111793 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 04, 2017, 23:41:08 pm »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 05, 2017, 00:09:50 am »
Kulisy rozstania Asseco VT z trenerem Serniottim. B. Górski:

Cytuj
Był bardzo mocno zaskoczony, przyjął tę decyzję ciężko. Natomiast koniec końców ją zaakceptował i później po spotkaniu z zawodnikami, na którym klub przedstawił swoją decyzję został jeszcze z drużyną i chwilę z nią porozmawiał.

Łudziłem się, że może Asseco VT razem z Roberto doszli do wspólnego wniosku, że tak będzie lepiej...
Albo, że przynajmniej odbyło się to w cywilizowany sposób.
A tu pan Górski oficjalnie potwierdza, że Asseco wywaliło chłopa na zbity pysk.

QRWA, DNO!!!

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 05, 2017, 00:23:26 am »
Kulisy rozstania Asseco VT z trenerem Serniottim. B. Górski:

Łudziłem się, że może Asseco VT razem z Roberto doszli do wspólnego wniosku, że tak będzie lepiej...
Albo, że przynajmniej odbyło się to w cywilizowany sposób.
A tu pan Górski oficjalnie potwierdza, że Asseco wywaliło chłopa na zbity pysk.

QRWA, DNO!!!

Dziwisz się, przychodzi trener do klubu, nie rozgrywa nawet pełnej rundy, ma 3 punkty straty do 3 miejsca i wszelakie możliwości do zajęcia tej pozycji i nagle jeb!
Ba! wychodzi na to że oni nawet nie pytali się co nie gra, nie rozmawiali z trenerem, nie zapytali jaki jest plan, jak będzie itd... tylko sobie przemyśleli i mu powiedzieli do widzenia :D
Januszowo :)

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 05, 2017, 00:25:32 am »
"Zatrudnienie Andrzeja Kowala nie wpłynie znacząco na skład sztabu szkoleniowego Asseco Resovii Rzeszów. W drużynie pozostaną Roberto Serniotti i Lucio Oro - w roli asystentów. Duet statystyków tworzyć będą natomiast Kamil Sołoducha i Marcin Ogonowski, który został dokoptowany do zespołu na życzenie nowego szkoleniowca."

https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/725220/andrzej-kowal-propozycje-przyjalem-bo-odmowa-bylaby-duzym-bledem-z-mojej-strony

Jeśli to prawda to już w ogóle nie wiem jak to skomentować...

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 05, 2017, 00:51:06 am »
Dziwisz się, przychodzi trener do klubu, nie rozgrywa nawet pełnej rundy, ma 3 punkty straty do 3 miejsca i wszelakie możliwości do zajęcia tej pozycji i nagle jeb!
Ba! wychodzi na to że oni nawet nie pytali się co nie gra, nie rozmawiali z trenerem, nie zapytali jaki jest plan, jak będzie itd... tylko sobie przemyśleli i mu powiedzieli do widzenia :D
Januszowo :)

Ale ja się nie dziwię, że Roberto był w szoku. Ja też jestem w szoku, że Asseco tak mogło postąpić z trenerem.

Wszystkie te okoliczności...
Najpierw uporczywe przetrzymywanie trenera Kowala bo trzeba dochowywać umów, bo trenera rozlicza się na koniec sezonu, bo wyniki nie są wcale złe (choć takie same jak nie gorsze z "gwiazdorskim" składem), bo wprowadzi plan naprawczy...
Na koniec sezonu totalna klęska wszędzie gdzie się tylko dało...
"Rezygnacja" pana Kowala bo potrzebuje odpocząć, nabrać dystansu...
Zostawienie go w klubie w roli... nikt do tej pory nie wie jakiej...
Trzymiesięczne przeczekanie i...
"od dłuższego czasu z niepokojem obserwowaliśmy grę naszej drużyny jak również wyniki, które były wysoce niesatysfakcjonujące...".
I... "niespodziewana propozycja z klubu" i powrót "wypoczętego" trenera Kowala.

Nie biperion, to nie jest "januszowo". To jest sqr.....stwo!!!
Rzygać się chce. SYF!!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2017, 00:53:04 am wysłana przez wog »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 05, 2017, 01:04:36 am »
Nie biperion, to nie jest "januszowo". To jest sqr.....stwo!!!
Rzygać się chce. SYF!!!

w 100% się zgadzam, powiem więcej, wygrane i medale mam teraz głęboko w d*pie, bo coś takiego jak przyzwoitość jest dla mnie zdecydowanie ważniejsza niż wygrywanie. Tylko ja jestem staroświecki i mam te takie nienowoczesne zasady, tak po prostu.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 05, 2017, 02:02:29 am »
A miało być zjednoczenie kibiców w dopingu. Budowanie prawie od nowa twierdzy Podpromia. Bez względu na wszystko. Na wyniki i sytuacje w klubie. Zapoczątkowane od programu Bogdansa. No i cytując klasyka: ,, I w p... i wylądował, i cały misterny plan też w p..."

Krótko i na temat. Też nie jestem zwolennikiem tak szybkiej zmiany trenera. Mimo wszystko jestem z drużyną i trenerem. Nie obchodzi mnie czy trenerem będzie Cretu, De Giorgi, Anastasi, Alekno czy Kowal. Resovia to Resovia. Kto by jej nie trenował życzę mu dobrze bo to jest trener mojego klubu.

Tak na koniec to wierzcie lub nie ale dla Andrzeja Kowala nie jesteśmy wrogiem.

PS
W sumie to jeszcze jedno. Tak szczerze to niech każdy sam sobie odpowie. Co go tak na prawdę zdenerwowało w tej całej sytuacji? To jak/kiedy pożegnano się z Serniottim czy to, że jego następcą jest Kowal. Bo coś mam przeczucie graniczące z pewnością, że gdyby następcą był jakiś inny trener to takiej burzy by nie było.
Bo mnie osobiście w całej tej sytuacji najbardziej zabolało rozstanie z Roberto. Tym bardziej jak się okazało w jaki sposób się odbyło... Szkoda mi go bo wydawał się fajnym fachowcem. Ale to, że nie potrafi trafić do zawodników to dało się słyszeć gdy był jeszcze trenerem Berlina :-\


biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 05, 2017, 03:59:02 am »
Cytuj
Co go tak na prawdę zdenerwowało w tej całej sytuacji? To jak/kiedy pożegnano się z Serniottim czy to, że jego następcą jest Kowal

Myślę że podwójne standardy i brak takiej ludzkiej przyzwoitości i zachowania pewnej etyki. Tak po prostu, tak po ludzku nie lubię skurw? jak to kolega Wog określił, czy to w klubie którego podobno częścią jestem (Wszyscy jesteśmy Resovią), czy to w miejscu pracy, czy na przystanku. Tak po prostu staram się wtedy reagować, tak jak mogę, nie przechodzę z tym do dnia codziennego i nie zamiatam problemu pod dywan i udaje że wszystko jest okej, bo nie jest.

Cytuj
Tak na koniec to wierzcie lub nie ale dla Andrzeja Kowala nie jesteśmy wrogiem.

Może tak, ale wiesz ja jakoś stronie od takich ludzi ?wykorzystujących sytuacje?, czy ?nieodmawiających? , tak po prostu trzymam się z daleka.
Wolę tych ?odmawiających? nawet Resovii, takich jak obecny trener piłki nożnej, który potrafił odmówić, mimo że przecież była szansa na wystrzelenie kariery.


Cytuj
nie potrafi trafić do zawodników to dało się słyszeć gdy był jeszcze trenerem Berlina

http://www.tagesspiegel.de/sport/br-volleys-vor-unterhaching-frustrierende-kettenreaktionen/20642474.html Cóż okazuje się że docenia się coś jak już się to straci.

---
Jeszcze coś popatrzcie na Serniottiego jako na normalnego faceta, waszego sąsiada, kolegę, znajomego, kuzyna i pomyślcie że ktoś go tak potraktował...

Lewy21

  • Gość
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 05, 2017, 07:01:13 am »
Ale to, że nie potrafi trafić do zawodników to dało się słyszeć gdy był jeszcze trenerem Berlina :-\

To samo dało się słyszeć o trenerze Kowalu, gdy był trenerem asseco

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 05, 2017, 08:59:45 am »
[...] Co go tak na prawdę zdenerwowało w tej całej sytuacji? To jak/kiedy pożegnano się z Serniottim czy to, że jego następcą jest Kowal. [...]
Bo mnie osobiście w całej tej sytuacji najbardziej zabolało rozstanie z Roberto.
Mnie dokładnie to samo. Roberto dał nam powiew świeżości, nadzieję na coś innego niż było przez ostatnie 2 lata. I wszystko od początku sezonu wskazywało, że dostaliśmy to nowe. Dlatego rozstanie i to w takich okolicznościach zabolało.

Ale... w emocjach, przy całym gadaniu o decyzji klubu, zapominamy chyba o tym i nie drążymy tematu przyczyny takiej decyzji. Bo dla mnie te ogólniki z oświadczenia to stanowczo za mało !!!!!!
Ja chcę zrozumieć dlaczego tak się stało jak się stało. A w teorię, że to była zaplanowana intryga Górskiego i Kowala, po prostu nie wierzę (nie chce wierzyć) - to by było zbyt proste, żeby nie powiedzieć prostackie.

Zastanawiam się, czy kluczem, nie jest ostatni wywiad Marcina Możdżonka, po meczu z Warszawą, gdzie stwierdził, że dobra atmosfera to za mało i że ciągle mają problemy z mentalnym podejściem do gry. Może qrde tu jest problem?!?!?
Dodatkowo Roberto, też w ostatnim wywiadzie mówi, że nie rozumie co się dzieje z zawodnikami i skąd ich taka postawa.
Ostatni puzzelek, to wczorajsze wypowiedzi Górskiego, gdzie przyznał, że z zawodnikami też rozmawiali i jasno przekazali, że oczekują większego zaangażowania !!!!
Może cholera coś w tym jest, że Roberto mimo całej sympatii, nowych form treningu, pomysłów nie potrafił ogarnąć i zmotywować zawodników ?!?!? Może jednak faktycznie ten Pasiak, atmosfera Podpromia wymagają od Trenera, zawodników czegoś więcej ?!?
Przykład: Ancelotti w Bayernie - stary trenerski wyga, doświadczony i z sukcesami, a jego wypracowane metody i warsztat w Bayernie zawiodły.

Ja po prostu chcę zrozumieć: WHY?!?
Łatwiej mi będzie przełknąć, że to jednak Roberto nie udźwignął Resovii, niż to że Asseco Resovia mogła się zachować tak prostacko :|