Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111816 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 05, 2017, 09:32:55 am »
To samo dało się słyszeć o trenerze Kowalu, gdy był trenerem asseco

To się nie dało słyszeć. To mówił sam Kowal w wywiadzie w RC nt. braku potrzeby motywowania zawodników, bo oni są specjalnie wyselekcjonowani.
A i w wywiadach Andrzeja widać, jego zgrabność słonia w składzie porcelany.

I jak se k***** przypomnę tę wypowiedź z ubiegłego sezony, że komu się nie podoba to może na hale nie przychodzić, to mnie trzęsie do tej pory!
Do tej pory nasz zbawca, za tę wypowiedź nie przeprosił! Więcej, dopóki nie przeprosi, nie będę go w ogóle rozpatrywał jako Resoviaka! (przy całej wiedzy jakim prawdziwym Resoviakiem był przez wieki!!!)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2017, 11:34:36 am wysłana przez reso_viak_zwawy »

Lewy21

  • Gość
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 05, 2017, 09:47:19 am »
To się nie dało słyszeć. To mówił sam Kowal w wywiadzie w RC nt. braku potrzeby motywowania zawodników, bo oni są specjalnie wyselekcjonowani.
A i w wywiadach Andrzeja widać, jego zgrabność słonia w składzie porcelany.

I jak se k***** przypomnę tę wypowiedź z ubiegłego sezony, że komu się nie podoba to może na hale nie przychodzić, to mnie trzęsie do tej pory!
Do tej pory nasz zbawca, za tę wypowiedź nie przeprosił! Więcej, dopóki nie przeprosi, nie będę go w ogóle rozpatrywał jako Resoviaka! (przy całej wiedzy jakim prawdziwym resoviakiem był przez wieki!!!)

W tym klubie siatkarskim nie ma już Resovii, to jest jakieś łaseko, w którym mamy misiewiczów Górala.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 05, 2017, 10:41:16 am »
Ale tak naprawdę ilu kibiców się tu negatywnie wypowiada 10? Ilu zagwiżdże na meczu 15? Nie dramatyzujmy. Będą wyniki będą kibice. Nie w tym sezonie to w następnym.

Kompletnie nie ma znaczenia ilu kibiców się tu negatywnie wypowiada. Jeszcze mniejsze znaczenie ma to, czy któryś zagwiżdże na meczu na trenera, czy wytrzyma i się wstrzyma. Jako takie znaczenie ma wynik, ale ten będzie można zweryfikować na końcu sezonu.
Dla mnie najważniejsze znaczenie ma atmosfera na Podpromiu. Po tę atmosferę do tej hali przychodzę. I właśnie mi ktoś zasmrodził i zafajdał klimat Podpromia, który z mozołem zaczęliśmy odbudowywać. Nafajdał już trzeci rok z rzędu.

Powoli, po wysłuchaniu wszystkich dostępnych w sieci wypowiedzi (głównie chodzi mi o panów Górskiego i Kowala), klaruje się obraz tego, w jaki sposób cała ta sytuacja została rozegrana i jak, i przez kogo...zaplanowana. Owszem, decyzje podejmuje w takich przypadkach...sponsor, ale nie robi tego bez wpływu innych osób.
Ja się od takich...działań zdecydowanie odcinam.
Rozmawiałem przez te dwa dni naprawdę z wieloma ludźmi i wiecie co...my, jako kibice Resovii powinniśmy się od tego gvana odciąć. Nie wiem...może jakaś petycja, przeprosiny, słowa solidarności skierowane do Roberto...pojęcia nie mam, co mogłoby być najbardziej dostrzeżone i wymowne.
Jest mi po prostu bardzo przykro, że trener ze sporym dorobkiem padł ofiarą naszego lokalnego bagienka, żeby nie napisać...prowincjonalnego g...gu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2017, 10:42:49 am wysłana przez leon »

Dawid76

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 05, 2017, 11:17:34 am »
Nie wiem dlaczego ale przypomniała mi się historia z orzełkiem na koszulkach Reprezentacji Polski piłki nożnej  który w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął bez żadnego tłumaczenia. W naszym przypadku też czuję się jakby mnie ktoś na siłę chciał uszczęśliwić. Przepraszam za wyrażenie, ale ostatnimi dwoma sezonami w naszym wykonaniu a bardziej atmosferą  już rzy.....łem , czara goryczy przelała się po kolejnym wyjeździe na mecz do Łodzi w tamtym sezonie. Jakże się ucieszyłem po informacji o nadchodzących zmiana w tym sezonie i radość skończyła się w ten weekend. Po meczu z Warszawą nie widziałem tragedii - byłem przekonany, że sztab trenerski wyciągnie z tego wnioski i będzie tylko lepiej, a teraz po niedzielnej informacji meeega rozczarowanie.
GDZIE SERNIOTTI !!!
https://www.youtube.com/watch?v=dcMNLIlKEfQ
   

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 05, 2017, 11:21:03 am »
Rozmawiałem przez te dwa dni naprawdę z wieloma ludźmi i wiecie co...my, jako kibice Resovii powinniśmy się od tego gvana odciąć. Nie wiem...może jakaś petycja, przeprosiny, słowa solidarności skierowane do Roberto...pojęcia nie mam, co mogłoby być najbardziej dostrzeżone i wymowne.
Jest mi po prostu bardzo przykro, że trener ze sporym dorobkiem padł ofiarą naszego lokalnego bagienka, żeby nie napisać...prowincjonalnego g...gu.

Zdecydowanie popieram.

Ja się od tego góvna odetnę przede wszystkim absencją na Podpromiu, ale uważam, że Roberto od nas kibiców zasłużył przynajmniej na "GRAZIE ROBERTO!!!"
Tym bardziej, że w wywiadach cały czas czytam, że do wywalenia na zbity pysk Roberto przyczyniło się niezadowolenie sponsorów i... kibiców z wyników i stylu drużyny. Znam wielu kibiców Resovii. I z wieloma z nich rozmawiam, wymieniam się poglądami na temat Resovii. I choć wielokrotnie zwracaliśmy uwagę (także tu) na coś co się nam ostatnio nie podobało w klubie (także w pracy trenera Serniottiego) to NIGDY nie słyszałem od nikogo, że trener Serniotti powinien być zwolniony. Wręcz przeciwnie - prawie wszyscy wiązali z Roberto ogromne nadzieje na przyszłość.

Wolałbym, żebym ja jako kibic nie był utożsamiany z tym... czymś co wyprawia od jakiegoś czasu klub Asseco. Wolałbym też, żeby w tym kontekście nie podała nazwa "Resovia" i nazwa mojego miasta, w którym się urodziłem wychowałem i żyję.

Niech się Asseco utożsamia z tym... czymś.

Ja się zdecydowanie od ostatnich działań klubu Asseco odcinam i popieram akcję jakiejś formy podziękowania za krótką, wspólną przygodę z wieloma naprawdę fajnymi chwilami z trenerem Serniottim.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 05, 2017, 12:33:54 pm »
Widok wychodzącego z bloku Serniottiego przybił mnie trochę, to był przykry widok, po prostu żal mi się zrobiło tego człowieka. Rozstanie z nim było dla mnie niezrozumiałe, bo jak już pisałem nie rozwiązuje się umowy z trenerem w trakcie sezonu, nawet po pięciu porażkach, zły sygnał poszedł w świat. Teraz trochę o podwójnych standardach, ale w wypowiedziach forumowiczów. Biberion nie lubi podwójnych standardów, tak jak i ja, więc parę cytatów :" Kiedyś odnosiłem się bardzo sceptycznie do Kowala....., przede wszystkim przy zespole który nie osiąga swoich celów potrzebny jest nowy świeży trener, facet który spojrzy z innej perspektywy. Kowal zna zawodników od strony kuchni Ljubo i jedyne co może zrobić to robić część rzeczy na odwrót, należy sobie zadać pytanie czy wie które... . Resovia to bardzo duże buty dla takiego trenera, może nawet za duże". Było też trochę ironii : "... spokojnie forma przyjdzie na playoffy !!!, dajmy trenerowi czas i zaufanie, uczył się od Ljubo i w ogóle. Kowal się podszkolił (uczył się u najlepszych) i nawet Ljubo w swoich wyczynach przebije... następnym razem wystawimy Dobrowolskiego na atak". Jeszcze jeden cytat, aby nie przeciągać :"... wielu moich znajomych przeznacza swoje ciężko zarobione pieniądze aby oglądać dobrą siatkówkę" i znowu ironia ".. jestem się w stanie założyć że pod wodzą naszego Maga Wlazły nauczyłby się floata. Są to cytaty z grudnia 2011 roku i są to cytaty........ Biberiona. Nie zauważyłem, aby pisał podobnie po porażkach Serniottiego, to się nazywa podwójne standardy. Aby nie posądzono mnie, że bronię tu kogoś, to na wstępie napisałem co myślę o decyzji zarządu.
Napisano, że Kowal nie ma honoru i ........ , ja bym tego tak nie nazwał. Poproszono go o pomoc, on nie odmówił narażając się na ogromną falę krytyki i hejtu, ale do odważnych świat należy. Nie sądzę aby w tej sytuacji znalazł się jakiś trener, który poprowadziłby drużynę Asseco Resovii. Ja będę kibicował Andrzejowi i drużynie prowadzonej przez niego, aby udźwignęła presję, która teraz będzie jeszcze większa.

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 05, 2017, 12:38:34 pm »
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/725220/andrzej-kowal-propozycje-przyjalem-bo-odmowa-bylaby-duzym-bledem-z-mojej-strony
Ja czegoś nie rozumiem, to Roberto zostaje w klubie czy nie i gdzie jest Serek !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Kibicka1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 05, 2017, 13:21:19 pm »
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/725220/andrzej-kowal-propozycje-przyjalem-bo-odmowa-bylaby-duzym-bledem-z-mojej-strony
Ja czegoś nie rozumiem, to Roberto zostaje w klubie czy nie i gdzie jest Serek !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

To pomyłka, już poprawiona. "Zatrudnienie Andrzeja Kowala nie wpłynie znacząco na skład sztabu szkoleniowego Asseco Resovii Rzeszów. W drużynie pozostanie Lucio Oro, dotychczas pełniący rolę asystenta, a dołączy do niego na życzenie nowego-starego trenera rzeszowian Marcin Ogonowski. "

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 05, 2017, 14:45:29 pm »
Majer to jest idealne że zdania krytyki podciągasz i porównujesz do rangi zwykłego skurw? i niesprawiedliwego wywalenia kogoś(w tym wypadku twojego sąsiada) na bruk. To się fachowo nazywa mydleniem oczu, lub odwracaniem kota ogonem.

Cytuj
Nie zauważyłem, aby pisał podobnie po porażkach Serniottiego, to się nazywa podwójne standardy.
I teraz Ci powiem jeszcze jedną ciekawostkę, nie pisałem bo nie wchodziłem za często na forum i tak po prostu po ludzku nie miałem czasu. Powiem Ci jeszcze jedną ciekawostkę listopad miałem jeszcze bardziej zajęty niż zwykle i głowę miałem zupełnie gdzie indziej! Możesz sobie nawet to sprawdzić jak masz dużo czasu.

Czy to że ktoś chodził częściej na mecze Kowala niż Serniottiego, bo teraz nie może to też podwójne standardy?

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 05, 2017, 16:53:16 pm »
To pomyłka, już poprawiona. "Zatrudnienie Andrzeja Kowala nie wpłynie znacząco na skład sztabu szkoleniowego Asseco Resovii Rzeszów. W drużynie pozostanie Lucio Oro, dotychczas pełniący rolę asystenta, a dołączy do niego na życzenie nowego-starego trenera rzeszowian Marcin Ogonowski. "
Nikuś dobrał sobie ponownie "króla pasjansów" do towarzystwa. Wcześniej Gogol czy Sernotti mu nie pasowali, ale ten fachman jest oczywiście super. Z drugiej strony przynajmniej nikt na jego "warsztacie" się nie pozna.....